Jump to content
lufthansa

Mocno spóźnione przywitanie

Recommended Posts

Witam,

Przepraszam, że dopiero teraz. Serio mi wstyd. Dobrze, że to nie real. :rolleyes:

Na forum jestem mniej wiecej 2-3 tygodnie, nie jestem pewien ile bo ten czas strasznie szybko leci.

Zarejestrowałem się 15.09.2007, ale nawet o tym nie pamiętałem, dlatego zdziwiłem sie jak mi wywaliło te kilkanascie dni temu, że mój e-mail nie funguje :ph34r: Juz jest ok.

Wciągnęło mnie, uświadomiłem to sobie, jak czytałem, gazetę i napisana była samymi domenami ;) Wtedy wpadłem.

 

Moje podejście do domen: nie zamierzam być na topie, bo to chyba nierealne, generalnie będę łowił z palca na zasadzie skojarzeń albo jak sie temat urodzi.

Wolę wyczesać dla siebie jakąś domene, jeśli uznam, że MI odpowiada i będę widział dla niej cień zagospodarowania. Tzn nawet spotkam gdzieś jakąś 2-3 znakową, a nie będę widział przeznaczenia dla niej, to się na nią nie zdecyduję tylko dlatego że ma 2-3 znaki, prędzej się spodziewajcie informacji na forum lub na PW. Ktoś powie Donkiszoteria, tak już u mnie bywa czasem.

Generalnie lubię jak domena posiada stronę a nie tylko parking. Ale zapoznając się z treścią tego forum rozumiem to i szanuję wybory innych.

 

Nie zawsze się zgadzam z opiniami typu ninija, gdy są przedstawiane jakieś domeny. Może to wynika z tego że nie mam imponującego portfolio, i umiem dostrzec to na co inni nie zwracają uwagi bo są w ekstraklasie. Nie dziwi mnie to. Mi pozostaje myśleć o domenach na które mnie stać, albo dla których wymyślę zagospodarowanie.

Domaining dla mnie to taki swoisty rodzaj giełdy, tylko z lepszymi uregulowaniami.

Widzę w domenach ogromny potencjał a co lepsze ZERO nudy, dają one tak szerokie możliwości, że to chyba się nigdy nie znudzi. Chyba to mnie tak naprawdę wciągnęło.

 

Dlaczego to forum? Bo od początku jest ok. Jak wszędzie, trafi się jakiś incydent ale jest ok, bo merytorycznie i nikt nikogo nie wysyła na drzewo.

Podoba mi się to, że jeśli ktoś uważa, że domena jest reg albo ninja to mówi to. A jeszcze lepsze jest to, że widać ilość wyświetleń tematu a opinii zero. To dla mnie za takie nie kopanie leżącego SZACUN. To, że jesteśmy onlinie nie znaczy że nie mamy się szanować jak w realu.

 

Mieszkam w wawie, orientuję się w tematach samochodowych, transportowych, lotniskowych, więc jak coś będzie potrzeba z ww zakresu to zapraszam. Raczej jestem otwarty do współpracy i ufny a czasem nawet bezinteresowny ;). Ale jak mnie ktoś roluje to się to drastycznie zmiena :)

 

Piotr.pl ;) kto ją ma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to wypada witać na forum kogoś kto zarejestrował się wcześniej niz ja :ph34r:

Ale ponieważ grzeczności nigdy za wiele - witaj :rolleyes:

Edited by netkurier

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy to wypada witać na forum kogoś kto zarejestrował się wcześniej niz ja :rolleyes:

 

Sprytne stwierdzenie.

Luz, tak jak napisałem wcześniej, nawet nie pamiętałem, że się rejestrowałem.

Do "respiratora" typ di.pl na stałe jestem podłączony od niedawna.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj transportowcu

 

Tu prawie każdy do czegoś się przydaje.

Nawet jeśli dostaje bana, to można z tego czasami jakieś ciekawe wnioski wyciągnąć :rolleyes:

 

donkiszoteria.pl wolna :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Słuchaj!

 

Ja się nie przywitałem jeszcze, czy mam to zrobić? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cześć Słuchaj!

 

Ja się nie przywitałem jeszcze, czy mam to zrobić? :rolleyes:

Myślę, że rozwiazaniem będzie jak każdej osobie z forum prześlesz po kodzie authinfo i nazwę dwuliterówki. Nie mylić z dwulitrówką :ph34r:

Albo zamiennie, jak wolisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że rozwiazaniem będzie jak każdej osobie z forum prześlesz po kodzie authinfo i nazwę dwuliterówki. Nie mylić z dwulitrówką :rolleyes:

Albo zamiennie, jak wolisz.

Dobre :-) Ale w ogóle tego nie zrozumiałem. W każdym bądź razie trochę się uśmiałem :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mylić z dwulitrówką :rolleyes:

Gdyby ktoś nie wiedział jaka jest różnica pomiędzy dwuliterówką a dwulitrówką to informuję, że wszystkie dwulitrowki są wolne :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No teraz mrozy to się przydadzą takie dwulitrówki :)

 

Biorąc poprawkę na posty z tematu porfolia to raczej dwulitróweńki

Daliście do pieca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×