Jump to content
gramasla

hokeista.pl

Recommended Posts

Witajcie,

 

dzisiaj do wyceny daję Wam domenę po spadzie, przechwyconą przez dropped. Domena należała wcześniej do znanego wszystkim hedena, który nawet nie wziął udziału w aukcji prywatnej domeny :)

Na ile wyceniacie domenkę? O zastosowanie nawet nie pytam gdyż jest jedno - oczywiste jakie.

Może sam heden wypowie się dlaczego odpuścił domenę:)

Czekam na komentarze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no, Heden do tablicy!!! :) :)

 

Czy to aby Hedenowa domena? Pewien serwis wskazuje na co innego...

 

Srednia domena. ;)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witajcie,

 

dzisiaj do wyceny daję Wam domenę po spadzie, przechwyconą przez dropped. Domena należała wcześniej do znanego wszystkim hedena, który nawet nie wziął udziału w aukcji prywatnej domeny ;)

Na ile wyceniacie domenkę? O zastosowanie nawet nie pytam gdyż jest jedno - oczywiste jakie.

Może sam heden wypowie się dlaczego odpuścił domenę:P

Czekam na komentarze.

 

To, że nie wziąłem udziału w aukcji prywatnej chyba dobrze o mnie świadczy. Niestety. :)

Chciałem sobie sprawdzić i dla testów wypuściłem kilka domen na tzw. aukcję przez opcje.

Nie sprawdziło się niestety.

 

galeriaantykow.pl poszła za marne 40 zł

hokeista.pl - też jakieś drobne

alergiepokarmowe.pl - chyba koło 170 zł

neonówka.pl - zlapana przez Keyworda za 40 zł

singers.pl - 40 zł

apteka-wysylkowa.pl - 30 zł

przeszczepianie.pl - 30 zł

snews.pl - 40 zł (kupiona na zlapane chyba za ~500 zł, nie pamiętam)

moe.pl - 660 zł

 

jeszcze trwają:

 

oza.pl

wyruszamy.pl

 

Co do licytacji to oczywiście mogłem podbijać ceny drugim użytkownikiem ponieważ mmm30 też był mój. Tylko po co. Nauczka na przyszłość. I tyle w tym temacie. ;)

I żeby nie było. Nie gubię tylko celowo je skasowałem :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
neonówka.pl - zlapana przez Keyworda za 40 zł

 

Aż się zdziwiłem . Taka fajna domena i zero emocji :) .

Podczas gdy na bezwartościowej ebya*pl, "podpucha" funkcjonowała do kwoty 310,00 PLN :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aż się zdziwiłem . Taka fajna domena i zero emocji :) .

 

Oj emocje były. Uwierz mi. Dobrze, że po powrocie do domu przywitała mnie moja mała pociecha więc trochę już opadły :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmn.. heden, ale co to jest aukcja przez opcję? z tego co tu widać to spuściłeś swoje własne domeny i w dodatku dałeś je do przechwytywania na dropped? :)

 

 

gramasla: bardzo fajna domenka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
z tego co tu widać to spuściłeś swoje własne domeny i w dodatku dałeś je do przechwytywania na dropped?

Nie spuścił swoich domen tylko sprytnie sprzedał :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
przeszczepianie.pl - 30 zł

 

I żeby nie było. Nie gubię tylko celowo je skasowałem :)

wg mnie strasznie tanio poszla. Ja bym jej nigdy nie skasowal :>

 

A co do hokeista wg mnie na razie 100-200zl. Jest to jednak dyscyplina dosc niszowa (obojetnie czy h. na lodzie czy na trawie..)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmn.. heden, ale co to jest aukcja przez opcję? z tego co tu widać to spuściłeś swoje własne domeny i w dodatku dałeś je do przechwytywania na dropped? :)

 

Tutaj masz to z grubsza opisane. Tzn gdzieś jest też o tym wspomniane.

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=18946...omosci\.pl

 

Do przechwytywania dałem, żeby obserwować jak rozwijają się aukcję. Jak widać żadnej nie licytowałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, zapoznałem się z tematem, rozumiem o co biega. System wydaje się być na 1 rzut oka bardzo ciekawy, ale bardziej jednak dla kupujących niż sprzedających., którzy nie mają żadnej kontroli nad przebiegiem transakcji. ( może ją co najwyżej od siebie odkupić ) To był chyba bolesny test :)

 

A co do hokeista wg mnie na razie 100-200zl. Jest to jednak dyscyplina dosc niszowa (obojetnie czy h. na lodzie czy na trawie..)

