Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Przy próbie rejestracji domeny system wysypuje się. Panowie w ten sposób tracicie pieniądze i klientów bo klient zamiast czekać aż "się naprawi" zarejestruje gdzie indziej nim mu ktoś sprzątnie domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy próbie rejestracji domeny system wysypuje się. Panowie w ten sposób tracicie pieniądze i klientów bo klient zamiast czekać aż "się naprawi" zarejestruje gdzie indziej nim mu ktoś sprzątnie domenę.

Tak to jest jak się rezerwuje/rejestruje kilkadziesiat (do stu) domen naraz. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juz zajmujemy sie problemem - przepraszam za gory za zaistniala sytuacje - nic wiecej narazie nie moge napisac gdyz sam czekam na informacje od opiekunow serwera i programistow. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz nie mozna sie zalogowac ze swoim haslem i to na zadne konto! System twierdzi ze jest niepoprawne.

 

Czyzby serwer zostal zhakowany a hasla pozmieniane?

Co sie dzieje? Mam nadzieje, ze domeny nie poznikaja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli problem będzie się przedłużał to może przedłużyć o 24 godziny aukcje , które dziś mają się kończyć ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Caly czyas admini serwera pracuja nad problemem, damy znac gdy tylko bedzie cos wiadomo.

A czy dzisiejsze aukcje zostana przedłużone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam problem z API AM

 

An error occured: SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't load from 'https://am-soap.com:4192/service.php?class=AfterMarket&wsdl' : Start tag expected, '<' not found

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam problemy z tym, że patrzę, że z AM zniknęła mi aukcja, a nawet sporo domen z giełdy. ;)

 

Lista domen w "Domeny na sprzedaż" kończy mi się na turkus.eu, brakuje ponad 50 domen na dalsze litery alfabetu, chciałem zmienić dziś parę cen dla domen i w ogóle nie mogę, bo tych domen nie widać. W "Moja lista domen" (tam też można ustawiać ceny) oczywiście wszystkie domeny są, ale np. pakietów tam nie ma i przestawienie cen dla pojedynczych domen nic nie daje, bo nie ma wpływu na pakiet.

 

Tu: https://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...amp;order=offer

 

Zniknęła z listy moja domena limity.pl, która ma aktualnie 9 ofert - ciekawe jak sprzedać domenę na aukcji skoro jej w ogóle nie widać na liście. :P

 

Odnoszę wrażenie, że ten problem jest już poważny, oczywiście napiszę ticket, ale na forum też wrzucam, mam nadzieję, że problem jest przejściowy i uda się to naprawić (już raz też zniknęły domeny, potem się pojawiły).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×