Jump to content
Sign in to follow this  
tyleoile

laski.sex.pl

Recommended Posts

Witam

 

na allegro wystawione są laski.sex.pl

 

domenę mam 5 dni na parkingu zarobiła już 0,2USD 15 wejść 7 klików poprawka 0,42USD 22wejścia 10 klików. Nic z nią nie robiłem po zakupie wrzuciłem na parking.

 

nie zamierzam rozwijać am serwisu wolę ją sprzedać, domena ma długą historię łatwo można z niej zrobić bardzo dobrze zarabiającą

 

Można ja licytować na Allegro, ale wolałbym sprzedać szybciej.

 

Oferty PW jeśli będzie konkretna szybka decyzja o sprzedaży z mojej strony.

Edited by tyleoile

Share this post


Link to post
Share on other sites

możesz pokazać aktualny screen statystyk?

 

 

 

#xxlaski.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem jak to działa ale ND non stop zmienia wartość klików poniżej załączyłem dzisiejszy zrzut ze statów

 

zastanawia mnie skąd biorą się tak różne wyniki dwa dni temu było 1,43 a dziś 0,71

ja nie klikam na nic nawet nie wiem jak wyglada stronka ktora sie pojawia a co kilka dni zmieniaja wartosc klikow

Edited by tyleoile

Share this post


Link to post
Share on other sites

przykro mi ...

 

co mogę powiedzieć

 

20 kwietnia ją kupiłem na parkingu od 21 i ładnie się ruszała tylko ND pociachała kliki

 

trudno będzie wisieć nadal na parkingu aż się komuś spodoba ;)

Edited by tyleoile

Share this post


Link to post
Share on other sites
przykro mi ...

 

co mogę powiedzieć

 

20 kwietnia ją kupiłem na parkingu od 21 i ładnie się ruszała tylko ND pociachała kliki

 

trudno będzie wisieć nadal na parkingu aż się komuś spodoba ;)

Taka kampanie medialna zrobiles tym laskom, ze statystyki sie na pewno poprawia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

na allegro aukcję obejrzało ponad 500 razy

obserwuje ją 5 osób...

 

kampania czy nie kampania na razie nikt nie licytuje więc pozostaną na parkingu aż się znajdzie miłośnik laski.sex.pl

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chciałbym psuć Tobie interesu ale ponieważ laski.sex.pl były kiedyś w moich rękach, to czuję się w obowiązku napisać o niej.

Niestety celowo nie przedłużyłem tej domeny swego czasu bo nie generowała ruchu.

Co prawda nie była na parkingu tylko kierowała ruch (a właściwie miała go kierować) na inna stronę ale przejrzałem specjalnie archiwum Google Analytics od listopada 2007 r. i okazało się, że wtedy było z niej ... od 3 do 5 wizyt miesięcznie.

 

Ale widać na parkingu, w tak ładną pogodę laski rozkręciły się ...

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

no widzisz a ja od 21 Kwietnia do dziś mam 43 wejścia ...

 

widać nadszedł czas na laski.sex.pl ;)

 

swoją drogą ciekawe że nie działa Tobie a u mnie jakoś się rozkręca ;)

 

OT

czy ktoś może mi wytłumaczyć jak zlicza ND kliki mam inna domenę na której za 1 klik dostałem 0,22USD

mam ją jeszcze krócej niż laski od 24 kwietnia, 27 kwietnia w poniedziałek dostałem za 1 klik 0,22USD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyluzuj już z tą domeną. Proszę. Przez cały tydzień, gdzie nie spojrzę to tylko laski.sex.pl.

A w ogóle to ten ruch jest stymulowany właśnie przez to, że domena ciągle jest wałkowana na forum.

Rozumiem, że każdy lubi zarejestrowane przez siebie nazwy i będzie ich bronił jak własnych dzieci, ale co za dużo, to niezdrowo.

 

Także apeluję do Ciebie, opamiętaj się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up

dokladnie.

 

@topic

Niektorzy posiadaja nie takie domeny i nie robia wielkiego halo. Pare wejsc dziennie to nie jest zbyt wiele. Wiekszosc obserwujacych na allegro to pewnie domeniarze, chca zobaczyc za ile zejdzie domena. tak jest zasze ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×