Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Sprawdź teraz?

 

Jest OK, wyświetlają się wszystkie :(

 

Jeśli mogę mieć jeszcze pewną uwagę to po wejściu w portfolio i wpisaniu ciągu znaków w wyszukiwarce pokazują się wyniki z domenami także innych użytkowników.

 

Dopiero przejście w "Wyszukiwanie zaawansowane" i wykonanie w/w czynności wyniki są już tylko z mojego portfolio.

 

Nie wiem czy to błąd czy zamierzone działanie ale może to być mylnie interpretowane przez klientów no i w tym momencie reklamuję domeny innych a tego (myślę,

że nie tylko ja) nie chcę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie miałem pisać. Też to macie?

Parse error: syntax error, unexpected T_ELSE in /home/svn/production/parking/__index.php on line 209

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie miałem pisać. Też to macie?

Parse error: syntax error, unexpected T_ELSE in /home/svn/production/parking/__index.php on line 209

Przed chwilą miałem to samo. Zamierzałem napisać ale widzę, że byłeś pierwszy. Po kilku minutach zaczęło działać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...znowu leży.. nawet nie kwiczy.

(dobrze, że dns-y działają)

 

edit:

 

już działa ... a wystarczyło... że tu o tym napisałem.. i proszę ;)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprawdziłem i działają. Z czym konkretnie jest problem?

teraz na przykład klikam w link z ticketem, który przyszedł na maila a tam info: No input file specified.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Czy może wie ktoś czemu nie można się dostać na Aftermarket ani dropped?? ja się już tym denerwuję bo bez przerwy dzien w dzien raz moge sie dostac a trzy razy nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy może wie ktoś czemu nie można się dostać na Aftermarket ani dropped?? ja się już tym denerwuję bo bez przerwy dzien w dzien raz moge sie dostac a trzy razy nie.

To od tego pyłu wulkanicznego z wczorajszego wybuchu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
To od tego pyłu wulkanicznego z wczorajszego wybuchu.

Dobra i taka diagnoza;) jakbyście czasem wiedzieli jak można pył wulkaniczny z tego zetrzeć to dajcie znać bo tylko ta jedna strona mi nie wchodzi i nie wiem jak walczyć z pyłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możecie wejść na swoje strony zaparkowane w dropped? U mnie leży.

Ciekawe, że gdy AM zalicza pady to pod aftermarket.pl nie ma nic a pod www.aftermarket.pl jest strona główna i możliwość zalogowania się.

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Ja w ogole nie moge ich ani pingować, ani wejść na strone i tak 24h/dobe. Jak ktoś wie o co może chodzić to dajcie znać bo mnie to troszke irytuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak pisałem w poprzednim temacie - nasze serwery działają cały czas co mogą potwierdzić inni użytkownicy - serwis jest cały czas dostępny.

 

Zgodnie z tym co pisałem wcześniej proponuję odswieżyć DNSy swojego komputera(ipconfig /flushdns) oraz wyczyscić cache przegladarki - dodatkowo jezeli posiadacie takie urzadzania jak router prosze je zresetowac - jezeli problem nadal wystepuje proponuje tymczasowo wyedytowac plik Hosts (C:\Windows\System32\Drivers\Etc (czasem może znajdować się też w $C:\Winnt\System32\Drivers4 - Plik nie ma żadnego rozszerzenia. Nazywa się po prostu Hosts. Jeśli go nie ma w żadnej z podanych lokalizacji, należy go utworzyć.)

 

Dopisac na jego koncu linijke:

212.91.6.36 dropped.pl.

 

Plik zapisac i sprobowac wpisac w przegladarke dropped.pl ;-)

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich i pozdrawiam, bo to mój pierwszy post tutaj.

 

Do rzeczy: wykonałem wszystkie wymienione wyżej kroki i jest cały czas to samo co od kilku dni.

 

Najpierw z windowsowego wiersza polecenia: ipconfig /flushdns

i wyczyszczenie cache, ciasteczek itd. w FF. Nic to nie dało, więc wyedytowałem Hosts i dopisałem na końcu 212.91.6.36 dropped.pl i jeszcze raz wyczyściłem cache w FF. Znowu to samo.

 

Ciągle dowiaduję się, że hasło jest niepoprawne, a przy próbie przypomnienia hasła dostaję informację, że nie ma takiego konta. Chyba nie skasowało się moje konto??

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Michal Michal: W takiej sytuacji jak serwis Ci działa ale nie możesz sie zalogowac oznacza ze cos po prostu jest z Twoim kontem a nie bezposrednio z calym serwisem ;-)

 

Podeslij mail na kontakt[]dropped.pl z nazwa swojego konta :-)

 

PS. Aktywowales je na pewno ?;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam wszystkich i pozdrawiam, bo to mój pierwszy post tutaj.

 

Do rzeczy: wykonałem wszystkie wymienione wyżej kroki i jest cały czas to samo co od kilku dni.

 

Najpierw z windowsowego wiersza polecenia: ipconfig /flushdns

i wyczyszczenie cache, ciasteczek itd. w FF. Nic to nie dało, więc wyedytowałem Hosts i dopisałem na końcu 212.91.6.36 dropped.pl i jeszcze raz wyczyściłem cache w FF. Znowu to samo.

 

Ciągle dowiaduję się, że hasło jest niepoprawne, a przy próbie przypomnienia hasła dostaję informację, że nie ma takiego konta. Chyba nie skasowało się moje konto??

Witam.Kontaktowałeś się z supportem?

 

 

 

 

 

edit: Ok widzę,że otrzymałeś odpowiedź.

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurde.

NIe dziala mi juz tydzien. Prosze o pomoc, bo sie nie moge dostac do swoich domen!!!

 

Nie moge sie zalogowac ani z PC ani z Mac'a, router resetowany, cache czyszczone. NIC!

Nie laduje mi sie nawet widget.aftermarket na tym forum, ktory prezentuje domeny na sprzedaz.

 

HELP... cholera!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kuba.puch: Modyfikowales plik hosts zgodnie z moja poprzednia propozycja ?;-)

 

Zmien w ustawinniach sieci DNSy na DNSy google:

 

* 8.8.8.8

* 8.8.4.4

 

.. w ostatnim kroku skontaktuj sie ze swoim providerem i wyjasnij sytuacje ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×