Jump to content
FlashT

EPP sie sypie? :)

Recommended Posts

Hmm... czy to tylko u mnie czy serwery EPP sie sypia?

 

(...)

[Mon, 20 Oct 2008 09:17:40 GMT][2400]Komenda nie powiodła się [9001]Błąd bazy danych

[Mon, 20 Oct 2008 09:17:42 GMT][2400]Komenda nie powiodła się [9001]Błąd bazy danych

[Mon, 20 Oct 2008 09:17:43 GMT][2400]Komenda nie powiodła się [9001]Błąd bazy danych

(...)

 

Pozdrawiam,

FlashT

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może się nie znam ale możesz to sprawdzić u innych registrarów którzy oferują rejestracje domen. A jeśli to tylko u ciebie to sprawdz komendę i błąd w liście błędów epp z nask.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) To sie pytam innych "rejestratorow" - to nie jest blad wystepujacy przy "zwyklych" operacjach ;) A jesli chodzi o liste bledow, to jest przeciez wypisany - 9001 - blad bazy danych ;) Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm... czy to tylko u mnie czy serwery EPP sie sypia?

 

Pozdrawiam,

FlashT

 

Może dostałeś bana ? :)

Nie napisałeś na jakiej to komendzie jest problem, wszystkich nie sprawdzałem, ale nie zauważyłem problemów.

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może dostałeś bana ? ;)

Nie napisałeś na jakiej to komendzie jest problem, wszystkich nie sprawdzałem, ale nie zauważyłem problemów.

 

a.

 

Oczywiscie na domain.create :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety również mam 9001, ale z tego co widzę, hamerykańscy dropcatchers nie mają tego błędu... :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie od kilkunastu minut błąd 2400 pojawia się dla komendy domain:create (dokładniej: zarejestrowanie domeny zarezerwowanej) też tak macie? U obu partnerów mam to samo.

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To samo u mnie, oraz w Active24 też (co ciekawe, w Active przyjęło mi zamówienie na domenę, mimo iż nie została ona zarezerwowana - ich skrypt po prostu zignorował błąd)

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już pewnie wiecie - NASK pracuje nad rozwiązaniem problemu.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto popsuł? Przyznać się ;-P

 

Pewnie jakiś świeżak, który nie umie się jeszcze obchodzić z EPP. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo pewnie sie wszyscy rzucili zarejestrować to co sie zwolniło podczas przerwy ;-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo pewnie sie wszyscy rzucili zarejestrować to co sie zwolniło podczas przerwy ;-P

 

No ale to zostało zrobione pół godziny temu, a padło znów przed chwilą. Pewnie ten świeżak znów zadziałał. ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od północy na odpowiedź na komendę EPP trzeba czekać od 40 sekund do ponad dwóch minut. Czasem komenda w ogóle pozostaje bez odpowiedzi. U Was też?

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od północy na odpowiedź na komendę EPP trzeba czekać od 40 sekund do ponad dwóch minut. Czasem komenda w ogóle pozostaje bez odpowiedzi. U Was też?

 

Tak, oba whoisy (partnerski i publiczny) też nie działają.

Ale nie przejmuj się, do rana nic fajnego nie spada. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×