Jump to content
Domeny_Wroclaw

przetlumacz.pl

Recommended Posts

Dla biura lepsza byłaby centrumtlumaczen.pl :D

 

 

Czasem piszesz glupoty. Ale kazdemu sie zdarza. :) Domenie centumtlumaczen do przetlumacz, brakuje przynajmniej jednego zera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna, wartościowa domena, ale nikt Cię Gaudzinski nie zapytał czy to rejestracja z palca, opcja, czy może kupiona. Możesz to zdradzić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ładna, wartościowa domena, ale nikt Cię Gaudzinski nie zapytał czy to rejestracja z palca, opcja, czy może kupiona. Możesz to zdradzić?

 

Jak pokazują tajne źródła, domena z 2003 roku, z opcji założonej 8 września o 18:10. :)

 

mapaht9.jpg

 

Domena moim zdaniem bardzo ładna. :D x.xxx zł na pewno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brak IDN. Deklasyfikacja do zastosowań komercyjnych. Na IDN stoi konkurencja. Poza tą wadą - ładna. Cena pewno się nie zmieniła wg. mnie niziutkie X XXX zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda że pod IDN-em kto inny się zagospodarował. Moim zdaniem mimo to warta jest średnie XXXX.

 

Zgadzam się z przedmówczynią.

 

W dobrze pojętym interesie firmy posiadającej domenę nIDN powinno być jej dokupienie.

 

Nie powiem jak jest teraz, ale z pierwszej ręki wiem, że jeszcze 4 lata temu firmy takowe ze względu na to, że swoim pracownikom (na ogół studentom, absolwentom) płaciły z reguły najniższą krajową za tłumaczenia nieraz naprawdę skomplikowanych tekstów. Nie muszę chyba dodawać, że efekty ich pracy były sprzedawane za niemałe sumki ;-) Reasumując myślę, że dobrze prosperującą firmę tłumaczeniową stać na wyłożenie za domenę powyższej kwoty.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×