Jump to content
bobstar

LightBet.com

Recommended Posts

Witam serdecznie

 

zgłosił się do mnie zainteresowany nabyciem tej domeny (z Finlandii). ja jako początkujący napisałem mu, żeby okreslił ile jest w stanie dac za tę domenę?

 

czekam na jego odpowiedź, ale moje pytanie jest takie: jaka jest najniższa kwota, za jaką sprzedać tę domenę?

 

pozdrawiam

 

P.S. zależy mi na Waszej fachowej poradzie i wycenie

 

Dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Własnie tak napisałem, ..prawie, dałem 1000$ - z powodu kryzysu....

tylko nie wiem czy niska cena, czy mogę spłoszyć klienta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie opuszczaj już niżej tej ceny. 1000$ za tą domenę to dobre rozwiązanie dla obu stron, ale zwłaszcza dla niego! Nie zdziwie sie, jak kiedyś pusci to dalej i drożej. Jest coraz więcej informacji, że branża hazardowa jest nieczuła na kryzys finansowy, więc nie sugeruj się tym. Podobne sprzedaże - np. buzzbet.com poszło za $2,485.

Jeżlei $1k cie zadawala, a on będzie chciał jeszcze niżej, to zaproponuj, że wystawisz na sedo za $1k minimalną i jezeli nikt sie nie zgłosi do licytacji, to wtedy pogadasz o obniżce. Gwarantuje, że nie będzie ryzykował takiego rozwiązania, jezeli juz widać, że jest zainteresowany tą domeną.

 

Masz jeszcze jakieś inne domeny xxxxbet.com?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cech, dzięki za odp

 

mam inną, troszkę smieszną :P

PettyBet.com

 

czy jest ona podobnej klasy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i racja, bo nie jest Tobie potrzebna.

Temu, komu jest potrzebna jest w stanie dać o wiele więcej - z tego się cieszę

pytanie tylko jak wysoko stawiac poprzeczkę ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, ale ja nie mówię, że ta domena jest zła - ja mówię, że mi się nie wydaje świetna. Dlatego, oświećcie mnie - o co chodzi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

lightbet to raczej będzie nie lajtowy tylko drobny, na nie dużą kwotę. Całkiem spoko domena, chociaż trochę naciagana. Mimo to znacznie lepsza od mojej BrownBet.com, którą zarejestrowałem na początku swojej przygpdy z domainingiem i którą sprzedam chyba tylko bukmacherowi o nazwisku John Brown :wacko:

 

1000$ to całkiem przyzwoita cena za ten adres. Sprzedawaj!

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

właśnie chcę za tyle sprzedać, tzn. tyle powiedziałem. czekam teraz na jego decyzję. zobaczmy....

oczywiscie zawsze trochę z ceny moge zejść :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, ale ja nie mówię, że ta domena jest zła - ja mówię, że mi się nie wydaje świetna. Dlatego, oświećcie mnie - o co chodzi :wacko:

 

Tajemnica tkwi w magicznym slowie "bet", czyli z angielskiego "zakład" (sportowy, bukmacherski)

Wiekszosc firm bukmacherskich ma nazwe zbudowana na zasadzie "slowo+bet.com" lub bet+slowo.com", dlatego, ze wtedy nazwa jest krotka i pokazuje, ze pod ta nazwa sa zaklady sportowe. I tak mamy liczące sie na rynku:

 

Canbet

Centrebet

DoxxBet

EuroBet

Globet

GoldBet

Gwbet

MyBet

SBOBET

Sportbet

SportingBet

Unibet

VikingBet

Yabet

 

oraz:

 

Bet-At-Home

Bet365

Betako

BetClick

BetDirect

Betfair

Betfred

BetGun

Betoto

BetQS

Betsafe

Betsson

Betway

 

Najwiekszy na rynku jest Bwin, ktory wczesniej przez lata nazywal sie Betandwin i dopiero niedawno skrocil nazwe na bwin. Jego obroty roczne to okolo 1 mld EUR, z czego wg statystyk hazardu 33% moze byc zyskiem (tyle srednio od obrotu traci przecietnie obstawiajacy). Zreszta sami zobaczcie na koszulkach jakich klubow pilkarskich ta firma sie reklamuje (Real, AC Milan)

 

Pamietajmy, ze w obecnych czasach, w dobie internetu, najwazniesza rzecza dla firmy bukmacherskiej jest domena/nazwa. To nie jest tylko dodatek, jak w przypadku wielu firm. To jest podstawa, fundament takiej firmy. Ona po prostu musi spelnic okreslone warunki, inaczej jest to pocalunek smierci. A nikt nie wydaje dziesiatek milionow na inwestycje w gambling bez pewnosci, ze ma dobra domene. Dlatego domena skonstruowana w taki sposob:

slowo+bet.com zawsze jest cos warta, oczywiscie cena zalezy od jakosci tego slowa przed (lub po) bet.

Najlepsze i pasujace slowa + bet.com to xx xxx EUR, a nie zdziwi mnie nawet xxx xxx EUR. Oczywiscie w domenie .com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cech, dzięki za odp

 

mam inną, troszkę smieszną :wacko:

PettyBet.com

 

czy jest ona podobnej klasy?

 

Niestety nie. Petty nic nie znaczy. Ale promuj, wystaw na sedo, moze ktos wezmie.

Powinno byc slowo+bet.com a nie slowotwor+bet.com

dlatego np. massbet.com to prawie perelka, a massybet.com raczej nic nie warte.

Edited by cech

Share this post


Link to post
Share on other sites

zastanawiam się nad sedo.

 

kiedyś już wystawiałem domeny i nic z tego nie wyszło.. tylko stówka w plecy

jakos do sedo szczescia nie mam, ale z bet'owymi domenami chyba warto spróbować

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie martw się, może szukał naiwniaka, tak sie czesto zdarza. Niedawno ktos mnie spytal, czy domena (wyceniana przeze mnie na xx xxx $) jest mi potrzebna i czy nie oddalbym jej za darmo, bo widzi, ze nic z nią nie robie, a on zrobiłby fajny serwis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlatego domena skonstruowana w taki sposob:

slowo+bet.com zawsze jest cos warta, oczywiscie cena zalezy od jakosci tego slowa przed (lub po) bet.

Najlepsze i pasujace slowa + bet.com to xx xxx EUR, a nie zdziwi mnie nawet xxx xxx EUR. Oczywiscie w domenie .com

 

Bardzo sensowna wypowiedź, ale z tym, że zawsze - bym się nie zgodził.

Bo:

Ilość firm prowadzących zakłady jest ograniczona.

Ilość zarezerwowanych domen tego typu jak podałeś - pewnie idzie w grube tysiące.

 

LightBet.com - o ile nie musisz - nie sprzedawaj poniżej. A na kolejne zapytanie zaproponuj wyższą kwotę.

Albo niech ktoś Ci złoży ofertę a Ty z niej zrób aukcję. Wtedy możesz trochę opuścić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×