Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

lodziarz.pl

Recommended Posts

mam problem z ta domena (przechwycona pare dni temu przez dropped): lodziarz.pl, niby branzowy generyk,

ale czy dosc kontrowersyjne skojarzenie wplywa ujemnie na wartosc domeny, czy wrecz przeciwnie - zyskuje ona

na wartosci?

 

prosze jeszcze pare slow na temat moich dzisiejszych rejestracji:

 

dolegliwości.pl

 

lgarz.pl + łgarz.pl

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tym lodziarzem to trochę ciężka sprawa, bo ten zawód jest na wymarciu i faktycznie nazwa ma dziwne skojarzenia, które raczej nie dodają uroku.

dolegliwości.pl - cały czas mam problem z oszacowaniem przydatności IDNów

lgarz.pl - ładny generyk, tylko jakie może mieć komercyjne zastosowanie?

 

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tym lodziarzem to trochę ciężka sprawa, bo ten zawód jest na wymarciu i faktycznie nazwa ma dziwne skojarzenia, które raczej nie dodają uroku.

dolegliwości.pl - cały czas mam problem z oszacowaniem przydatności IDNów

lgarz.pl - ładny generyk, tylko jakie może mieć komercyjne zastosowanie?

 

:D

lodziarz to myslalem o producencie lodow, jakis tam grycan, zielona budka, czy ktos inny ;)

 

a co do lgarza to byc moze, ktos kiedys cos wymysli pod taka domena, przynajmniej mam taka nadzieje,

na pewno zastosowanie niezbyt doslowne

 

dzieki za opinie :rolleyes:

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm co do lodziarza to oczywiście dwa skojarzenia, domena dobra, moim zdaniem około 1K.

 

A co do dolegliwości.pl to jestem bardzo ciekaw wyceny, ponieważ posiadam dolegliwosci.pl :rolleyes:

Edited by blazej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lodziarz nie kojarzy mi się pozytywnie. Ale to chyba wpływ portfolio. :rolleyes:

 

# lodziary*pl

Edited by icered

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś pamiętam po plaży jezdził lodziarz swoim wigry 3 z drewnianą doczepką , pełną lodów bambino :rolleyes:

No niby już chyba czegoś takiego nie ma, ale np. w USA pełno jest samochodów skąd sprzedaje się lody czy tez małych wózków jezdzących zazwyczaj bo biednych dzielnicach, gdzie można kupić lód polewany sokiem malinowym. Kto wie, może domena jeszcze Cię Panie_Grzegorzu mile zaskoczy?

 

ice-cream-man.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łgarz.pl to na serwis o kłamstwach polityków. Porównanie obietnic przed kampanią i po.

Lodziarz.pl to taki sam problem jak cukiernik.pl. Mnie osobiście nie kojarzy się źle, ale.... sam nie wiem dla kogo ta domena. Może Domainer ma rację.

Na pocieszenie - pamiętaj o deser.pl. Czy ktoś mógłby przypuszczać, że takie będzie zastosowanie domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×