Jump to content
Parking Przyszłości

Parking Przyszłości

Recommended Posts

w naszym interesie jest by parking osiągnął powodzenie, gdyż im większa jest konkurencja pomiędzy parkingami tym lepiej, dlatego warto poczekać, a dopiero potem oceniać, z pewnością jest miejsce w internecie na nowe projekty tego typu,

 

istotne, aby była możliwość umieszczania linków z Tradedoubler i były one automatycznie tworzone dla różnych domen z id domeny i programu z TD, oraz sensownie rozmieszczone na stronie, tak by zarabianie było możliwe z innego źródła niż tylko Adsense

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parking zamknięty.

Odpala się u Was? Bo u mnie nic nie śmiga. Padaka

 

EDIT:

na FF działa na IE nie

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
BTW nie parking przyszłości a generator stron MFA którę są dosyć konkretnie tępione przez Google

Odniosę się jeszcze do tego, ponieważ właśnie otrzymaliśmy odpowiedź od Google w tej sprawie. Poprosiliśmy o review jednej z naszych zaparkowanych stron pod kątem regulaminu Google AdSense. Własnie nadeszła odpowiedź, że strona spełnia wszystkie punkty regulaminu. Nie jest więc prawdą, że Google "tępi" nasze strony ;)

 

Jak już pisałam wcześniej, to nie jest MFA zapełnione treścią scrapowaną z innych witryn i oklejone reklamami, ale konkretna, funkcjonalna strona na której jest czego szukać...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Różne są doświadczenia właścicieli domen, które były zaparkowane a następnie zaprojektowane z podpiętym Adsense .

Właśnie dzisiaj rozmawiałem z osobą, która twierdziła, że jej domena generująca dziennie na Sedo 3k uq zarabiała ca. 20 €, w chwili obecnej domena (jako serwis) ma dziennie ponad 30k wejść, natomiast z Adsense nie zarabia nawet tych wspomnianych 20 € ;) .

 

Problem w tym, że na parkingu masz same reklamy więc szansa na klik jest większa niż w serwisie gdzie reklama jest dokładnie opisana "reklamy google" ;) Nie mówię tu o ukrywaniu reklam gdzie klikający dopiero po kliknięciu orientuje się, że kliknął w reklamy. Reklamy google na stronie można porównać do emisji bloków reklamowych w telewizji. Jak zaczyna się blok to zmieniasz kanał na inny. Tutaj jak widzisz reklamy to je zazwyczaj omijasz. Natomiast strona parkingowa jest przez większość traktowana jak kiepsko wykonany serwis. Pewnie jakby zaparkowanej strony pisało wyraźnie "reklamy" klików również byłoby mniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

można się domyślać, że internauta chce wykonać jakąś akcję, po prostu jest w stanie stałego klikania, więc jak jest na parkingu i nie wie co to jest, to klika na reklamy nawet jak nie widzi większej potrzeby, a na stronie z treścią może klikać na inne linki, dlatego rozplanowanie takiej strony jest istotne, i z jej rozkładem można poeksperymentować,

Share this post


Link to post
Share on other sites

każdą konkurencję mile witam,

chętnie przetestuję nową usługę i mam nadzieję, że nie będzie to strata czasu.

 

Jak i przedmówcy, tak i ja liczę na wyższe zarobki, oraz na większe możliwości edycji stron, dodawania tekstów itp itd Możliwości te jednak muszą być proste i nie zabierać zbyt dużo czasu.

 

Pozdrawiam i czekam na "parking teraźniejszości"

 

Ps

ciekawe pod jaką nazwą wystartuje parking?

może ujawnisz ;) , moglibyśmy się trochę nad nią "poznęcać" do czasu otwarcia parkingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten parking będzie doskonały dla właścicieli domen z mniejszym ruchem, dzięki możliwości dodania takiej domeny do katalogów, można będzie zwiększyć ruch.

Problem mogą mieć katalogi niemoderowane, które zostaną zalane zaparkowanymi domenami. Spam z linkami do takich domen pewnie też się zwiększy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem w tym, że na parkingu masz same reklamy więc szansa na klik jest większa niż w serwisie gdzie reklama jest dokładnie opisana "reklamy google" ;) Nie mówię tu o ukrywaniu reklam gdzie klikający dopiero po kliknięciu orientuje się, że kliknął w reklamy. Reklamy google na stronie można porównać do emisji bloków reklamowych w telewizji. Jak zaczyna się blok to zmieniasz kanał na inny. Tutaj jak widzisz reklamy to je zazwyczaj omijasz. Natomiast strona parkingowa jest przez większość traktowana jak kiepsko wykonany serwis. Pewnie jakby zaparkowanej strony pisało wyraźnie "reklamy" klików również byłoby mniej.

