Jump to content

Recommended Posts

wow aaaaaale fajnie zrobili trzeba sie przyzwyczaic :D

 

...hm...kurza stopa ale skomplikowane teraz nie wiadomo jak zarezerwować domenę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie chce niczego sugerowac, ale czy tylko mi sie wydaje ze strona glowna jest podobna do godaddy (przynajmniej taka kiedys mieli)?

 

nawet jak sprawdzam jedna domene to pojawia sie panel 'domena.pl' jest zarejestrowana ale wolna jest edomena.pl albo domena24.pl oraz domena24.com.pl ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie chce niczego sugerowac, ale czy tylko mi sie wydaje ze strona glowna jest podobna do godaddy (przynajmniej taka kiedys mieli)?

 

Normalnie to było moje pierwsze skojarzenie ;]

Nowy desing mi się podoba, ceny jak na razie też nie najgorsze, ale czekamy na innych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Certyfikaty, złota rejestracja, można nawet sobie zainstalować wyszukiwarkę domen w przeglądarce no no ale się postarali :)

Jest nawet kreator stron www i jego opis: Wybierając, za niewielką dopłatą, Złotą rejestrację domeny otrzymujesz naprawdę wyjątkową wersję kreatora z której korzystają miliony Amerykanów, Anglików, Francuzów, skandynawów czy gorących latynosów :D no to się dowiedziałem czegoś o gorących latynosach :P

 

No ale ceny w panelu to nadal 45 zł za .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
własnie w portfelu nadal 45 zł ;/

tak samo było jak były po 39 zł..

nie rozumiem..

 

Już parę razy tak było i zawsze na drugi dzień ceny się zmieniały w panelu.

Najpierw na stronie a potem w panelu.

Po prostu jeszcze dzis ktoś może kupi po starej cenie więc zarobią na tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... można nawet sobie zainstalować wyszukiwarkę domen w przeglądarce no no ale się postarali :)

 

To akurat nic specjalnego, takie cos każdy moze sobie w 2 minuty zrobic ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cena domeny w panelu stale utrzymuje się na poziomie 45zł...

Naprawdę dziwna firma....

Wydaje mi sie ze to dotyczy rezerwacji, a domeny zarejestrowane zostaną 1szego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena zmieni się zapewne 1. lub 2 lipca. Na głównej już się zmieniła, bo dotyczy tylko rezerwacji domen, które będą opłacone po 1 lipca, tak samo jak w nazwie czy home, o której już ktoś gdzieś tu pisał.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

15zł za pl.

brrr... kto pierwszy wyskoczy z 9zł?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem dziś e-maila od az.pl takiej treści:

Drogi Kliencie!

Niniejsza wiadomość została do Ciebie wysłana, ponieważ posiadasz Panel Klienta w firmie Az.pl.

Firma Az.pl jest dzięczna za Twoje zaufanie. Dokładamy wszelkich starań, żeby świadczone przez nas usługi były zawsze na najwyższym poziomie, a nasi Klienci zawsze mieli dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.[...]

 

Również jestem dzięczny!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałem dziś e-maila od az.pl takiej treści:

Drogi Kliencie!

Niniejsza wiadomość została do Ciebie wysłana, ponieważ posiadasz Panel Klienta w firmie Az.pl.

Firma Az.pl jest dzięczna za Twoje zaufanie. Dokładamy wszelkich starań, żeby świadczone przez nas usługi były zawsze na najwyższym poziomie, a nasi Klienci zawsze mieli dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.[...]

 

Również jestem dzięczny!

 

 

Hehe, spro tego dostaje bo to autoamt wysyła jak mniemam, ale Renek-podziwiam za spostrzegawczosc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×