Jump to content
Sign in to follow this  
blaugrana

Biletonline.pl

Recommended Posts

Może byś napisał cenę minimalną ... czy w ogóle jest sens brać udział.

Z opisu aukcji:

 

W przypadku, gdy cena minimalna nie zostanie osiągnięta rozważę najwyższą ofertę.

 

Więc można próbować..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie osobiście śmieszą zapytania o ustawioną cenę minimalną.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zna swoje maksimum i tyle powinien licytować.

Zazwyczaj sprzedający chcący naprawdę sprzedać swoje domeny nie ustawiają zaporowych cen, więc śmiało można licytować. Gorzej jak komuś brakuje cierpliwości.

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie osobiście śmieszą zapytania o ustawioną cenę minimalną.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zna swoje maksimum i tyle powinien licytować.

Zazwyczaj sprzedający chcący naprawdę sprzedać swoje domeny nie ustawiają zaporowych cen, więc śmiało można licytować. Gorzej jak komuś brakuje cierpliwości.

A co jeśli abonent, a nie właściciel de facto ustawil cene minimalna 100 000 pln? Jest sens jakiś bawić sie w licytacje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co jeśli abonent, a nie właściciel de facto ustawil cene minimalna 100 000 pln? Jest sens jakiś bawić sie w licytacje?

Oznaczałoby to, że albo abonent jest głupi, albo wcale nie chce sprzedać domeny, albo testuje, ile z tej domeny może wyciągnąć. Nie pozostaje nic innego, jak licytacja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że w tym dziale nie pisze się wątków ale chciałbym się dowiedzieć kto jest właściwie abonentem tej domeny ?

Niedawno dawał ją do wyceny ktoś inny .

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem, że w tym dziale nie pisze się wątków ale chciałbym się dowiedzieć kto jest właściwie abonentem tej domeny ?

Niedawno dawał ją do wyceny ktoś inny .

 

Domena należy do firmy, w której pracuje razem z osobą, która dawała wcześniej domenę do wyceny, w tym momencie ja zajmuje się upłynnianiem tych domen.

 

Co do ceny minimalnej proszę się nie obawiać - jest ustawiona znacznie poniżej 100000PLN, jednak również znacznie powyżej aktualnej ceny tj. 130PLN. Minimum jest na poziomie tego, które padło w wątku o wycenie domeny.Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do ceny minimalnej proszę się nie obawiać - jest ustawiona znacznie poniżej 100000PLN, jednak również znacznie powyżej aktualnej ceny tj. 130PLN. Minimum jest na poziomie tego, które padło w wątku o wycenie domeny.Pozdrawiam

W takim razie ty sprzedajesz domenę, która nie jest Twoja na swoim koncie Allegro więc ty będziesz jeszcze musiał zapłacić podatek ... pomijam, że ogólnie to jest nie zgodne z samym regulaminem tego portalu aukcyjnego bo sprzedajesz coś co nie należy do Ciebie. Domena była "wyceniona" przez jedną osobę zatem nie jest to żaden wyznacznik więc jeśli sądzisz, że osiągnie x.xxx pln to krzyż na drogę ;). Pozwoliłem sobie na mały OT ponieważ widzę w samym licytowaniu tej domeny na Allegro pewne nieścisłości opisu poczynając od tego czy była zarejestrowana w promocji, do kiedy jest zarejestrowana kończąc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W takim razie ty sprzedajesz domenę, która nie jest Twoja na swoim koncie Allegro więc ty będziesz jeszcze musiał zapłacić podatek ... pomijam, że ogólnie to jest nie zgodne z samym regulaminem tego portalu aukcyjnego bo sprzedajesz coś co nie należy do Ciebie. Domena była "wyceniona" przez jedną osobę zatem nie jest to żaden wyznacznik więc jeśli sądzisz, że osiągnie x.xxx pln to krzyż na drogę ;).

 

Nie rozumiem skąd ten atak na moją osobę. Po pierwsze mam wszystkie upoważnienia do sprzedaży domeny, po drugie przejrzałem właśnie regulamin Allegro i nie widzę tam punktu zakazującego tego typu sprzedaży. Sam zresztą widziałem na Allegro mnóstwo aukcji grzecznościowych. Co do wyceny to nie bazuję tylko na tej, która padła w wątku, konsultowałem cenę jeszcze z kilkoma osobami i sam również uważam, ze domena jest tyle warta, wystarczy spojrzeć na to pod jakimi domenami operuje potencjalna konkurencja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem skąd ten atak na moją osobę. Po pierwsze mam wszystkie upoważnienia do sprzedaży domeny, po drugie przejrzałem właśnie regulamin Allegro i nie widzę tam punktu zakazującego tego typu sprzedaży. Sam zresztą widziałem na Allegro mnóstwo aukcji grzecznościowych. Co do wyceny to nie bazuję tylko na tej, która padła w wątku, konsultowałem cenę jeszcze z kilkoma osobami i sam również uważam, ze domena jest tyle warta, wystarczy spojrzeć na to pod jakimi domenami operuje potencjalna konkurencja.

 

aukcja grzecznościowa = usunięcie aukcji + pkty karne od jakiegoś czasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×