Jump to content
Dropped.pl

Foldery - jak powinny działać?

Jak powinno działać przypisywanie domen do folderów?  

10 members have voted

  1. 1. Czy powinna być możliwość dodania domeny do kliku folderów?

    • Tak
      2
    • Nie
      8


Recommended Posts

Jak zapewne zauważyliście, ostatnio dodana została możliwość grupowania domen w foldery. W tej chwili domena może znajdować się tylko w jednym folderze. Czy taka funkcjonalność powinna pozostać, czy też raczej należałoby umożliwić umieszczenie domeny w kilku folderach? Ma to swoje zalety, ale i wady (bo nieco komplikuje zarządzanie domenami - chcąc przenieść domenę, trzeba by dodać ją do jednego foldery i explicite usunąć z drugiego).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudno mi na te pytanie odpowiedzieć, zanim w pełni nie skorzystam z funkcji katalgów. Teoretycznie każdy woli pewnie więcej możliwości niż mniej. Z drugiej strony porządkowanie domen w tych folderach, to sporo pracy, więc wolę na razie korzystać z wyszukiwarki oraz z pliku csv i zarządzania w Excelu.

 

Także pewnie lepiej byłoby umieszczać domenę w kilku katalogach, ale z drugiej strony są inne dużo pilniej potrzebne rzeczy do zmiany, także brakuje mi tu opcji "tak, ale sprawa mniej istotna" (w domyśle na później). Istotne sprawy, to m.in. kwestia przedłużeń (okres 30 dni), czy katalogi ułatwiające sprzedaż i promocję domen.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uwazam, ze powinna byc mozliwosc dodawania domeny do wielu folderow, czemu?

Bo czesto zdarza sie, ze ciezko przypisac domene do jednej kategorii.

 

Mozna przydzielic domene do kategorii np. finanse , domeny z ruchem, domeny zarabiajace.

 

 

Porzadkowanie po folderach robie stopniowo, wpisuje w wyszukwiarke np. "meble" i przenosze je do folderu meble

W przyszlosci jak pojawi sie zapytanie kogos na forum o meble to juz mam gotowa liste.

 

W tym momencie pojawia sie mozliwosc dodania nowej funkcji czyli zapisania folderu do pliku csv (z danymi typu cena i ruch)

Jednym kliknieciem mamy przygotowana oferte i gotowa do importu do excela.

 

 

Uwazam, ze jak jest juz jakas funckja to trzeba ja do konca oprogramowac i zapomniec;)

 

 

Kolejna sprawa, dodajac domeny do AM, wybieramy dwie kategorie w ktorej umieszczamy domeny.

Przydalaby sie mozliwosc pobrania domen np, z kategorii finanse, lub 3literowki, motoryzacja itp :wacko:

 

Jesli taka bylaby wczesniej, to moze foldery bylyby wogole zbyteczne!

 

Bo w taki sposob mamy w dwoch miejscach przydzial do folderow, kategorii - czy to jest potrzebne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby miała być mozliwość przypisania do kilku folderów to wtedy raczej nie były by to foldery tylko etykiety.

A aktualnie skoro mozna przypisywać domenę tylko do jednego folderu to powinen być również folder domyślny z domenami nie przypisanymi do żadnego.

Edited by Grzesiek86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×