Jump to content
umberto

Guldeno.pl - nowy serwis aukcyjny

Recommended Posts

...a le nie dotyczy domen, tylko aukcji ogólnych

 

Już wkrótce w polskiej przestrzeni internetowej pojawi się nowy serwis aukcyjny – www.guldeno.pl.

 

Projekt dwójki informatyków z Trójmiasta – Wojciecha Hetmańskiego i Tomasza Trymbulaka – zakłada innowacje, które do tej pory nie były powszechnie znane w polskim Internecie

 

http://webhosting.pl/Guldeno.pl.nowy.polski.serwis.aukcyjny

 

W tekście ani słowa, czy chodzi o konkurencję Allegro.

 

Generalnie to co mnie na tym FAL-starcuie odpycha od serwisu, to buta bijąca od właścicieli, jakby zjedli już cały internet z e-commerce'm

 

„Kreowanie historyjek o rewolucyjnych projektach z budżetem nie większym niż 100 zł pozostawiamy tym, których wciąż stymuluje taka wizja wejścia w e-commerce. Nad projektem Guldeno.pl pracowaliśmy z zespołem naszych programistów przez kilka miesięcy i zainwestowaliśmy w niego spore środki finansowe”.

 

Oczywiście dobrze byłoby mieć inwestora, który przyjedzie z walizką pieniędzy, ale my takiego... nie szukaliśmy. Pomysł jest na tyle dobry, że nie obawiamy się ryzyka inwestycyjnego. Być może w przyszłości porozmawiamy na partnerskich warunkach o udziale kogoś, kto będzie mógł sprostać wyzwaniom, jakie dzisiaj stoją przed e-commerce” – podkreśla Tomasz Trymbulak.

 

- kilka miesięcy pracowali a domena zarejestrowana niedawno

utworzona: 2009.03.17 20:42:01

Jak oni to utrzymali w tajemnicy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znajomością naszej branży też Panowie nie zgrzeszyli:

 

goldeno.pl is in the queue for registration

created: 2009.03.27 10:36:11

 

 

W guldeno.pl coś mi właśnie nie pasowało, no chyba że chodzi o to, że Panom ma "gul" skoczyć jak ich serwis okaże się "deno" ... o przepraszam "dno" :P

 

 

PS

Na Guldeno.pl będzie się kupowało za grosze i nie jest to pusty slogan - zapewniają twórcy serwisu.

 

Czyli moim zdaniem wiadomo, że chodzi o jakąś odmianę Podbij.pl

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli moim zdaniem wiadomo, że chodzi o jakąś odmianę Podbij.pl

Czego to ludzie nie nawymyślają. Wczoraj dostałem spam reklamujący serwis działający na zasadzie podbij, z tym że nie licytuje się tam jakotakiego towaru, lecz dolary.

 

Ci powyzej może euro będą sprzedawali? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
- kilka miesięcy pracowali a domena zarejestrowana niedawno

utworzona: 2009.03.17 20:42:01

Jak oni to utrzymali w tajemnicy?

Jedno nie wyklucza drugiego.

Domenę mogli wybrać w końcowej fazie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Administratorem danych osobowych jest KupujZaGrosze.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Bytomskiej 36.

 

:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czego to ludzie nie nawymyślają. Wczoraj dostałem spam reklamujący serwis działający na zasadzie podbij, z tym że nie licytuje się tam jakotakiego towaru, lecz dolary.

 

Ci powyzej może euro będą sprzedawali? :P

 

sądze że to raczej będą guldeny :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Chcesz być wśród tych, którzy płacą najmniej?

Zarejestruj się już dziś! Otrzymasz od nas bonus na start!"

 

jeszcze nie ruszyli z serwisem i taki tekst :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
...a le nie dotyczy domen, tylko aukcji ogólnych

 

 

 

http://webhosting.pl/Guldeno.pl.nowy.polski.serwis.aukcyjny

 

W tekście ani słowa, czy chodzi o konkurencję Allegro.

 

Generalnie to co mnie na tym FAL-starcuie odpycha od serwisu, to buta bijąca od właścicieli, jakby zjedli już cały internet z e-commerce'm

 

 

 

- kilka miesięcy pracowali a domena zarejestrowana niedawno

utworzona: 2009.03.17 20:42:01

Jak oni to utrzymali w tajemnicy?

 

Co to za domena "Guldeno":) dla serwisu aukcyjnego! to juz najbardziej pasujaca jest CENOTOP!

Share this post


Link to post
Share on other sites
- kilka miesięcy pracowali a domena zarejestrowana niedawno

utworzona: 2009.03.17 20:42:01

Jak oni to utrzymali w tajemnicy?

 

Pewnie początkowo chcieli postawić na aukcje.pl, ale w ostatniej chwili zobaczyli że zajęta i na szybko wymyślili nową. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie początkowo chcieli postawić na aukcje.pl, ale w ostatniej chwili zobaczyli że zajęta i na szybko wymyślili nową. ;-)

 

pewnie planuja zakup aukcje.pl jak już trochę oskubią użytkowników :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrząc na ich slogan "im więcej tym mniej" i tekst "już dzisiaj dajemy ci gwarancję, że to właśnie tutaj będą najniższe ceny w polskim internecie" wnioskuje, że

serwis będzie polegał na zrzeszaniu grupy osób które będą planowały zakup X, ale żeby nabyć przedmiot po przystępnej cenie musi być osób Y. Trochę wątpię, aby było by to coś w stylu podbij.pl bo wtedy była by to największa porażka całego tego guldeno na starcie, ale wszystko się okaże jutro.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No chłopaki ruszyło guldeno co tak cicho? :excl:

 

obniz.pl i obniż.pl wolne :excl:

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obserwuję już od jakiegoś czasu tego typu serwisy i muszę przyznać, że chlopaki z gulsciemo :) nawet nie sa w pierwszej

piątce jezeli chodzi o wyglad i zaawansowanie techniczne serwisu. I gdzie ta innowacyjnosc????

 

Jak na razie dla mnie ranking wyglada tak: pacnij.pl, fruli.pl, podbij.pl i cala reszta.

Mowie z punktu widzenia technicznego i wizualnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obserwuję już od jakiegoś czasu tego typu serwisy i muszę przyznać, że chlopaki z gulsciemo :) nawet nie sa w pierwszej

piątce jezeli chodzi o wyglad i zaawansowanie techniczne serwisu. I gdzie ta innowacyjnosc????

 

Jak na razie dla mnie ranking wyglada tak: pacnij.pl, fruli.pl, podbij.pl i cala reszta.

Mowie z punktu widzenia technicznego i wizualnego.

 

Ten pierwszy, jak rozumiem, twój?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak na razie dla mnie ranking wyglada tak: pacnij.pl, fruli.pl, podbij.pl i cala reszta.

 

niestety za Twoim rankingiem nie idą (i nie pójdą) klienci....... - oni mają swój ranking.

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten pierwszy, jak rozumiem, twój?

 

... bo w Księdze napisane jest: "Po numerach IP ich poznacie" :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×