Jump to content
Dropped.pl

1000 domen za darmo w Dropped.pl

Recommended Posts

Robi się coraz zabawniej nagle okazuje się że będą tokeny, a wcześniej coś innego ... niby zasad nie zmienia się w trakcie ... Michu nie sądzisz, że troche to zaczyna przypominać groteske?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Robi się coraz zabawniej nagle okazuje się że będą tokeny, a wcześniej coś innego ... niby zasad nie zmienia się w trakcie ... Michu nie sądzisz, że troche to zaczyna przypominać groteske?

Przepraszam bardzo, a dlaczego wprowadzenie tokena ma być groteskowe? Już wcześniej pisałem że regulamin serwisu wyraźnie zabrania używania bota na stronie do rejestracji domen. Token służy jedynie wyegzekwowaniu tego zapisu regulaminu. Nie możesz powiedzieć, że nagle zabraniam użytkowania botów, bo regulamin tego zawsze zabraniał. W czym więc problem?

 

Wszystkie programy, skrypty, roboty i inne środki techniczne służące do automatycznego wyświetlania i/lub pobierania dużej ilości stron serwisu mogą być wykorzystywane tylko wtedy, gdy respektują zasady dostępu takich programów do stron opisane w pliku robots.txt.

 

User-Agent: *

Disallow: check2.php

User-Agent: *

Disallow: check3.php

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam bardzo, a dlaczego wprowadzenie tokena ma być groteskowe? Już wcześniej pisałem że regulamin serwisu wyraźnie zabrania używania bota na stronie do rejestracji domen. Token służy jedynie wyegzekwowaniu tego zapisu regulaminu. Nie możesz powiedzieć, że nagle zabraniam użytkowania botów, bo regulamin tego zawsze zabraniał. W czym więc problem?

Nie o to chodzi ... wiem, że nie można i sobie żartowałem jak rozmawialiśmy przez telefon. Natomiast w tym temacie różne osoby płaczą czy podsuwają Ci różne pomysły po czym ty mówisz, że ok ja zrobię to tak jak chcecie ... i w ten sposób do prostego wyszukiwania rejestracji itp. dodajesz kolejne ograniczenia jak np. 20 zapytań czy token ... dla mnie to nie problem posadzę przy komputerach 20 osób w firmie i będzie po kłopocie :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że tak to jest rozwiązane. Wiem, że jak wrócę do domu półtorej godziny po rozpoczęciu promocji to już nic dla mnie nie zostanie... No ale co zrobić :/

 

Saint, skoro nie podoba Ci się takie wprowadzanie ograniczeń, to jesteś takim egoistą, że chciałbyś wszystko dla siebie, dodatkowo coś co dają za darmo? A może nie jesteś postępujesz fair, skoro nie chcesz, aby każdy miał równe szanse?

Edited by kubolo

Share this post


Link to post
Share on other sites
dla mnie to nie problem posadzę przy komputerach 20 osób w firmie i będzie po kłopocie :D.

 

hahaha ;) z jednego konta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, ze o 17 wszystkie ceny zostana ustawione na 0 zl i jak wybierze sie liste iles tam domen to bedzie informacje ze koszt = 0 zl?

Czy padla w konco decyzja czy bedzie max 100 czy 20 czy jak??

Jezeli chodzi o zakladanie kont to jak ktos ma kilka osob to moze probowac zgarnac i tak wszystko z puli. A takto mogac maksymalnie zarejestrowac 20 domen musial by zebrac 5 razy wiecej osob :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy już promocja skończy się i każdy chętny zarejestruje dla siebie 20 domen, to proszę o jakąś informację na forum bo nie lubię tłoku i zawieszających się serwerów :D

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biedny ten Michau. Stara się, ale i tak źle i tak niedobrze - żeby mu się ta promocja czkawką nie odbiła. Tak się zastanawiam, co wy chcecie kochani za wolne generyki rejestrować :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Biedny ten Michau. Stara się, ale i tak źle i tak niedobrze - żeby mu się ta promocja czkawką nie odbiła. Tak się zastanawiam, co wy chcecie kochani za wolne generyki rejestrować ;)

A kto powiedział, że to muszą być generyki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kto powiedział, że to muszą być generyki ;)

 

 

 

Za rok o tej porze, lista usuniętych przez NASK domen będzie największą listą :D w całej historii domen .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulację dla szczęśliwego posiadacz 50.000 domeny w dropped

i wielkie uznanie dla Michała za nagrodę i promocję.

 

Wybrałem sobie jakieś 15 domen :D i będę starał się skorzystać z promocji, ale jeśli się nie uda to trudno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie oficjalnie jedno konto może max 20 domen zarejestrować czy ile kto zdoła ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również mam już przygotowaną listę domen.

 

Jakie są końcowe założenia...?

Każda osoba może zarejestrować maksymalnie 20 domen...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja niemam żadnej listy domen do rejestracji...

 

Może mi ktoś podrzuci coś na PW? bo jakoś tak jak trzeba to nic do głowy nie przychodzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może mi ktoś podrzuci coś na PW? bo jakoś tak jak trzeba to nic do głowy nie przychodzi...

Proszę bardzo, daję w otwartym nie na PW, bo jeszcze komuś może się przydać... :D

 

superninja1.pl

superninja2.pl

superninja3.pl

superninja4.pl

superninja5.pl

superninja6.pl

superninja7.pl

superninja8.pl

superninja9.pl

superninja10.pl

superninja11.pl

superninja12.pl

superninja13.pl

superninja14.pl

superninja15.pl

superninja16.pl

superninja17.pl

superninja18.pl

superninja19.pl

superninja20.pl

 

Równo 20 świetnych domen doskonałych do rejestracji w promocji.. ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatem czekajmy na oficjalne potwierdzenie od Guru dropped :D odnośnie ewentualnego limitu zarejestrowanych domen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę bardzo, daję w otwartym nie na PW, bo jeszcze komuś może się przydać... ;)

 

superninja1.pl

superninja2.pl

superninja3.pl

superninja4.pl

superninja5.pl

superninja6.pl

superninja7.pl

superninja8.pl

superninja9.pl

superninja10.pl

superninja11.pl

superninja12.pl

superninja13.pl

superninja14.pl

superninja15.pl

superninja16.pl

superninja17.pl

superninja18.pl

superninja19.pl

superninja20.pl

 

Równo 20 świetnych domen doskonałych do rejestracji w promocji.. :P

 

DD

 

to już byłby kompletny bezsens :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę bardzo, daję w otwartym nie na PW, bo jeszcze komuś może się przydać... ;)

 

superninja1.pl

superninja2.pl

superninja3.pl

superninja4.pl

superninja5.pl

superninja6.pl

superninja7.pl

superninja8.pl

superninja9.pl

superninja10.pl

superninja11.pl

superninja12.pl

superninja13.pl

superninja14.pl

superninja15.pl

superninja16.pl

superninja17.pl

superninja18.pl

superninja19.pl

superninja20.pl

 

Równo 20 świetnych domen doskonałych do rejestracji w promocji.. :P

 

DD

 

rezerwuje superninja17.pl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×