Jump to content
Sign in to follow this  
mikolaj

Czy któryś rejestrator przyjmuje płatności przez paypal?

Recommended Posts

Witam,

 

Czy któryś z rejestratorów, w którym też można założyć opcję, przyjmuje płatności przez Paypal?

 

Pozdrawiam

 

Wydaje mi się że widziałem w liście opcji w panelu az.pl, ale nie drążyłem tematu.

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Czy któryś z rejestratorów, w którym też można założyć opcję, przyjmuje płatności przez Paypal?

 

Pozdrawiam

 

 

AZ.pl - ale nie polecam!!!

 

Przestrzegam przed tym - pieniądze nie są natychmiast na koncie jak w przypadku wpłaty bankowej (np.mbank).

Ja musiałem przedłużyć domenę *.pl, zależało mi na czasie więc wpłaciłem drugi raz przez mtransfer. Kasy z paypala nie mam do dzisiaj na koncie (89.00+22%) pomimo wielokrotnego przesłania do az.pl potwierdzenia, że przelew z paypal poszedł i został przyjety w az.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Az.pl można płacić przez PayPal.

 

W odniesieniu do posta powyżej: Płaciłem Paypalem trzykrotnie i nigdy nie miałem żadnego problemu. Pieniądze prawdopodobnie miałem od razu na koncie, ale za to głowy nie dam.

Edited by kubolo

Share this post


Link to post
Share on other sites
AZ.pl - ale nie polecam!!!

 

Przestrzegam przed tym - pieniądze nie są natychmiast na koncie jak w przypadku wpłaty bankowej (np.mbank).

Ja musiałem przedłużyć domenę *.pl, zależało mi na czasie więc wpłaciłem drugi raz przez mtransfer. Kasy z paypala nie mam do dzisiaj na koncie (89.00+22%) pomimo wielokrotnego przesłania do az.pl potwierdzenia, że przelew z paypal poszedł i został przyjety w az.pl

 

Dzień dobry,

 

można wpłacać przez PayPal. Pierwsza wpłata jest autoryzowana dłużej, kolejne są automatyczne.

 

Bardzo proszę o przesłanie potwierdzenia na apulkiewicz@az.pl, sprawdzę i odpiszę do Pana jak najszybciej.

 

pozdrawiam

 

Ania Pulkiewicz

Dyrektor Az.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

No no, godna pochwały postawa Pani Pszczółki. ^_^

Na obronę AZ powiem, że koledze chodzi o założenie opcji, więc chyba nie ma takiego pośpiechu.

Edited by Tobi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×