Jump to content
Sign in to follow this  
maker5

Zaparkowana domena ale nie zarabia ;/ dlaczego ?

Recommended Posts

Witam.

Zaparkowalem domene na sedo.com i wszystko chyba jest ok ale jak ktos klika na jakas reklame (link) to strona sie tylko przeladowuje a nie przechodzi na ten odnosnik z linka ;/

dlaczego ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie się mocno zdziwisz, ale to nie ty masz klikać.

 

 

Tak, to wiem, ale zobacz, jeśli dla przykładu mój kolega, koleżanka czy jeszcze 5 innych osób kliknęło w link i dzieje się to samo czyli strona się tylko przeładowuje to coś jest nie tak, prawda ? A oni łączą się z zupełnie innego IP niż ja i zupełnie innej sieci.

Czy sedo w takim razie założyło domyślnie blokadę na Polskie IP żeby kliki z polskich IP nie były zliczane ? Bo ja jako właściciel jestem z Polski ?

 

Wytłumacz mi to.

 

Musisz jeszcze ustawić słowa kluczowe na podstawie których wyświetlane będą reklamy.

 

no to wpisałem główne słowo a poniżej tam gdzie jest więcej okienek wpisałem podobne słowa do tego głównego kluczowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest widok kategorii. Jeżeli się przeładowuje tylko to prawdopodobnie jest zablokowana w Google.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest widok kategorii. Jeżeli się przeładowuje tylko to prawdopodobnie jest zablokowana w Google.

 

aha, czyli moja domena jest zablokowana w google tak ?

 

bo wczesniej mialem parking namedrive i mnie zablokowali za to ze mialem niby sztuczne kliki ;/

 

czyli teraz co ? nigdzie juz ta domena mi nie zarobi ? w zadnym parkingu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, to wiem, ale zobacz, jeśli dla przykładu mój kolega, koleżanka czy jeszcze 5 innych osób kliknęło w link i dzieje się to samo czyli strona się tylko przeładowuje to coś jest nie tak, prawda ? A oni łączą się z zupełnie innego IP niż ja i zupełnie innej sieci.

 

 

bo wczesniej mialem parking namedrive i mnie zablokowali za to ze mialem niby sztuczne kliki ;/

 

:)

 

To "niby" jest najlepsze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No patrz, ty klikałeś, koleżanka klikała, kolega klikał i za te "niby" sztuczne kliki zablokowali Ci domenę? Niewiarygodne. Urzekła mnie Twoja historia. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No patrz, ty klikałeś, koleżanka klikała, kolega klikał i za te "niby" sztuczne kliki zablokowali Ci domenę? Niewiarygodne. Urzekła mnie Twoja historia. :)

 

 

Czy wy musicie byc tacy ironiczni ;/

 

pytam normalnie to prosze o normalna odpowiedz.

 

Mowie ze jak juz przenioslem sie na sedo to ktos z moich znajomych chcial sprawdzic czy strona z linka sie otworzy czy tylko strona z ktorej kliknal sie przeladuje

i wlasnie sie przeladowuje i to mnie zastanawia dlaczego ?????

 

Tu nie chodzi o to ze on kilknal 1000 razy, wszedl raz, kliknal raz i dzieje sie to samo co u mnie ;/

 

 

A wiadomo ze jesli z linka otwarlaby mu sie strona to ja cos tam zarabiam a tak lipa ;/

 

Czyli teraz zobacz, 100 tysiecy innych osob moze wejsc a 30 tys kliknac i co ? Nie policza mi zadnego klika ?

 

Jak myslisz czemu tak sie dzieje ? Skoro jestes taki madry to mi odpowiedz.

Edited by maker5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaparkowana domena ale nie zarabia ;/ dlaczego ?

Bo nikt w nią pewnie nie klika z takim przeznaczeniem jak przewiduje regulamin :)

 

EDIT

 

Mowie ze jak juz przenioslem sie na sedo to ktos z moich znajomych chcial sprawdzic czy strona z linka sie otworzy czy tylko strona z ktorej kliknal sie przeladuje

i wlasnie sie przeladowuje i to mnie zastanawia dlaczego ?????

Pewnie dlatego że te same osoby "sprawdzały" Ci prawidłowość działania linków na ND

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy wy musicie byc tacy ironiczni ;/

pytam normalnie to prosze o normalna odpowiedz.

 

Nie martw sie... mnie wyrzucili z SEDO, kilkadziesiąt ojro szlag trafił, ale trudno, nie płaczę. Jak blokada, to blokada. amen

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo nikt w nią pewnie nie klika z takim przeznaczeniem jak przewiduje regulamin ;)

 

EDIT

 

 

Pewnie dlatego że te same osoby "sprawdzały" Ci prawidłowość działania linków na ND

 

 

nikt mi na nd niczego nie sprawdzal, zastanawiam sie tylko czy google moglo zablokowac moja domene skoro w ND sie ze tak powiem

nie sprawdzila ;/

a sedo przeciez tez korzysta z uslug google co nie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

podlacze sie pod temat :

przez pewiem czas wyrywkowo kupywalem domenki z mysla ze zaczne kiedys w tym biznesie a w ostatnim czasie wzmorzylem moja dzialalnosc na rynku domenek i x czasu temu czytalem regulamin sedo i nie pamietam a z lenistwa nie chce mi sie wracac do lektury i z tego moj post male pytanko czy sedo jak i DN zastrzega w regulaminie pozycjonowanie na szukarkach ???

 

dzieki za odswiezenie pamieci :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
podlacze sie pod temat :

przez pewiem czas wyrywkowo kupywalem domenki z mysla ze zaczne kiedys w tym biznesie a w ostatnim czasie wzmorzylem moja dzialalnosc na rynku domenek i x czasu temu czytalem regulamin sedo i nie pamietam a z lenistwa nie chce mi sie wracac do lektury i z tego moj post male pytanko czy sedo jak i DN zastrzega w regulaminie pozycjonowanie na szukarkach ???

 

dzieki za odswiezenie pamieci :]

 

Zgadza się, po umieszczeniu strony na parkingu zabronione jest pozycjonowanie adresu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam przeczytać warunki umowy z NameDrive. LINK (klik)

Ruch na zaparkowanych domenach może pochodzić jedynie z dwóch źródeł:

 

Type-in, czyli adres domeny wpisany bezpośrednio do okna przeglądarki (tzw. bezpośrednia nawigacja)

 

Expired traffic, ruch przychodzący z wyszukiwarek. Każdy inny rodzaj ruchu np. ruch opłacony, ruch z kampanii ppc, ruch skierowany przez hyperlink jest niedozwolony. Jeżeli ruch na Waszej zaparkowanej stronie przychodzi z innego źródła niż type-in i expired traffic musicie Państwo uzyskać pozwolenie NameDrive LLC.

 

Na Sedo jest podobnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×