Jump to content
Sign in to follow this  
plw

Zyzaczek

Recommended Posts

Słuchaj, wystartował jakiś konkurs na "jak największa liczbę postów", o którym nie wiem? Czy to może coś w charakterze "nabij 1000 postów w 3 miesiące"? Nie zrozum mnie źle, nie pożądam ani nie zazdroszczę Ci Twojego zacnego wyniku, ale trochę sie ogarnij, bo wszędzie Cie pełno, nie zawsze potrzebnie i z sensem. Poza tym:

 

* naucz się edytować posty

* nie częstuj forumowiczy komentarzami w stylu: podbijam, podpisuje sie pod tym itp.

 

Z koleżeńskim pozdrowieniem,

plw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plw, czy nie masz na tyle jaj , żeby napisać reprymendę Zyzaczkowi na PM i kłócić się 1/1? :)

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

zyzaczek to jeszcze gość w porównaniu do dobrerejsy :)

 

"cytat" nom, "cytat" masz racje, "cytat" popieram ;)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie no, żeby poświęcać cały wątek jednemu tylko userowi wymieniając jego nick w temacie - co za zaszczyt to musi być dla niego ;) Obawiam się, że dzisiaj Zyzaczek nie będzie mógł normalnie zasnąć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem moderatorem na innym forum i tam jest dzial skargi i jak zobaczylem ten temat to sie az zastanowilem czy tu tez taki jest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Plw, czy nie masz na tyle jaj , żeby napisać reprymendę Zyzaczkowi na PM i kłócić się 1/1? :)

 

;)

Właśnie myślałem, że jak walnę temat na forum to mi wpadnie +30 punktów w rankingu nethooliganów!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajcie sobie spokój z takimi użytkownikami, albo dostosuje się do poziomu prezentowanego przez przeciętnego użytkownika di.pl albo stąd zniknie i tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stek bzdur zakompleksionych kolesi ? :) chłopaki pozdrawiam Was ;) i macham do Was . I rozumiem Wasze zacietrzewienie :), zapraszam Was tez do aktywności na forum i wypoowiedzi tam gdzie jestesmy o nie proszeni.

Jak coś macie to piszcie na priv ;) , cytujcie mnie i piszcie co wam sie nei podoba , jak macie jaja hihi, z pozdrowieniami Zyzaczek ;)

Edited by zyzaczek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie graj takiego zucha, tylko się ogarnij i wyrównaj do poziomu panującego na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×