Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

flirciarka.pl i IDNy

Recommended Posts

Moje dzisiejsze rejestracje. Głownie chcialem dokupic sobie troche IDNow do kolekcji, co myslicie o tych domenach, warte rejestracji?

flirciarka.pl

 

kapłaństwo.pl

 

lądy.pl

 

kukiełki.pl i kukiełka.pl

 

bulwarówka.pl

 

i jeszcze dzierżawca.pl

 

Dziękuję za opinie.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

kukiełki.pl i kukiełka.pl - te dwie domeny są bardzo fajne i zastosowanie znaleźć dla nich jest bardzo łatwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kukiełki i dzierżawca sa fajne i z pewnością warte rejestracji. Sam też zarejestrowałem nieco IDN'ów, teraz zastanawiam się jednak nad potencjałem polskich literek. Czy IDN'y to tylko dodatek czy tez mogą samodzielnie funkcjonować?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam jeśli obrażę Panie Grzegorzu, ale osobiście bym nie zarejestrował tych domen.

Pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy IDN'y to tylko dodatek czy tez mogą samodzielnie funkcjonować?

Oczywiście, że mogą, ale nieporownywalnie lepiej jest miec komplet. Trzeba przy tym zaznaczyc, ze IDNy sa dopiero w swojej poczatkowej fazie rozwoju, choc niektorzy pewnie powiedza, ze IDNy mozna rejestrowac od dawna - tylko, co z tego, ze mozna bylo je rejestrowac, skoro przegladarki nie byly przystosowane do ich obslugi. Sa dwie teorie - jedna przewidujaca sukces, druga porazke w najblizszych latach, mi troche blizej jest do tej pierwszej.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×