Jump to content
Sign in to follow this  
marko135

CenterOfTrading.com

Recommended Posts

Witam co sądzicie o domenie CenterOfTrading.com ?

Ma jakiś potencjał? Ile jest warta waszym zdaniem

 

Jest to typowe dosłowne przelozenie z jezyka polskiego, czesto popelniany blad jezykowy. Gdy sie nie wie jakiegos slowka, tworzymy tzw zamiennik opisowy. Niestety, wystarczy uzyc slownika lub prtzynajmniej pogrzebac w Translatorze Google i zaoszczedzic pieniadze.

 

Jedyna poprawna nazwa jest TradeCenter, po prostu, bo TAK... Czasem mozna sie posluzyc jeszcze TradingCenter i tylko w takiej kolejnosci. Nie wiem co sobie myslales widzac, ze twoja fantazyjna nazwa jest wolna, ale gdyby byla ona cokolwiek warta, to juz dawno bylaby zarejestrowana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

macie racje jest to dosłowne przetłumaczenie nie wiedzialem ze ludzie nie stosuje takiej techniki mam jeszcze jedno pytanie co sądzicie o domenie "downloadsmp3.pl"? Dobra pod serwis z muzyka? W google dla "downloadsmp3" jest ponad 2miliony zapytan a dla "downloads mp3" ponad 23 miliony pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyniki 1 - 10 spośród około 3,620 dla zapytanie "downloads mp3" (język polski)

 

 

moim zdaniem domenymp3 sa juz wyczerpane.Jest tyle stron,serwisow i wyszukiwarek ze temat jest juz nieaktualny.Owszem mozesz kombinowac ale to chyba nie ten adres:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
macie racje jest to dosłowne przetłumaczenie nie wiedzialem ze ludzie nie stosuje takiej techniki mam jeszcze jedno pytanie co sądzicie o domenie "downloadsmp3.pl"? Dobra pod serwis z muzyka? W google dla "downloadsmp3" jest ponad 2miliony zapytan a dla "downloads mp3" ponad 23 miliony pozdrawiam

 

widac, ze sie nie uczysz, a to niedobrze.

 

DownloadsMP3 to taki sam blad jak z Center of Trading.

 

Tylko "MP3 Dwonloads" i nic wiecej jest poprawnie.

 

Na przyszlosc: liczba wynikow w Google jest bezwartosciowa, liczy sie kontekst. Polecam skorzystac z Google Keyword Tool a nie z samej wyszukiwarki. Te mozna uzyc przede wszystkim, by sprawdzic, czy dane slowo w ogole jest (przy rzadko stosowanych zwrotach, wyrazach).

 

Prosty przykład: Czy jeżeli ja wpisze w Google "ź" to znaczy, że ktos kupi domene ź.pl bo jest Wyniki 1 - 100 spośród około 4,490,000 dla zapytania ź? Odpowiedz sobie sam. A teraz pomysl, ile osób dziennie może wpisywac w Googla hasło "ź"... widzisz różnicę? Istnienie hasła nie znaczy, że ludzie tego szukają

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×