Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

www.NAJTANSZEDOMENY.pl

Recommended Posts

Guest

nowa , zarejestrowana w RD , sprzedam za przystępną cenę , mogę dorzucić IDN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prywatna wiadomość od hans_2000:

 

zarzuciłeś mi kłamstwo a to jest pomówienie publiczne , oczekuję przeprosin i odblokowania tematu ( chętnie udowodnie, że napisałem prawdę

 

whois pokazuje:

tmi@tmi-laptop:~$ whois najtanszedomeny.pl

% This is the NASK WHOIS Server.

% This server provides information only for PL domains.

% For more info please see http://www.dns.pl/english/whois.html

 

No information about domain najtanszedomeny.pl in Registry NASK database.

Whois database last updated: 2007.07.06

 

Dostajesz ode mnie ostrzeżenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Prywatna wiadomość od hans_2000:

 

zarzuciłeś mi kłamstwo a to jest pomówienie publiczne , oczekuję przeprosin i odblokowania tematu ( chętnie udowodnie, że napisałem prawdę

 

whois pokazuje:

tmi@tmi-laptop:~$ whois najtanszedomeny.pl

% This is the NASK WHOIS Server.

% This server provides information only for PL domains.

% For more info please see http://www.dns.pl/english/whois.html

 

No information about domain najtanszedomeny.pl in Registry NASK database.

Whois database last updated: 2007.07.06

 

Dostajesz ode mnie ostrzeżenie.

 

 

daj 2 od razu

Share this post


Link to post
Share on other sites
zarzuciłeś mi kłamstwo a to jest pomówienie publiczne , oczekuję przeprosin i odblokowania tematu ( chętnie udowodnie, że napisałem prawdę

 

do hans_2k: chłopcze, domena, którą podałeś do wyceny nie jest zarejestrowana. zerknij na poniższy screenshot.

 

pokazuję i wyjaśniam:

 

"No information about domain najtanszedomeny.pl in Registry NASK database" - Nie ma informacji o domenie najtanszedomeny.pl w bazie danych NASK

"Whois database last updated: 2007.07.06" - ostatnia aktualizacja bazy whois: 2007.07.06 (słownie: szóstego lipca dwa tysiące siódmego roku)

 

czy coś Ci jeszcze trzeba wyjaśnić? czy ja też Cię pomówiłem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
do hans_2k: chłopcze, domena, którą podałeś do wyceny nie jest zarejestrowana. zerknij na poniższy screenshot.

 

pokazuję i wyjaśniam:

 

"No information about domain najtanszedomeny.pl in Registry NASK database" - Nie ma informacji o domenie najtanszedomeny.pl w bazie danych NASK

"Whois database last updated: 2007.07.06" - ostatnia aktualizacja bazy whois: 2007.07.06 (słownie: szóstego lipca dwa tysiące siódmego roku)

 

czy coś Ci jeszcze trzeba wyjaśnić? czy ja też Cię pomówiłem?

chłopcze możesz pisać do mamusi a wobec obcych obowiązuje kultura

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
chłopcze możesz pisać do mamusi a wobec obcych obowiązuje kultura

jak wyjaśniłem adminowi w korespondnecji na gg domena jest zakupiona tzn opłacona a wszyscy pyskacze i gębacze produkujcie się jeszcze dopóki możecie tylko spieszcie się bo zostały wam minuty ... rozumiem bowiem że nikogo nie interesuje że domena jest zakupiona tylko że nie ma jej jeszcze w bazie whois tzn pieniactwo welcome ok miłego obszczekiwania

ps . oferta aktualna

Share this post


Link to post
Share on other sites
wszyscy pyskacze i gębacze produkujcie się jeszcze dopóki możecie tylko spieszcie się bo zostały wam minuty ...

 

chłopczyku, kto tu pisał o kulturze?

i co to zdanie ma oznaczać? grozisz nam? w takim razie poczytaj sobie coś o groźbach karalnych.. może faktycznie się spotkamy w sądzie, ale to ja będę oskarżycielem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Zostawcie hansika, to taka zakompleksiona chłopczyca. Biedak ma coś z łokciem, chyba uderzył się o parapet.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Myśle, że w tym zgiełku umknęło, że i tak nikt tej domeny nie kupi.

Ja myślę że hansik powinien się zgłośic do Przyjaciółki, (ta gazeta jeszcze istnieje?) i zamieszczac swoje wywody prawniczo-legislacyjne.

Hansik jak Ci się nie uda w Przyjaciółce to pisz do Bravo (też o gazetę mi chodzi, chyba istnieje?).

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że nie ma co 'jechać' po forumowiczu. Jeżeli ktoś nie wie co znaczy zarejestrowana domena (takie w regulaminie można wystawiać na forum) lub nie zna regulaminu, czy nie wie że dane we whois są max minute po rejestracji domeny.

Ktoś też może nie wiedzieć, że jest różnica między zarejestrowaną domeną, a taką zarezerwowaną za którą przelew wyszedł i zostanie opłacona po otrzymaniu płatnośi przez rejestratora.

 

Myślę, żeby do regulaminu dodać słowa, że domena zarejestrowana to nie domena która ma stan:

9072 STATE_BOOK_BLOCKED

A domena, która we whois pokzauje coś innego niż 'no information..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×