 

Kilkaset pln to kosztuje porządny kij hokejowy, ta domenka jest warta znacznie więcej :)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra, zapoznałem się z tematem, rozumiem o co biega. System wydaje się być na 1 rzut oka bardzo ciekawy, ale bardziej jednak dla kupujących niż sprzedających., którzy nie mają żadnej kontroli nad przebiegiem transakcji. ( może ją co najwyżej od siebie odkupić ) To był chyba bolesny test :)

 

Może oczywiście. Tylko to zagrania rodem z allegro. Ja nie zbiednieję. Za to nauka bezcenna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od hedena przejąłem nie jedną domenę a chyba większość, którą spuścił a mianowicie:

hokeista.pl

snews.pl

singers.pl

I to wszystko za takie ładne pieniążki:)

 

Fajna domenka, ale widzę, że jej wartość jakoś bardzo nie wzrosła.

 

Baa, ale mi nie chodzi akurat w tej domenie o cenę a o jej zastosowanie. Jutro idzie zlecenie do grafika :)

 

gramasla: bardzo fajna domenka wink.gif

 

dzięki

 

 

Kilkaset pln to kosztuje porządny kij hokejowy, ta domenka jest warta znacznie więcej tongue.gif

też tak sądzę:)

 

Ja nie zbiednieję. Za to nauka bezcenna laugh.gif

Mam nadzieję, że nie zakończysz swych doświadczeń na tych domenach a oddasz małym rybeczkom jeszcze kolejne domenki:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pan, heden zaoferował mi 100zł za domenę snews.pl

Sprzedawać? :)

Dla mnie to nic nie znacząca :)

Sprzedałbym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pan, heden zaoferował mi 100zł za domenę snews.pl

Sprzedawać? :)

Sam decyduj :)

 

sNews, to niewielki (jeden plik i 1819 lini kodu), bardzo elastyczny i łatwy w instalacji system zarządzania treścią napisany w popularnym języku PHP. Charakterystyczną cechą sNews jest jego niewielka objętość - cały system zawiera jeden plik konfiguracyjny(!) oraz plik arkuszy kaskadowych (css) oraz główny plik serwisu (index.php)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki, kolejny pomysł na zagospodarowanie tej domeny:)

 

Tylko w tym swoim pędzie za szukaniem pomysłów na zagospodarowanie nie zapomnij zapłacić za domeny bo nadal są na liście do opłacenia. Czyli dałeś do wyceny nie swoje domeny. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę, że nie tylko keyword wyciąga PW:-)

 

Stań się w takim razie nieco bardziej powściągliwy w ich rozsyłaniu .

Te osobiste wycieczki do mnie, powoli zaczynają mnie irytowac .

Umówmy się więc, że ja nie jestem zainteresowany ani wyceną, ani zakupem Twoich bardzo przeciętnych (tak jak Ci zresztą wielokrotnie odpisałem) i imho bardzo udziwnionych domen, podobnie zresztą jak nie interesują mnie Twoje oferty zakupu moich domen . I problem z PW mamy rozwiązany .

Share this post


Link to post
Share on other sites
I problem z PW mamy rozwiązany .

 

Ładna odpowiedź.

Ja też nie zwracałem się na PW do autora tematu. Sam do mnie napisał czy nie chcę ich odkupić. Zaproponował negocjacje. Jakoś nie uważałem za stosowne za dużo oferować bo i po co? Jakbym chciał na siłę je zostawić to bym to zrobił licytując z drugiego konta. Jak wiadomo nic na tym nie tracę bo płacę sam sobie więc nikt by mnie nie przelicytował.

A temat proponuję zamknąć i powrócić do niego jak autor opłaci domeny i zostaną na niego zarejestrowane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko w tym swoim pędzie za szukaniem pomysłów na zagospodarowanie nie zapomnij zapłacić za domeny bo nadal są na liście do opłacenia.

 

Już Ty się o to nie bój:D

 

Domeny są już zarejestrowane na mnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już Ty się o to nie bój:D

 

Domeny są już zarejestrowane na mnie :)

 

To wejdź na snews.pl i złóż mi ofertę ich zakupu. Ja zaakceptuję i już nie będą Twoje ;)

No chyba, że sam sobie złożę. :P

 

EDIT:

No już nie działa. A jeszcze przed chwilą mogłem je sprzedać między kontami :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×