Jump to content
networker

oscypki.pl

Recommended Posts

Witam

 

tym razem na allegro znowu zawitały oscypki.pl ale w innej formie, od niskiej startowej z ustaloną ceną minimalną ( ale bez szaleństw - znacznie niższa niż dotychczas wystawiana sprzedaż tej domeny )

 

zapraszam do licytacji:

 

http://www.allegro.pl/item508506991_oscypki_pl.html

 

domena oscypki.pl zarejestrowana w dropped.pl i opłacona do lipca 2009

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites
cena jeszcze niska, ale wg allegro jest 25 obserwujących

Ceny jeszcze nie ma :lol: Może powiesz jaka jest ta cena minimalna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nie mogę :lol: nie po to przepłącałem za ukrywanie minimalnej, żeby się teraz odkrywać. powiem tylko, że jest znacząco niższa od ceny wyjściowej na poprzendiej aukcji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczekaj na kolejny MeetDomainers :lol:

 

btw. dziwię się, że ludzie nie chcą licytować oscypków, moim zdaniem cena minimalna odstrasza wielu potencjalnych klientów.

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites
tym razem na allegro znowu zawitały oscypki.pl ale w innej formie, od niskiej startowej z ustaloną ceną minimalną ( ale bez szaleństw - znacznie niższa niż dotychczas wystawiana sprzedaż tej domeny )

Cena minimalna 50000zł? Możesz napisać jaka była.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak czy siak rynek wycenił ją na 2 550,00 zł. Jestem wariatem to mogę zaoferować za nią dwa razy tyle.

 

Masz racje, jestes wariatem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

mała wartość komercyjna tej domeny jest.

górale raczej nie interesują sie internetem, im jest więc zbędna

 

jakie inne zastosowanie?? sklep internetowy z oscypkami:)) , portal miłośników oscypka??

 

raczej nie da się na tym zarobić takich pieniędzy by mogło sie zwrócić więcej niż 5k

 

także domena ładnie brzmi, ładnie wygląda i nic pozatym

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z pixxxxelem - domenę ciężko komercyjnie zastosować. Oscypki z założenia nie mają być produktem takim jak Coca-Cola czy Chipsy, więc produkcją nie może zająć się jakiś duży koncern. A nawet gdyby mógł nikt by tych oscypków nie kupował. Jest to wyrób regionalny, więc i model biznesowy, sprzedaży i promocji również nie jest i nie ma być nowoczesny.

 

Poza tym nie ma się co dziwić, że domainerzy nie chcą jej kupować za 30k PLN :P To jest cena za końcowego klienta - a i dla niego to dość dużo. Za te pieniądze każdy z nas może kupić kilka dużo ciekawszych domen - ciekawszych z perspektywy bycia inwestorem domenowym.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym nie ma się co dziwić, że domainerzy nie chcą jej kupować za 30k PLN :P

 

 

no przecież nikt nie wiedzial, ze jest 30k. a mimo to nie znalazła uznania, bo cięzo za takowe uznac 2500 pln. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla porównania wielkości kwot:

oscypek na allegro = 1,40 zł

oscypek.pl = 30 000 zł

 

Nie wiem jaka marża na takim oscypku, ale z pewnością na 30k długo trzebaby te oscypki sprzedawać i mieć produkcję masową.

Szum medialny wokół oscypków już minął, więc wartość tej domeny spada. Dziwie się Sylyxowi, że tyle jest skłonny zapłacić (5k zł) a Tobie że za tyle nie chcesz jej mu szybko odsprzedać nim się rozmyśli.

 

Zostaniesz z domeną, otworzysz na niej serwis lub sklep, wejdziesz w oscypkowy biznes.. już to widzę :P

Przyślij nam wtedy zdjęcie jak gnieciesz oscypka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie, domena przewartościowana. Strona internetowa - w tym przypadku - jest narzędziem do generowania zysków. Co prawda oscypek jest droższy niż pisze jamesbond -w granicach 8zł, ale po odliczeniu kosztów, wydatek 30k przez przedsiębiorcę może nie być poparty planem biznesowym. Jednakże, gdybym ja prowadził taki biznes, mógłbym zakupić tę domenę za kwotę max 5tys

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liczba wyszukiwań 1300 miesięcznie nie powala. Zaoferowałem tyle gdyż je uwielbiam i myślę, że to dużo. Networker oferował ją kiedyś za 80K więc liczę na dalsze obniżki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no cóż, ja tak nie uważam :P

jak miałbym ją sprzedać za taką niską kwotę to prędzej oddałbym gratis związkowi podhalan czy innym tam wyrabiaczom oscypków

 

w związku z czym przyjdzie mi czekać dalej na rozsądne oferty

Share this post


Link to post
Share on other sites
no przecież nikt nie wiedzial, ze jest 30k. a mimo to nie znalazła uznania, bo cięzo za takowe uznac 2500 pln. :P

Weź pod uwagę fakt, że wiele osób (w tym ja) omija aukcje z ceną minimalną. Gdyby nie było ceny minimalnej, to pewnie cena byłaby wyższa, ale raczej wciąż nie satysfakcjonująca dla Ciebie - myślę, że poniżej 10k PLN, ale na pewno 2, 3x więcej niż 2500 pln.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×