Jump to content
Sign in to follow this  
yarowa

turystyka.tel, motele.tel

Recommended Posts

Są prawie Święta, niczego nie rejestrowałem więc pora na dwa starsze śmierdzące jaja :) , których nie wiem jak rozgryźć,

 

ponieważ zbyt wiele publicznych sprzedaży domen, z tym właśnie rozszerzeniem nie odbyło się jeszcze (tzn. mam swoją cenę, poniżej której się ich prawdopodobnie nie "pozbędę", ale miło mi będzie poznać Wasze opinie dot. ich wyceny) ...

 

Wszyscy (prawie), którzy "tel" zarejestrowali, czają się ;) z tymi domenami, wyczekują ...

 

Ogólnie, znam opinie negatywne dot. tych domen, i opinie pozytywne. Dlatego, jeśli już, proszę jeśli to możliwe, o ew. opinie związane z wyceną :P .

 

Pozdrawiam.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy niestety reg fee niskie/srednie XXX ze względu na ich ograniczone użycie.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyczekiwanie na wyjątkowo ciekawą ofertę dla dla takich domen może trwać bardzo długo dlatego ze swojej strony sugeruję byś lepiej zagospodarował zarobione z tej inwestycji środki :P

Za turystyka.tel oferuję 500 % zainwestowanych kosztów ; motele.pl zostawiam Hedenowi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyczekiwanie na wyjątkowo ciekawą ofertę dla dla takich domen może trwać bardzo długo dlatego ze swojej strony sugeruję byś lepiej zagospodarował zarobione z tej inwestycji środki :P

Za turystyka.tel oferuję 500 % zainwestowanych kosztów ; motele.pl zostawiam Hedenowi :P

 

name='yarowa' date='sob, 11 kwi 09' post='179189']

[...[ (tzn. mam swoją cenę, poniżej której się ich prawdopodobnie nie "pozbędę" [...]

 

... i nie jest to ww. przez Ciebie cena, ale naprawdę bardzo mi miło, że zainteresowałeś się tymi moimi domenami ;) .

 

 

Cóż ... optymistycznie chyba wypada popatrzeć w przyszłość, zwłaszcza z "turystyka.tel" (bądź co bądź, jeden z najmocniejszych polskich keyword'ów w domenie "tel" ;) ).

Zwłaszcza gdy widzę, że User z di.pl, sprzedaje swoją ninję ("komorkowy.tel") na Allegro za 200 bodajże zł.

 

Myslę, że domeny "tel" wciąż obarczone są garbem ryzyka, lecz z drugiej strony, niosą słodki i tajemniczy ciężar w postaci zdania: "a jeśli to się przyjmie?" ;) .

To ostatnie zdanie, nie stanowi co prawda "wartości dodanej", ale ...

 

... ale to nie ja przecież opiniuję domeny w tym temacie,

tak więc

 

Dzięki za wycenę,

było:

- reg fee do niskie/srednie XXX

- ok. 213 zł (za "turystyka.tel")

 

i proszę o jeszcze :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
mo.tel dobra by była :)

 

Niestety 3 litery to minimum, więc nawet nie można było upolować ho.tel i mo.tel. Sofi.tel podprowadził jakiś szubrawiec z Malezji, a Novo.tel zajęta, choć nieużywana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... i nie jest to ww. przez Ciebie cena, ale naprawdę bardzo mi miło, że zainteresowałeś się tymi moimi domenami :P .

 

 

Cóż ... optymistycznie chyba wypada popatrzeć w przyszłość, zwłaszcza z "turystyka.tel" (bądź co bądź, jeden z najmocniejszych polskich keyword'ów w domenie "tel" :) ).

Zwłaszcza gdy widzę, że User z di.pl, sprzedaje swoją ninję ("komorkowy.tel") na Allegro za 200 bodajże zł.

 

Myslę, że domeny "tel" wciąż obarczone są garbem ryzyka, lecz z drugiej strony, niosą słodki i tajemniczy ciężar w postaci zdania: "a jeśli to się przyjmie?" :P .

To ostatnie zdanie, nie stanowi co prawda "wartości dodanej", ale ...

 

... ale to nie ja przecież opiniuję domeny w tym temacie,

tak więc

 

Dzięki za wycenę,

było:

- reg fee do niskie/srednie XXX

- ok. 213 zł (za "turystyka.tel")

 

i proszę o jeszcze :huh:

Wezmiesz za nie o wiele wiecej ...warunek jest jeden - promocja i zaistnienie domen telefonicznych w zyciu wielu ludzi na tej planecie. A do tego musi powstac sporo narzedzi wykorzystujacych mozliwosci tych domen. Mysle, ze jesli przyjmie sie korzystanie z kontaktow w postaci keywordow .Tel to bedzie calkiem milo ;) Za duzo kasy juz w to poszlo....ze strony inwestorow.

Edited by br3slau

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×