Jump to content
linkowy

F3.pl - w końcu coś ciekawego :) 2 znakowa

Recommended Posts

Witam,

zapraszam do wyceny domeny f3.pl , moim skromnym zdaniem ładna domena 2 znakowa. F3 to np jeden z modeli telefonu motorola. Zapraszam do wyceny.

Edited by linkowy

Share this post


Link to post
Share on other sites

D2D: 2k - 3k PLN

EU: 2k - ...k PLN

 

Myślę, że dobra na jakąś wyszukiwarkę ;-)

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupiona/opcja? :)

 

Hm, powiem szczerze, że domena w jakiś dziwny sposób podoba mi się ;-)

Kupiona:) wziąłem ją jedynie dla tego że również spodobała mi się w przeciwieństwie do innych 2 cyfrówek które widziałem na sprzedaż, a cena była w miarę dobra ( niestety kwoty nie zdradzę )

Share this post


Link to post
Share on other sites
A o tej formule 3 nie wiedziałem , może zwiększy to nieco wartość tej domeny :)

 

Jedna z fajniejszych 2 znakowych domen.

Może sprzedawca też nie słyszał o F3 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedna z fajniejszych 2 znakowych domen.

Może sprzedawca też nie słyszał o F3 :)

Nie słyszał również w 99% o di.pl czy też aftermarket.pl , oczywiście na moją korzyść:)

A tak na marginesie zapraszam do podejmowania się wyceny na której mi zależy:)

Edited by linkowy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moje gratulacje. Osobiście nie sprzedałem domeny drożej niż za 1k ;/

No widzisz, masz teraz domenę którą możesz szybko sprzedać drożej niż 1k :)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
No widzisz, masz teraz domenę którą możesz szybko sprzedać drożej niż 1k ;)

Nie sprzedałem drożej ale też i nie kupiłem drożej niż 1k do dziś :) tak więc że od ręki wyżej jak 1k sprzedać mogę to wiem jednak o ile drożej to jest pytanie :) temu też dałem do wyceny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można też podciągnąć to pod klawisz F3 - np. w Firefox'ie otwiera się pasek wyszukiwania :)

Domena bardzo fajna, ma potencjał. Według mojej skromnej opinii warta co najmniej 5k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna domena :) Jeśli masz duży budżet to otwieraj i reklamuj nową wyszukiwarkę plików mp3 oraz innych plików :) Np. pdf, doc itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

F3.pl

Bardzo fajna domenka jak dla mnie lepsza od wszyskich w6 f.. h4 itd.

 

F3 to Formuła3 także podstawowe zastosowanie jest, ale jak widzę tażdy ma nowy pomysł na jej wykorzystanie i to mi się podoba poneważ można pod domeną postawić serwis prawie na każdy temat ponieważ domena jest prosta, łatwa do zapamiętania itd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ładna domena :) Jeśli masz duży budżet to otwieraj i reklamuj nową wyszukiwarkę plików mp3 oraz innych plików :) Np. pdf, doc itd.

Moim zdaniem gdyby postawić na niej wyszukiwarkę mp3 to by się domena zmarnowała , warto by na niej postawić jakiś bardziej konkretny serwis ale czy tak się stanie wyjdzie z czasem jeżeli nie otrzymam za domenę satysfakcjonującej oferty cenowej:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem gdyby postawić na niej wyszukiwarkę mp3 to by się domena zmarnowała , warto by na niej postawić jakiś bardziej konkretny serwis ale czy tak się stanie wyjdzie z czasem jeżeli nie otrzymam za domenę satysfakcjonującej oferty cenowej:)

 

Tzn jakiej? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja orgazmu nie dostałem, domena kojarzy mi się wyłącznie z formułą 3, ale póki Maurycy Kochański nie będzie na tyle rozpoznawalny co Robert Kubica póty domena f3.pl będzie w tym samym miejscu co domena f3.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×