Jump to content
ricoo

kod authinfo za free? gdzie

Recommended Posts

Witam,

 

Mam pytanie techniczne, u jakiego rejestratora kod authinfo wydawany jest za free tzn. bez konieczności "przedłużania"?

Ostatnio przez ten kod i moje niedopatrzenie mało w sadzie nie wylądowałem ;)

 

Chodzi mi o to że, mam na oku domenę typowo na sprzedaż. Chce ją kupić tanio, otrzymac kod authinfo za free, i żeby przy cesji nie pojawiły się jakieś cudowne "gwaiazdki", które mnie lub kupującego obciążą dodatkowymi kosztami:) (np. że musze przedłużać, płacic za authinfo itp)

 

Mam nadzieje, że ktos podsunie dobrą ofertę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

active24.pl bez problemu po 21 dniach od rejestracji dostaniesz kod authInfo ;)

(bez zadnej oplaty i koniecznosci przedluzania)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dropped.pl, a tak w ogóle to teoretycznie wszędzie, bo wydawanie kodu authinfo nie może być uzależniane od jakichkolwiek innych warunków, o czym niektórzy rejestratorzy chyba zapomnieli. W razie problemów pisz skargę do NASKu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj,

 

W 2BE.PL . A przed wyborem rejestratora zachęcam do zapoznania się z aktualnym regulaminem promocji.

 

Miłego dnia,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chodzi mi o to że, mam na oku domenę typowo na sprzedaż. Chce ją kupić tanio, otrzymac kod authinfo za free, i żeby przy cesji nie pojawiły się jakieś cudowne "gwaiazdki", które mnie lub kupującego obciążą dodatkowymi kosztami:) (np. że musze przedłużać, płacic za authinfo itp)

 

Jesli to ma byc domena typowo na sprzedaz, to chyba warto zaplacic

na poczatku powiedzmy 10 zl, zamiast promocyjnej zlotowki?

 

No chyba, ze zamierzasz ja sprzedac ja za 20 zl, to wtedy faktycznie

cena zakupu zaczyna odgrywac istotna role w rachunku ekonomicznym ;-p

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Az.pl, jeśli nie zaznaczysz opcji, mówiącej, iż cena jest promocyjna. Jeśli nawet zaznaczysz taką opcję, to dopłacając 8 zł+vat, natychmiast kod Ci się ujawni ...

 

 

-----

Omijaj domeny.pl, nazwa.pl, i pewnie home.pl ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Omijaj domeny.pl, nazwa.pl, i pewnie home.pl ...

 

 

Popieram.

O ile jeszcze nazwa.pl czy home.pl nie stosują chwytów poniżej pasa, o tyle ich ceny przedłużeń są nie do zaakceptowania. To samo jest również w az.pl (pomimo całej mojej sympatii dla tej firmy). Więc przy rejestracji pomyśl również o cenie ewentualnego przedłużenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdzie jest najtańsze przedłużenie? Chętnie się dowiem:)

MasterNET.pl obecnie .pl - 65zł netto, natomiast od nowego roku .pl - maksymalnie 45zł netto.

Po nowym roku wprowadzone zostaną również dodatkowe oferty dla Klientów rejestrujących oraz transferujących w MasterNET.pl domeny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam do Daniela inne pytanie. Zapewne w związku z obniżką cen odnowień przez NASK od Nowego Roku zmniejszą się opłaty za przedłużenia w Active24, jeśli tak to o ile? Obniżka dotyczyć będzie wszystkich domen, niezależnie od daty rejestracji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Popieram.

.....czy home.pl nie stosują chwytów poniżej pasa

Ostatnio z nimi rozmawiałemi cyt : "może się to wiązać z pewnymi kosztami pomimo, że kod jest bezpłatny"

Finansowa nowomowa ^_^

Nawet się nie zagłębiali czy mam domenę rok czy pięć lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnio z nimi rozmawiałemi cyt : "może się to wiązać z pewnymi kosztami pomimo, że kod jest bezpłatny"

Finansowa nowomowa :)

Nawet się nie zagłębiali czy mam domenę rok czy pięć lat.

 

 

kod jest za darmo.Wlasnie dostalem wszystkie o ktore wnioskowalem.

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×