Jump to content
ryskadow

n-k.pl

Recommended Posts

Rysiu, napisz jeszcze za ile kupiłeś i będzie GIT :)

 

Również gratuluję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rysiu, napisz jeszcze za ile kupiłeś i będzie GIT :)

 

Również gratuluję.

 

 

Za ile? hm za 10-20zl;) jak zwykle;)

90% moich domen to nowo rejestrowane domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za ile? hm za 10-20zl;) jak zwykle;)

90% moich domen to nowo rejestrowane domeny

Tak jak się spodziewałem. Kupiona za reg fee... i właśnie takie sprzedaże powinny cieszyć najbardziej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ryszard ma genialną taktykę której mu zazdroszcze. Kupuje tanio i sprzedaje tanio( pewnie średnio za kilkaset złotych) ale za to dużo. Ja swoich domen nie sprzedaje, tylko trzymam póki nie spadną i potem inni moga się nimi cieszyć, tracę na tym więc chyba powinienem jednak wziąć przykład z Ryszarda.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupuje tanio i sprzedaje tanio( pewnie średnio za kilkaset złotych) ale za to dużo.

 

:)

 

po co chomikowac cos cale lata;)

sa tez takie, na ktore mialem oferty po 2k i odrzucilem,

 

na n-k.pl mialem 1-2 miesiace temu oferte na 3k ale odrzucilem , wiec warto bylo potrzymac.

 

 

Ja swoich domen nie sprzedaje, tylko trzymam póki nie spadną i potem inni moga się nimi cieszyć, tracę na tym więc chyba powinienem jednak wziąć przykład z Ryszarda.

 

Jak jest klient to trzeba sie dogadac, jesli propozycja jest sensowna.

Lepie miec 500zl na kolejne 50 domen i niz nic;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zastanawiam sie po co ludzie kupują takie domeny? ja wiem ze to z popularności naszej klasy. Ale co na tym postawic?

 

O kupnie dla ruchu nie czytałeś? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czytalem, oczywiscie, wiem o co chodzi. Wlasnie zastanawiam sie czy taka domena ma ruch, warty tych 5 tyś.

Edited by r4q88

Share this post


Link to post
Share on other sites
czytalem, oczywiscie, wiem o co chodzi. Wlasnie zastanawiam sie czy taka domena ma ruch, warty tych 5 tyś.

 

Na parkingu pewnie nie bo inaczej cena byłaby inna :) Na przekierowanie na własny serwis pewnie się opłaci. Tym bardziej, że jakby nie patrzeć zbiera ruch z n-k a nie jest to tak naprawdę typos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam kiedyś wpisałem n-k.pl z nadzieją, że przekieruje mnie na nasza-klasa.pl. Myślę, że właściciele nk powinni się poważnie nad nią zastanowić :) nk.pl już zagospodarowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
n-k.pl tez juz nalezy do nk.pl , zaluj, ten co to sprzedal :)

Skąd taka pewność? :)

 

REGISTRANT:

company: Perfect Software Krzysztof Worsa

street: ul. Zwycięzców 42/61

city: 03-938 Warszawa

location: PL

last modified: 2011.05.06

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Racja, nie robilem whois a przekierowanie jest na nk.pl, myslalem ze odkupili :)

 

Mogli nie dogadać się z kwotą sprzedaży, więc pewnie kupują ruch, albo nawet dzierżawią ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×