Jump to content
awe

SA,PL SPRZEDAM

Recommended Posts

SA.PL

Prosze o podawanie kwot ile moge za nia dostac jesli chce ktos kupic niech misze propozycje

Share this post


Link to post
Share on other sites

forum jest do tego aby cena za ktora ja sprzedam byla dobra i abym sie ja dowiedzial jaka to jest ta dobra

Share this post


Link to post
Share on other sites

slucham co to jest jaka prowokacja ;/

jesli ktos zainteresowany prosze pisac na nr gg 249688

lecz prosze niepisac np czy za 1000zł oddam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No już nie róbmy sensacji dwuliterówka jak dwuliterówka, proponuje wystawić ołtarzyk ofiarny każdemu posiadaczowi dwuliterówki i składać ofiary najlepiej z domen ;) Każda dwuliterówka jest cenna i każda jest super bla bla bla. To normalne że dużo ludzi posiada takie domeny - no bo ktoś musi i tyle...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale jak widac narazie nikt niezainteresowany ;)

 

"Niezainteresowany" bo taka dwuliterówka to kilkadziesiąt tysięcy złotych więc stać na nią tylko poważnych inwestorów. Trzeba troszkę poczekać a kupiec na bank się znajdzie. Zresztą to chyba nie kwestia "kiedy" tylko za ile... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może poważni inwestorzy tez uwazaja ze to prowokacja ? moze wypadaloby napisac "oferty na maila artur@poczta. pl" albo strone z Pana starostą zmienić.

Od dluzszego czasu znikl Pan z udzialu jawnego w dyskusjach w calym internecie.. a tu nagle nowe konto i od razu sprzedaz sa.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesli ktos zainteresowany prosze pisac na nr gg 249688

 

proponuje adminom przeniesc watek do dzialu sprzedaz bo chyba jawnie Pan zdeklarowal sie

 

ps. sorki za pisanie w dwóch postach

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak by ktos niewierzyl dostawalem propozycje za ta domene 1000zł i Pan ktory proponowal twierdzil ze jest to swietna oferta ;) niby drugiej takiej oferty nieotrzymam

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak by ktos niewierzyl dostawalem propozycje za ta domene 1000zł i Pan ktory proponowal twierdzil ze jest to swietna oferta ;) niby drugiej takiej oferty nieotrzymam

 

otrzymasz. oferuję Ci także 1000zł.

jeśli chcesz uniknąć takich ofert to napisz wprost ile minimalnie Cię interesuje, ew. napisz kwotę + "do negocjacji"

Share this post


Link to post
Share on other sites
otrzymasz. oferuję Ci także 1000zł.

 

Podbijam, 1221,22 z VAT (liczę z VAT, bo oczekuję faktury). ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bardzo prosze

 

Witam

wszyscy wiedza ( no prawie wszyscy ) ze ta domena nalezy do Artura Grzymaly .Zadam proste pytanie czy pod nickiem "awe" kryje sie abonent tej domeny czyli pan Artur czy inna osoba ? Inaczej czy pan jest Arturem Grzymala bo mam duze watpliwosci (uzasadnione )

Share this post


Link to post
Share on other sites

cena za jaka ja chcialbym sprzedac to 25.000zł

a jesli macie watpliwosci pisz jakie ja ci na wszystko odpowiem

Share this post


Link to post
Share on other sites
cena za jaka ja chcialbym sprzedac to 25.000zł

a jesli macie watpliwosci pisz jakie ja ci na wszystko odpowiem

 

Moze pan jasno i krotko odpowiedzic na zadane przezemnie wyzej pytanie ?

"czy pan jest Arturem Grzymala bo mam duze watpliwosci (uzasadnione )"

TAK czy NIE ?

Bo to cienka prowokacja zdaje mi sie .

Share this post


Link to post
Share on other sites
jestem a powiedz mi czemu watpisz ze niejestem Arturem Grzymala??

 

Dlatego ze dzwonie na numer tel komorkowego Artura i nie odbiera ;)

Prosze podac w takim razie swj numer tel bez ostatnich 3 cyfr i tyle i bedzie wiadomo kto jest kto .

Nawet jesli uslyszymy bajke o zagubieniu tel to chyba zna pan swoj numer z przed 2 mies ?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego?

 

No dlatego ze gosc zostal przylapany na grubo szytej sciemie ;) To co ma powiedzic ?

Tak wiec kolego "awe" zabierz wiaderko i idz do innej piaskownicy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od samego początku to było widać ;) Faktem jest, że w usenecie było trochę dyskusji o Panu Arturze. Nie wiem czy to prawdą jest, że wyszedł z tymi domenami jako były pracownik nask. Postać na pewno budzi kontrowersje, od dawna nie udziela się jawnie. Ktoś tu napisał, że z Panem Arturem rozmawiał 2 miesiące temu - to prawda ? Bo ja już zaczynam go traktować jako mit. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×