Jump to content
dobre-domeny

gazetagazeta.pl

Recommended Posts

tyle samo warta co gazetagazetagazeta.pl i gazetagazetagazetagazetagazetagazeta.pl

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest weldman

Moim zdaniem prościej byłoby promować gazetę w konkretnej kategorii. Ja po przeczytaniu Twojego postu odrazu zakupiłem GazetaRolna.pl Firma, która zdecyduje się na gazetę pod wymyślonym przez Ciebie adresem napotka mały problem, użytkownikom zawsze łatwiej będzie wpisać gazeta.pl, niż gazetagazeta.pl .

Edited by weldman

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest weldman

Ciekawe, przynajmniej od roku wolna jest domena - GazetaRzeczpospolita.pl

 

 

Wynik doświadczenia: Powyższą informację podałem o 12:02, do godziny 12:42 ktoś z użytkowników forum zarezerwował domenę.

Edited by weldman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby to było np. ToraTora.pl to można by gdzieś tam doszukać się Japońskich klimatów i od biedy jakaś tam wartość może byłaby, ale GazetaGazeta to NinjaNinja niestety :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby to było np. ToraTora.pl to można by gdzieś tam doszukać się Japońskich klimatów i od biedy jakaś tam wartość może byłaby, ale GazetaGazeta to NinjaNinja niestety :)

Nadal będę inwestował w zdublowane ninje. ;)

 

 

Jak kupię sobie następną, to dam znać, znowu będzie okazja do przejażdżki po domenie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nadal będę inwestował w zdublowane ninje. :)

 

Jak kupię sobie następną, to dam znać, znowu będzie okazja do przejażdżki po domenie. ;)

 

Ja sprzedałem wsystkie swoje "zdublowane" za sensowne pieniądze. Tobie życzę tego samego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest weldman

Przydatne do analizy, fraza " gazeta gazeta " była wyszukiwana w Google około 1900 razy w ostatnim miesiącu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×