Jump to content
Sign in to follow this  
yarowa

okecie.biz

Recommended Posts

... a co sądzicie w ogóle o takiej domenie:

Okecie (plus jakieś globalne rozszerzenie)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Yyy, ale o jakiej domenie??

 

 

Sorry,

takiej jak w temacie:

Okecie + jakieś globalne rozszerzenie, typu com, net, biz ...

 

Ja zarejestrujesz, to sie wypowiemy.

 

 

Okecie.biz

 

Jedyne wolne z "globalną". Zdaję sobie jednak sprawę, że nie mam działalności na terenie Belgii (tam się je rejestruje, chociaż to domena globalna - biznesowa) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co ma wspólnego .biz z Belgią? Belgia to .be a .biz bez żadnych problemów możesz zarejestrować w Polsce.

 

Poczytaj regulamin.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co ma wspólnego .biz z Belgią? Belgia to .be a .biz bez żadnych problemów możesz zarejestrować w Polsce.

 

Poczytaj regulamin.

 

 

Niby wiedziałem to, o czym teraz mówisz. Zaskoczyła mnie tylko inf. na temat końcówek "biz" na stronie jednego (co prawda) z rejestratorów ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Okecie.biz

 

Jedyne wolne z "globalną". Zdaję sobie jednak sprawę, że nie mam działalności na terenie Belgii (tam się je rejestruje, chociaż to domena globalna - biznesowa) ...

 

W przypadku domen globalnych nie ma znaczenia gdzie prowadzisz dzialalnosc.

 

Pytanie do czego bedzie sie nadawac ta domena? Jakas koncepcja?

 

.biz nie nalezy o specjalnie popularnych, aczkolwiek znam kilka serwisow jezdzacych na bizonie i rozwijaja sie bardzo ladnie.

Takze jak bedziesz mial pomysl i kase na jego zrealizowanie, to domena ta razem z zawartoscia bedzie duzo warta.

 

Aktualnie reg fee.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niby wiedziałem to, o czym teraz mówisz. Zaskoczyła mnie tylko inf. na temat końcówek "biz" na stronie jednego (co prawda) z rejestratorów ...

 

 

... a powracając do mjefo głównego pytania o okecie.biz ...?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg mnie 0zł . Nie wiem, nie przekonuje mnie ta domena..
... a przekonuje Cię ponad 1000000 zapytań o to słowo, tylko na \"goo..le\", oraz wzrost gospodarczy Polski, główne położenie jaka na razie oczywiście, tego miejsca w Kraju, dostępność międzynarodowa, miliony przewijających sie ludzi, tysiące kg towarów i tysiące usług \"około\"?

Również, ciagła rozbudowa bazy.

Wspomnieć należy również, o przyszłych \"imprezach na terenie Polski, np. ME 2012 ... (w tym, miejsce prezsiadek do wschodniego Sąsiada).

 

No ale nie pytam, aby otrzymywać potakujące mi odpowiedzi. Dzięki za opinię i szczerość ...

 

W przypadku domen globalnych nie ma znaczenia gdzie prowadzisz dzialalnosc.

 

Pytanie do czego bedzie sie nadawac ta domena? Jakas koncepcja?

 

.biz nie nalezy o specjalnie popularnych, aczkolwiek znam kilka serwisow jezdzacych na bizonie i rozwijaja sie bardzo ladnie.

Takze jak bedziesz mial pomysl i kase na jego zrealizowanie, to domena ta razem z zawartoscia bedzie duzo warta.

 

Aktualnie reg fee.

Dzięki, za info i opinę.

Koncepcji określonej jeszcze nie mam. Pogłówkuję, pośpiech może być złym doradcą ...

No, chyba, że zjawi się jakiś\"wujek z Ameryki\" gotowy na biz. :) Kto wie ...

 

Dzięki, za info i opinę.

Koncepcji określonej jeszcze nie mam. Pogłówkuję, pośpiech może być złym doradcą ...

No, chyba, że zjawi się jakiś\"wujek z Ameryki\" gotowy na biz. ;) Kto wie ...

... a w tym miejscu, chciałbym przeprosić, za uprzednią pomyłkę, z początku mojego tematu, w postaci braku rozszerzenia domeny o \"końcówkę\" (a nazwa domeny stanowiła tytuł dla mojego tematu), jeśli ta kwestia \"zahaczała\" o naruszenie Regulaminu ... I dzięki za poprawienie.

 

 

moderator: pisanie postów pod sobą też podpada pod łamanie regulaminu. jak chcesz coś dodać to edytuj ostatni post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×