Jump to content
Sign in to follow this  
mikepolarny

Przechwycilem domene w dropped.pl ale abonentem jest Michał Pleban :)

Recommended Posts

Przechwycilem pewna domene i mam ja do oplacenia do za 2 dni.Patrze sobie w whois

 

utworzona: 2009.04.15 19:19:16

ostatnia modyfikacja: 2009.04.15 19:19:16

 

opcja: brak

 

ABONENT:

firma: Michal Pleban

Michau Enterprises, LLC

ulica: 16192 Coastal Highway

miasto: 19958 Lewes, Delaware

lokalizacja: US

telefon: +13.026457400

ostatnia modyfikacja: 2008.12.03

 

Mial ktos podobnie ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podaj nazwe domeny to po pierwsze a po drugie najszybciej dostaniesz odpowiedz jak napiszesz na adres kontakt@dropped.pl

 

Czy nie chodzi przypadkiem o domene zlapana na opcje ?

 

Pozdrawiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie szukam odp.od Michala poprostu interesuje mnie fakt czy ktos mial podobna sytuacje.

 

Nie,nie chodzi o domene zlapna na opcje.Nie zakladam opcji w ogole.

 

Pozdrawiam ;)

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli domena wygasła i ktos inny ja przechwycił to po 14dniach zaczyna wygasac po rezerwacji i w takim przypadku system dropped moze jedynie ja zarejestrowac aby przechwycenie miało sens - w takim przypadku domena jest rejestrowana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli jeszcze jej nie opłaciłeś więc w jaki sposób mają być twoje dane w whois?

 

 

Nie szukam swoich danych bo niby skad mialyby sie tam znalezc. Do tej pory spotykalem sie tylko z sytuacja ze przechwycona domena byla w fazie rezerwacji.

 

Jeżeli domena wygasła i ktos inny ja przechwycił to po 14dniach zaczyna wygasac po rezerwacji i w takim przypadku system dropped moze jedynie ja zarejestrowac aby przechwycenie miało sens - w takim przypadku domena jest rejestrowana ;)

 

 

Ok,faktycznie to jest jakies wytlumaczenie calej sytuacji ;)

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie szukam swoich danych bo niby skad mialyby sie tam znalezc. Do tej pory spotykalem sie tylko z sytuacja ze przechwycona domena byla w fazie rezerwacji.

 

 

Jeżeli domena wygasła i ktos inny ja przechwycił to po 14dniach zaczyna wygasac po rezerwacji i w takim przypadku system dropped moze jedynie ja zarejestrowac aby przechwycenie miało sens - w takim przypadku domena jest rejestrowana ;)

 

 

Ok,faktycznie to jest jakies wytlumaczenie calej sytuacji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie szukam swoich danych bo niby skad mialyby sie tam znalezc. Do tej pory spotykalem sie tylko z sytuacja ze przechwycona domena byla w fazie rezerwacji.

 

edit: 2 posty do kasacji

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny po rezerwacji nie można zarezerwować ponownie, dlatego ich przechwycenie polega na tym, że od razu są rejestrowane. Po opłaceniu dane we WHOIS zmienią się na Twoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny po rezerwacji nie można zarezerwować ponownie, dlatego ich przechwycenie polega na tym, że od razu są rejestrowane. Po opłaceniu dane we WHOIS zmienią się na Twoje.

 

Moim zdaniem dropped nie powinien w ten sposób przechwytywać domen, bo to wprowadza niepotrzebne zamieszanie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny po rezerwacji nie można zarezerwować ponownie, dlatego ich przechwycenie polega na tym, że od razu są rejestrowane. \

 

 

Dlaczego?.

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny po rezerwacji wchodza w 5dniowy okres wygasania - w tym czasie MOZNA je zarejestrowac ale nie mozna ich zarezerwowac - po 5dniach wracaja do puli wolnych i mozna je zarezerwowac/zarejestrowac itd ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny po rezerwacji wchodza w 5dniowy okres wygasania - w tym czasie MOZNA je zarejestrowac ale nie mozna ich zarezerwowac - po 5dniach wracaja do puli wolnych i mozna je zarezerwowac/zarejestrowac itd ;)

 

 

Fakt ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×