Jump to content
Sign in to follow this  
poulj

rozgrywki.eu

Recommended Posts

Obserwując allegro zalane domenami z euro2012 w ich nazwie, stwierdziłem, że być może warto spojrzeć na domeny o charakterze rozgrywek euro od nieco innej strony. Rozgrywki.eu oddaje charakter Euro z akcentem na ich odbywanie się w Polsce. Świetnie nadaje się nie tylko na 2012 ale i na każde inne, 2008, 2016 itd ;] Wilk syty i owca cała :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie sugeruj się domenami listowanymi tylko sprzedanymi :)

Ludzie listują różne dziwne rzeczy ale kupców na to nie ma.

 

rozgrywki.eu to moim zdaniem bardzo średnia domena i wcale nie ma charakteru sciśle sportowego.

mogą to być rozgrywki polityczne, rasowe, itd itd.

 

Moim zdaniem 0 ~ reg fee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukasz argumentów wartości domeny. To duży plus. Jeśli chodzi o domene to myślę że samemu powinieneś poszukać jej nowego domu przedstawiając te właśnie argumenty gospodarzowi :)

 

Rozgrywki - osobiście kojarzy mi się z wynikami meczów, ich zapowiedziami i tym podobne.

 

Trzymam kciuki!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szukasz argumentów wartości domeny. To duży plus. Jeśli chodzi o domene to myślę że samemu powinieneś poszukać jej nowego domu przedstawiając te właśnie argumenty gospodarzowi :)

 

Rozgrywki - osobiście kojarzy mi się z wynikami meczów, ich zapowiedziami i tym podobne.

 

Trzymam kciuki!

Tak też właśnie ma się kojarzyć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasowe to mogą być zamieszki a nie rozgrywki :)

 

Domena ciekawa, zamiast sprzedawać ją teraz za 100-200 zł, postaw jakiś samo-aktualizujący się serwisik (newsy sportowe), wsadź adsense, linkuj powolutku choćby Adderem i poczekaj kilka lat. Domenka dobra na zamrożenie. Będzie coś warta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×