Jump to content
Sign in to follow this  
kavsky

Zdjęcie bana na domenę w sedo i nd.

Recommended Posts

Witam,

 

mam takie pytanie, kupiłem domenę od pewnej osoby, chciałem ją dziś zaparkować i okazało się że jest zbanowana w namedrive i w sedo. Czy mogę ubiegać się o to, by ban został z domeny zdjęty ? Gdy kupowałem domenę, sprzedający nie poinformował mnie o tym, że domena ma bana.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz, spróbować postawić jakąś stronę fajną i wrzucić adsense. Nastepnie napisać, że dziwisz się bo nie ma reklam, po kilku mailach możesz napisać, że zarejestrowałeś np. domenę niedawno i wynik whoisa. Mi tak odblokowali ale niestety tylko w adsense - bo myślałem, że na parkingu pójdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarejestrowałem ostatnio domenę teliks*pl zbanowaną na parkingach. Sedo ją odblokowało i jest zaparkowana. :rolleyes:

Edited by sanit

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarejestrowałem ostatnio domenę teliks*pl zbanowaną na parkingach. Sedo ją odblokowało i jest zaparkowana. :rolleyes:

 

Pewnie wszystko zalezy od tego za co byla zbanowana, mialem kilkanascie domen ktore zaraz po dodaniu do sedo mialy status "Services for this domain have been discontinued" i jakos nigdy nie udalo sie tego wyjasnic.

edit: znowu az tak sie nie staralem zeby to zrobic :)

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi Namedrive około 10 z 15 domen odbanowali - i zawsze odpisali, wiec warto sprobowac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi Namedrive około 10 z 15 domen odbanowali - i zawsze odpisali, wiec warto sprobowac.

 

Były wśród nich jakieś literówki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zawsze da się odbanować. Zwłaszcza, gdy banuje Google.

Zawsze można to sprawdzić np na

 

www.ndparking.com/nazwa.pl

www.sedoparking.com/nazwa.pl

 

Przed zakupem można zarezerwować i na pisać do supportu czy są szanse na odblokowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dwie ciekawe domeny; jedna erotyczna druga dotycząca sprzedaży biletów lotniczych. Obie mają ruch, szczególnie ta pierwsza nawet fajny. Z tym, że mają bana na parkingach... Jedną kupiłem, drugą przechwyciłem. Obie zablokowane pewnie z winy poprzednich właścicieli... O ile sobie przypominam pisałem o problemie do Kamili z Sedo, ale nic z tego nie wyniknęło :/ Spróbuję jeszcze w ND.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×