Jump to content
ryskadow

n-k.pl

Recommended Posts

Rysiu, napisz jeszcze za ile kupiłeś i będzie GIT :)

 

Również gratuluję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rysiu, napisz jeszcze za ile kupiłeś i będzie GIT :)

 

Również gratuluję.

 

 

Za ile? hm za 10-20zl;) jak zwykle;)

90% moich domen to nowo rejestrowane domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za ile? hm za 10-20zl;) jak zwykle;)

90% moich domen to nowo rejestrowane domeny

Tak jak się spodziewałem. Kupiona za reg fee... i właśnie takie sprzedaże powinny cieszyć najbardziej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ryszard ma genialną taktykę której mu zazdroszcze. Kupuje tanio i sprzedaje tanio( pewnie średnio za kilkaset złotych) ale za to dużo. Ja swoich domen nie sprzedaje, tylko trzymam póki nie spadną i potem inni moga się nimi cieszyć, tracę na tym więc chyba powinienem jednak wziąć przykład z Ryszarda.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupuje tanio i sprzedaje tanio( pewnie średnio za kilkaset złotych) ale za to dużo.

 

:)

 

po co chomikowac cos cale lata;)

sa tez takie, na ktore mialem oferty po 2k i odrzucilem,

 

na n-k.pl mialem 1-2 miesiace temu oferte na 3k ale odrzucilem , wiec warto bylo potrzymac.

 

 

Ja swoich domen nie sprzedaje, tylko trzymam póki nie spadną i potem inni moga się nimi cieszyć, tracę na tym więc chyba powinienem jednak wziąć przykład z Ryszarda.

 

Jak jest klient to trzeba sie dogadac, jesli propozycja jest sensowna.

Lepie miec 500zl na kolejne 50 domen i niz nic;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zastanawiam sie po co ludzie kupują takie domeny? ja wiem ze to z popularności naszej klasy. Ale co na tym postawic?

 

O kupnie dla ruchu nie czytałeś? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czytalem, oczywiscie, wiem o co chodzi. Wlasnie zastanawiam sie czy taka domena ma ruch, warty tych 5 tyś.

Edited by r4q88

Share this post


Link to post
Share on other sites
czytalem, oczywiscie, wiem o co chodzi. Wlasnie zastanawiam sie czy taka domena ma ruch, warty tych 5 tyś.

 

Na parkingu pewnie nie bo inaczej cena byłaby inna :) Na przekierowanie na własny serwis pewnie się opłaci. Tym bardziej, że jakby nie patrzeć zbiera ruch z n-k a nie jest to tak naprawdę typos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam kiedyś wpisałem n-k.pl z nadzieją, że przekieruje mnie na nasza-klasa.pl. Myślę, że właściciele nk powinni się poważnie nad nią zastanowić :) nk.pl już zagospodarowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
n-k.pl tez juz nalezy do nk.pl , zaluj, ten co to sprzedal :)

Skąd taka pewność? :)

 

REGISTRANT:

company: Perfect Software Krzysztof Worsa

street: ul. Zwycięzców 42/61

city: 03-938 Warszawa

location: PL

last modified: 2011.05.06

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Racja, nie robilem whois a przekierowanie jest na nk.pl, myslalem ze odkupili :)

 

Mogli nie dogadać się z kwotą sprzedaży, więc pewnie kupują ruch, albo nawet dzierżawią ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×