Jump to content
Sign in to follow this  
wwic

www.4free.com.pl

Recommended Posts

Witam

Ile może być warta powyzsza stronka. Bardzo przepraszam, ale moja znajomość internetu, tzn.:

- na jakie frazy była pozycjonowana i jakie ma pozycje

- ilość backlinków

- jej aktualny PageRank

- ranking Alexa itp

niestety nie jest na zbyt zaawansowanym poziomie (ogólnie byłoby miło, gdyby ktoś z osób ba rdziej doświadczonych nieco przybliżył mi te zagadnienia).

Dlatego nie potrafię podać więcej informacji - ogólnie wyceniał go jeden serwis i podał kwotę 2.400 PLN, ale czy jest realna szansa tyle zarobić. Czy lepiej ją sprzedac czy np. zaparkować gdzieś np. na sedo czy ND?

Pozdrawiam i dziękuję za rady

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kwota 2.400 PLN jest nierealna. Jak dla mnie domena nie warta nawet ceny rejestracji. Anglikanizm + com.pl. Żadna porządna firma nic pod nią nie umieści. Może sprzedaż jakiemuś dzieciakowi na allegro.

 

Coś mi się wydaję, że te "firmy" wyceniające domeny rzucają ceny, ot tak sobie, takie jakie klient (właściciel domeny) chciałby usłyszeć :)

 

Ew. możesz spróbować ją wcisnąć tym spod PL'ki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie opłaca się parkować bo ruch będzie zerowy.

Kwota jest minimum z kosmosu o ile nie z zaświatów :)

 

ps podaj nazwe 'serwisu' (strony, która pewnie jest własnością gimnazjalisty) w ktorym wyceniałeś, pomoże to forumowiczom omijać go z daleka. Dla tego też wycenydomen.pl nie oddam byle komu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

Ile może być warta powyzsza stronka. Bardzo przepraszam, ale moja znajomość internetu, tzn.:

- na jakie frazy była pozycjonowana i jakie ma pozycje

- ilość backlinków

- jej aktualny PageRank

- ranking Alexa itp

niestety nie jest na zbyt zaawansowanym poziomie (ogólnie byłoby miło, gdyby ktoś z osób ba rdziej doświadczonych nieco przybliżył mi te zagadnienia).

Dlatego nie potrafię podać więcej informacji - ogólnie wyceniał go jeden serwis i podał kwotę 2.400 PLN, ale czy jest realna szansa tyle zarobić. Czy lepiej ją sprzedac czy np. zaparkować gdzieś np. na sedo czy ND?

Pozdrawiam i dziękuję za rady

 

 

Niestety ..., ale połączenie tych anglikanizmów z "com.pl" wywołuje właśnie [już wzrokowo],

odruch "comizmu" z polskim zabarwieniem :) .

Nie znam się w ogóle na kwestiach technicznych dotyczących netu i jestem zielony zapewne na zawsze,ale z punktu widzenia copywriterskiego, niestety za nazwę wskazanej domeny: "0".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×