Jump to content
Sign in to follow this  
Szymon80

dwuliterówka com.pl

Recommended Posts

witam.

 

Jest cos warta domena gdzie pierwszą literą jest cyfra a drugą litera i odwrotnie ?

 

W porywach do 100 PLN i to ze szczęściem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu sprzedałem ponad 50 domen dwuliterowych, dwucyfrowych i dwuznakowych com.pl za ok 100 zł. Ludzie bardzo niechętnie zwracają uwagę na takie domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak, niby nieciekawe domeny ale jak o tym napisalem to od tamtego czasu juz wszystkie sa zajęte a było jeszcze kilka wolnych. na szczęście ja zarezerwowałem wcześniej pare domen i teraz znalazłem jeszcze kilka niedobitków. nawet jak sprzedam je po 50 zeta to zysk bedzie dobry.

 

Musze sie nauczyć w końcu trzymać palce na kłódkę przed pisaniem takich postów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ze ktos rejestruje takie domeny nie oznacza automatycznie ze sa cow warte.rejestrowanie domen dla potencjalu 50pln tez jest bez sensu biorac pod uwage ze czesci w ciagu roku nie sprzedasz a zarobek musi pokryc chociaz w czesci odnowienia tych lepszych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam lubię dwuliterowe .com.pl i chętnie je rejestruje po cenie rejestracji lub po cenie przechwytu.

 

Kiedyś wystawie wszystkie swoje na największej platformie aukcyjnej w Polsce i myślę że spokojnie zarobią na siebie po kilka razy :)

 

Niby .com.pl umiera, ale znajdą się tacy którzy je kupią - ja osobiście jestem do nich pozytywnie nastawiony.

 

BTW. Ostatnio nawet sprzedałem jedną .com.pl (generyk) za 2000zł, więc źle nie jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×