Jump to content
bradiaga

Zjazd wyborczy PZPN na żywo!

Recommended Posts

15:18 - kolejne doniesienia z kuluarów: "Masz głosować jak ci mówiłem, chociaż i tak ci nie ufam" - doświadczony działacz do młodego delegata... Bez komentarza...

 

Tam to dopiero są emocje:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że najlepszym kadydatem byłby jednak "Fryzjer"... wygrałby w cuglach... w końcu tylu leśnych dziadków jest na jego liście płac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wgryzałem się w szczegóły poszczególnych kandydatur ale jeśli wyboru dokonywały te same osoby, które wcześniej akceptowały lub być może nawet brały czynnie udział w tym co się działo, to nie oczekuję żadnej wielkiej zmiany.

 

Przed ponownym zasiedleniem komnat powinno się je porządnie przewietrzyć i pozbyć się pleśni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tak:

 

- zjazd transmitowany na żywo w TIWI był mało spektakularny. Gdyby tak na salę wkroczyli ci z CBA i zakuli w kajdanki paru leśnych dziadków (prędzej czy później to nastąpi a i Lato nie ma immunitetu żadnego.. już nie ma na szczęście) to by dopiero była akcja na sali, a tak to kisząca się republika geriatryczna

 

- To pierwszy przypadek, aby na zimę było w Polsce lato... choć jeszcze trochę zmian klimatycznych i będzie to normalne, wtedy Grzesiu Lato nie będzie już potrzebny

 

- Michał Listkiewicz wyjeżdża do Australii i Nowej Zelandii - szkoda że nie zabrał z sobą całej tej mafii z PZPNu..natomiast nie wątpię, że zabral z sobą dżojstiki, aby wygodnie z fotela na cieplutkich Antypodach móc sterować uchachanym prezesurką Grzesiem...

 

- No i pozytyw na sam koniec: ulubieniec mediów Boniek przegral z kretesem nawet z kręcącym się wszędzie Kręciną, który jak jego wygląd na to wskazuje, lubi sobie zjeść na PZPNowskiich bankietach a boisko piłkarskie ogląda od wielu lat jedynie w telewizorze... Pytanie teraz, czy przegrany Zibi zdąży wyczyścić w Związku kwity ze swoimi przekrętami zanim panowie z napisem CBA założą obrączki na ręce Zibiego...

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×