Jump to content
Jaca869

Nowość - Durczok klnie w TV :D

Recommended Posts

Witam

 

Ostatnio wyciekł bardzo ciekawy filmik jak Pan Durczok sobie troszkę klnie poza wizją ;-) Oczywiście ma sporo racji w tym co mówi, ale fajna sprawa ze TVN od razu nagranie zdejmuje z You Tube itp serwisow... doslownie momentalnie gdy tylko sie cos pojawia, chwila i zdjete ;)

 

specjalnie dla urzytkownikow DI.pl nagranie mp4 (z obrazem):

 

 

http://www1.zippyshare.com/v/96422853/file.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jak sie z tego sciaga??

musze sie zarejestrowac??

 

 

EDIT:

 

no dobra juz wiem ;) myslalem ze to reklama z googla byla a to download byl B)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jak sie z tego sciaga??

musze sie zarejestrowac??

 

 

niee... otwierasz strone, po chwili odlicza kilka sekund Download Link: 5, 4, 3, 2, 1, i klikasz w Download Link: Download ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki za pomoc ;)

 

 

 

juz obejrzalem

 

no co?? normalnie sie odzywa..(jak w tramwaju gimnazjalisci) B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
specjalnie dla urzytkownikow DI.pl

A dla użytkowników też się znajdzie jakieś nagranie? ;)

Edited by Domain

Share this post


Link to post
Share on other sites
A dla użytkowników też się znajdzie jakieś nagranie? ;)

 

Wielka mi sprawa, normalna tradycyjna polska moralność dulskich

 

zwykła dulszczyzna

 

w domu każdy klnie jak szewc, w pracy tez jak popadnie, ale wszyscy będą teraz wieszać psy na Durczoku.

 

Ani nie bronię pana Durczoka, ani nie jestem tez jego super-mega-fanem

 

po prostu, człowiek i jego praca. wymaga i tyle. W brudzie sie źle pracuje

 

Najpierw nie ch każdy z nas zada sobie pytanie, jak my sie sami zachowujemy

Share this post


Link to post
Share on other sites

wieksza afera to sie zrobił dlatego że TVN cały czas usuwa, gdyby nie to to szybko by sie po kosciach rozeszło. No cóż efekt Streisand ;) Ale ten tytuł tematu na frondzie mnie robawił:Durczok klnie na antenie TVN. Jak to było na antenie to ja jestem buddyjskim mnichem

Share this post


Link to post
Share on other sites
wieksza afera to sie zrobił dlatego że TVN cały czas usuwa, gdyby nie to to szybko by sie po kosciach rozeszło. No cóż efekt Streisand ;) Ale ten tytuł tematu na frondzie mnie robawił:Durczok klnie na antenie TVN. Jak to było na antenie to ja jestem buddyjskim mnichem

 

jakby to było na antenie to długo by tam już nie popracował.

 

A co do samego zachowania - 'oto Polska właśnie!' - jak już umberto stwierdził - niech każdy na siebie spojrzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem zamyslu autora tematu.Czy Durczok to jakis inny czlowiek niz kazdy z nas?.

 

 

Człowiek, jak człowiek... po prostu chiałem ułatwić dostęp do nagrania.... Można utworzyc i wrzucic posta w kategorie Humor nie tylko dla domainera i po sprawie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co w tym dziwnego - ktos sie wkurzył i tyle ;)

 

Mój znajomy pracuje w tym studiu TVNu praktycznie 3m od słynnego "stołu" faktów i wierzcie mi - Durczok w tym przypadku to male piwo B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu wcale nie chodzi o Durczoka.... Tvn sciaga to nagranie z internetu bo sie wstydzi... ze ma syf na stole!!! nie dba o pracownikow!!! A pan dziennikarz jest ofiarą tego...

 

Skandal!!!

 

Tam powinien wpasc pan Cebula z programem ''uwaga'' i sie tym zajac.. a winnych winni ukarac ( prezesa i cala reszte co na sprzataczce oszczedzaja)

 

to tyle odemnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Popularność tego filmiku w sieci, nie do końca jest dla mnie zrozumiała.

 

To zobacz

 

MOżesz mi wytłumaczyć, dlaczego gapiąca się w kamerę 22-letnia dziewczyna o dużych oczach (stosunkowow dużych) ma aż ponad 4 500 000 wyświetleń(!!!) filmiku?

 

Ludzie kochają szajs, bzdety, pierdoły, tandete i najgorszy chłam. Ja jednak jakos nie potrafię zrozumieć tego socjologicznego fenomenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
MOżesz mi wytłumaczyć, dlaczego gapiąca się w kamerę 22-letnia dziewczyna o dużych oczach (stosunkowow dużych) ma aż ponad 4 500 000 wyświetleń(!!!) filmiku?

bo to ogląda banda mangowych napaleńców :) Po prostu jest podobna to ich ideału piękna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To zobacz

 

MOżesz mi wytłumaczyć, dlaczego gapiąca się w kamerę 22-letnia dziewczyna o dużych oczach (stosunkowow dużych) ma aż ponad 4 500 000 wyświetleń(!!!) filmiku?

 

Ludzie kochają szajs, bzdety, pierdoły, tandete i najgorszy chłam. Ja jednak jakos nie potrafię zrozumieć tego socjologicznego fenomenu.

 

 

A mi się wydaje że ta dziewczyna chciała być jak ta tutaj:

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×