Ale trzeba również spojrzeć jak wzrósł ruch na domenie, z 3k do 30k a i tak dochód z reklam nie był porównywalny z dochodem z parkingu. To jakby zaprzecza wyliczeniom parkingu przyszłości. Choć oczywiście nie wiadomo jak te reklamy były umiejscowione, a jak będę w parkingu przyszłości.

 

Pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem po co takie kombinowanie .... mnie w zupełności wystarczyłby parking umożliwiający osiągnięcie CTR powyżej 100% ;) Tego typu rozwiązanie dla naturalnego ruchu z palca byłoby chyba optymalne ....

Edited by Luke4U

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli wymagane jest podanie jedynie tytułu, opisu i słów kluczowych, a resztę wykona robot, to nie można tutaj pisać, że to będzie "wartościowy serwis o bogatej treści".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt nie porusza najważniejszej kwestii. Nigdy bym nie ryzykował wstawiania na taki "parking" generyków, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że dostaną bana w Google. Takie domeny dla klientów końcowych będą bezużyteczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nikt nie porusza najważniejszej kwestii. Nigdy bym nie ryzykował wstawiania na taki "parking" generyków, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że dostaną bana w Google. Takie domeny dla klientów końcowych będą bezużyteczne.

 

Wprawdzi to nie jest moje przedsięwziecie, ale nie wiem czy wiesz, że w panelu G. można reqesta wysłać, że domena zmieniła właściciela więc "bana" zdejmują wtedy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wprawdzi to nie jest moje przedsięwziecie, ale nie wiem czy wiesz, że w panelu G. można reqesta wysłać, że domena zmieniła właściciela więc "bana" zdejmują wtedy.

Samo wysłanie tego zgłoszenia nie daje absolutnie żadnej gwarancji, że ban zostanie zdjęty. Komunikacja z Google jest raczej jednostronna, także mogłoby się zdarzyć, że wysyłałbyś te zgłoszenia w nieskończoność i mógłbyś nie otrzymać odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kluczową i nie łatwą sprawą jest stworzenie przejrzystego układu strony,

 

dla zróżnicowania stron - można by wprowadzić możliwość dodania elementu graficznego - zdjęcia lub grafiki

 

zarabianie z programów partnerskich, jak Tradedoubler, ale bardziej przez proste linki, a nie elementy graficzne,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Drodzy domainerzy,

 

Już wkrótce swoje podwoje otworzy Parking Przyszłości - nowy, zupełnie inny parking domen. Będzie umożliwiać to, czego od dawna oczekujecie od programów parkingowych: umieszczanie treści na zaparkowanych stronach, dodawanie ich do katalogów, pozycjonowanie i promowanie. Pozwoli wam na zagospodarowanie ruchu z wyszukiwarek internetowych i stworzenie na Waszych domenach pełnowartościowych serwisów. Parking Przyszłości to nowy rozdział w parkowaniu domen!

 

Otwarcie Parkingu Przyszłości nastąpi już za 5 tygodni. Jednak już dziś przygotowaliśmy dla Was garść informacji na jego temat. Wystarczy odwiedzić stronę:

http://www.ParkingPrzyszłości.pl/

 

Do pobrania jest też prezentacja wyjaśniająca zasady parkingu, oraz prezentująca zarobki domen parkowanych w Parkingu Przyszłości:

http://www.ParkingPrzyszłości.pl/fp_whitepaper.pdf

 

Do zobaczenia!

Parking Przyszłości

;)

Co tam słychać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie chciałbym być złośliwy, ale nic poza pierdnięciem ;)

Wiesz Saint; pierdnięcia mają to do siebie, że poprzedzają wydalenie właściwej konsystencji zapachowej. ;)

Może trzeba jeszcze poczekać? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie chciałbym być złośliwy, ale nic poza pierdnięciem ;)

Ale to jest pierdnięcie przeszłości czy przyszłości? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście nie lubię takiego marketingu w stylu "Heyah". To znaczy Heyah zrobiło to popisowo i na dużą skalę było pierwsze w Polsce. Ale jeśli chodzi o nowe serwisy dedykowane biznesowi domenowemu to wolę jednak, żeby ktoś przedstawił mi gotowy produkt a nie mamił mnie jakimiś historyjkami o parkingu przyszłości ;) Ale to tylko ja ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

możecie gdybać, pierdzieć i co tylko ale nie będzie nic wiadomo dopóki autor tematu się nie odezwie na co niestety się nie zanosi. a szkoda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parking powoli umiera.. nie ma już odwrotu.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parking powoli umiera.. nie ma już odwrotu.

 

DD

 

Przeszłości czy przyszłości ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×