Jump to content
prezes

uuu.pl

Recommended Posts

Cena wysoka, ale i domenka ciekawa... Myślę, że to nie są wyrzucone pieniądze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena wysoka? Jak dla mnie to kosmiczna cena za taką domenę...ani to wygląda ani nie można do czego to konkretnie doczepić ( już widzę portal konkurencje dla onetu pod adresem uuu.pl ;) ) nie napisane skąd jest ruch ale chyba nie jest to ruch bo ktoś spontaniczne wcisnął jak małpka na klawiaturze uuu czyli z wyszukiwarki i zapewne z linków wchodzą na ten adres zboczuchy....Pewnie się nie znam ale nie dałbym więcej niż.....(Nie chce psuć interesów sprzedającemu) no chyba że znów o czymś nie wiem i do Polski wchodzi 3utelecom he... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie też kosmiczna - na dzien dzisiejszy, o ile mnie pamiec nie myli ttt.pl poszla za ok 1,5k. Wydaje mi sie ze kupujacy z tego forum bazowali troche na 123.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie też kosmiczna - na dzien dzisiejszy, o ile mnie pamiec nie myli ttt.pl poszla za ok 1,5k. Wydaje mi sie ze kupujacy z tego forum bazowali troche na 123.pl ;)

 

Jak dla mnie trzy te same litery to o jedna za duzo..dla wymowienia lepiej pasue Te-Te.pl lu U-U.pl, czyli tt.pl i uu.pl, a nie u-u-u, stekanie jakby ktos wlasnie mial kloca postawic, u-u-u!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie trzy te same litery to o jedna za duzo..dla wymowienia lepiej pasue Te-Te.pl lu U-U.pl, czyli tt.pl i uu.pl, a nie u-u-u, stekanie jakby ktos wlasnie mial kloca postawic, u-u-u!

Można wymawiać to na kształt francuskiego o-la-la. Wtedy brzmi pozytywnie. Albo z buczeniem jak na widowni teleturnieju uuu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak podoba wam się zakończenie aukcji?:

http://www.allegro.pl/item205036951_uuu_pl...slon_dzien.html

Wygrywający to handlarz domen z naszego forum...:) Co sądzicie?;)

 

 

 

 

 

Cena rzeczywiście zabójcza. Natomiast, co do nazwy domeny, to pierwsze moje skojarzenie - może dlatego, że piszę posta ciemną nocą - to portal o tematyce filmowej [horrory] :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
może dlatego, że piszę posta ciemną nocą - to portal o tematyce filmowej [horrory] ;)

Może nie siedź tak późno po nocach - bo emigracja.info też kojarzyła Ci się z grobowcem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może nie siedź tak późno po nocach - bo emigracja.info też kojarzyła Ci się z grobowcem :)

 

 

 

Trafna uwaga. Jeszcze trochę i upodobnię się do Nosferatu lub Zywego Trupa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×