Jump to content
Sign in to follow this  
Stara Wyga

iHistoria.pl

Recommended Posts

jak Historia.pl sprzedala sie za 61k to iHistoria.pl powinna co najmniej za i61k :lol:

 

 

a tak na powaznie to nie widze zastosowania. iHistoria to nie iPhone i chocby ze wzgledu na charakter domeny nie bardzo pasuje.

 

 

reg fee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uważam tą domenę za tanią alternatywę dla domeny Historia.pl. Nie każdego stać na wydatek rzędu 61 tys. PLN, a temat Historii nie jest wyczerpany i na pewno nie wyczerpie go w 100% Historia.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

"AjHistoria"? "iHistoria"? Nawet się tego wymówić dobrze nie da... Jak stwierdził kolega wyżej - to nie ajpod tacz.

 

Jeśli już to "eHistoria" - to jeszcze jakoś brzmi. Niestety, czasy gdy takie domeny były wolne to (pr)eHistoria.

 

1000 zł na allegro? Chyba jak w gratisy wrzucisz czek na 900.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja uważam tą domenę za tanią alternatywę dla domeny Historia.pl. Nie każdego stać na wydatek rzędu 61 tys. PLN, a temat Historii nie jest wyczerpany i na pewno nie wyczerpie go w 100% Historia.pl

ja bym tak nawet nie zartowal.

 

Wycena 0.00

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja bym tak nawet nie zartowal.

 

Wycena 0.00

 

Doda w tytule ze historia sie sprzedala za 61k, w opisie duzo o tym napisze, potem historie sprzedazy domen z prefixem "i" i moze jakis naiwniak sie znajdzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Doda w tytule ze historia sie sprzedala za 61k, w opisie duzo o tym napisze, potem historie sprzedazy domen z prefixem "i" i moze jakis naiwniak sie znajdzie :)

 

Pewnie tak zrobię jeśli negocjacje, które w tej chwili prowadzę nie dojdą do skutku. Dam znać jak potoczyły się losy domeny.

 

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
moim zdaniem przepłaci kupujący... Max 300 pln bym dał, gdybym ją w ogóle chciał :angry:

a ja za paczkę fajek dał bym 1 zł gdybym ją w ogóle chciał :rolleyes: ale nałóg lub potrzeba wymusza niejednokrotnie chęć kupienia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje za otrzymane do tej pory wyceny i opinie. Dziękuje zarówno za te, których autorzy twierdzili, że domena jest nic nie warta jak i te, w których autorzy przewidywali zysk ze sprzedaży. Jednocześnie zachęcam do kolejnych opinii i wycen osoby, które tego jeszcze nie uczyniły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ubawiłem się czytając opis aukcji tej domeny...

 

 

Witam Państwa.

 

Czy wiecie jak dochodowe są serwisy społecznościowe typu Nasza-Klasa.pl ? Albo serwisy naukowe ? Generują one dziennie tysiące złotych ! Ale użytkownik niczego się na nich nie uczy ! Postawienie serwisu społecznościowo-naukowego pod tą domeną daje Ci realne szanse na zarobienie pieniędzy większych niż Nasza-Klasa.pl. Pewnie zastanawiasz się czemu ja nie postawie na niej owego serwisu, otóż nie jestem w stanie poprowadzić kolejnego projektu, na którym mógłbym zarobić i choć bardzo nad tym ubolewam to zdecydowałem się sprzedać tą wartościową domenę ! Możesz kupić ją już dziś BCM, nie czekaj na koniec aukcji - zostanie ona zakończona przed czasem aby uniknąć sytuacji, w których licytuje się za pomocą specjalnego oprogramowania licytującego w ostatniej sekundzie aukcji.

 

 

Jak pewnie zauważyłeś domena ma przedrostek "i" - w żadnym wypadku nie można traktować tego jako wady, spójrz na sukces jaki odniósł chociażby iPhone czy iPod ! Takie domeny są na czasie ! Nie zwlekaj bo taka szansa się już może nie powtórzyć !

 

 

Ciekawostka !

 

Niedawno doszło do sprzedaży domeny bardzo podobnej do iHistoria.pl, a mianowicie domeny Historia.pl. Nowy nabywca zapłacił za nią 61,000 złotych !

 

jak to mówią ..."łagodna bajera, usypia frajera" :)

Jak widać taki nawet taki bazar jak Allegro potrafi odpowiednio weryfikować takie cudo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
ubawiłem się czytając opis aukcji tej domeny...

 

 

 

 

jak to mówią ..."łagodna bajera, usypia frajera" :)

Jak widać taki nawet taki bazar jak Allegro potrafi odpowiednio weryfikować takie cudo :(

 

 

Domena warta znacznie więcej niż sugerowałeś, a zainteresowanie spore. Potwierdzają to liczne maile i liczba obserwujących.

 

 

Stara Wyga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena warta znacznie więcej niż sugerowałeś, a zainteresowanie spore. Potwierdzają to liczne maile i liczba obserwujących.

Tak, potwierdza to licytowana kwota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś na prawdę jej potrzebuję, to myślę, że lepiej byłoby poczekać rok i zarejestrować ją za 10 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×