Jump to content
FlashT

Spadki!!!

Recommended Posts

Witam,

Czy tez odnotowaliscie DRASTYCZNE spadki zarowno na parkingach jak i na adsense jesli chodzi o CPM?

Jeszcze kilka dni temu na adsense mialem CPM ~$4 (i to przez ostatnie pol roku) - a od kilku dni jest okolo 1$!!! (4-krotnie mniej!)...

Co jest grane?

Pozdrawiam,

FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... to czym to moze byc spowodowane?

 

W roli wyjasnienia - clicki sa 100% real, zadnych automatow ani nic w tym stylu.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak !

 

Duży spadek PPC dla ruchu z Polski. Związane głównie z drastycznym spadkiem kursu złotego w stosunku do euro i dolara. U mnie dla ruchu z Polski i średniego PPC na poziomie 0.05$ spadek do poziomu $0.03. Jeżeli poziom dolara utrzyma się do konca miesiąca na takim lub wyższym poziomie przelew w złotówkach powinien być taki sam natomiast jeżeli dolar spadnie to bedzie nieciekawie.

Edited by scav

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to tez ciekawy problem... u mnie srednie cpc dla sedo bylo 0.03 a teraz jest 0.02, ale jak to sie robi zeby bylo 0.05? Mam domen z 1000, nie chce mi sie ich wszystkich po kolei optymalizowac... ale czy optymalizacja rzeczywiscie zmieni CPC czy tylko CTR?

 

Niby pytanie banalne, ale mam wrazenie ze jak domena ma minimalne CPC (0.02EUR) to ze zadna sila sie tego nie da zmienic...

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×