Jump to content
Sign in to follow this  
Grochowski

Co zrobiłem nie tak? :)

Recommended Posts

Witam. To jest mój pierwszy post na tym forum. Bardzo zainteresował mnie temat domen, parkowania i wogóle. Na początek zarejestrowałem 1 domenę: bezkredytu.com.pl. I w związku z tym moje pytanie. Może ta domena nie jest jakaś genialna (może jest nawet bardzo słaba) ale nie chce mi się wierzyć że w ciągu ponad tygodnia ma na koncie 0 odsłon.

 

 

Czy coś zrobiłem nie tak? Może czegoś nie doczytałem na forum?;) Czy jest jakiś sposób na sprawdzenie jaki może być ruch na daną domenę? Wiem że jest http://www.google.com/insights/search/# ale tam akurat hasła kredyt i bez kredytu mają się nieźle?

 

Zaznaczam że jestem zielony więc proszę po mnie nie jeździć za bardzo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może ta domena nie jest jakaś genialna (może jest nawet bardzo słaba) ale nie chce mi się wierzyć że w ciągu ponad tygodnia ma na koncie 0 odsłon.

 

Możesz być pewien, że po tym poście będziesz miał kilka odsłon ;)

 

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki. Pocieszyłeś mnie:D. Odsłony odsłonami, wiem że kasa leci za kliki ale chodzi mi o to jak zwiększyć samą liczbę odsłon danej domeny jak nie ma odsłon to jak mają być kliki? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A powiedz mi skąd niby miałby pochodzić ruch na Twojej domenie? No bo chyba nie z palca. Jakoś nie wyobrażam sobie internautów wklepujących z głowy ten adres. Archive też nic nie pokazuje.

 

Myślę, że jak przez cały rok na domenę trafi 50 uu to powinieneś się cieszyć.

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na początek zarejestrowałem 1 domenę: bezkredytu.com.pl.

 

Czy coś zrobiłem nie tak? Może czegoś nie doczytałem na forum?;)

 

Zaznaczam że jestem zielony więc proszę po mnie nie jeździć za bardzo ;)

Moim zdaniem zarejestrowałeś nie tę domenę co trzeba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem zarejestrowałeś nie tę domenę co trzeba ;)

Dokładnie. Alexa pokazuje, że bezkredytu.pl ma jakiś ruch, ale .com.pl ruchu mieć nie będzie dopóty, dopóki na pl-ce nie stanie jakiś serwis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra może i zła domena. Ale ja jakoś nie potrafie sobie wyobrazić ludzi którzy wpisują z głowy np. www.chauffeuredlimousine.com. A ona ma ruch (mały ale ma) Jak sprawdzić czy domena będzie miała dużo odsłon? Bo wy chyba nie strzelacie tak w ciemno? ;)

 

Wiem że pytam sie jak pięciolatek ale naprawdę chciałbym się dowiedzieć. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupno pierwszej domeny - niezapomniane

za resztę zapłacisz kartą ;)

 

czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra może i zła domena. Ale ja jakoś nie potrafie sobie wyobrazić ludzi którzy wpisują z głowy np. www.chauffeuredlimousine.com. A ona ma ruch (mały ale ma) Jak sprawdzić czy domena będzie miała dużo odsłon? Bo wy chyba nie strzelacie tak w ciemno? ;)

 

Wiem że pytam sie jak pięciolatek ale naprawdę chciałbym się dowiedzieć. ;)

 

pozostaje tasting ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja tego nie rozumiem. Patrze sobie na sobie na tą listę na namedrive i wydaje mi się że tam niektóre nazwy też są lekko z dupy ale ruch mają.

Edited by Grochowski

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Opcja szukaj nie boli.

2.Moze te domeny "z dupy" sa po serwisach a moze niekoniecznie sie znasz i nie potrafisz prawidlowo ocenic.

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja uważam, że w domenie jest pewien potencjał. Ale konsultacje dotyczące budowy/treści serwisu trzeba by było przeprowadzić ze specjalistami od finansów, promocji.

 

Może stanowić centrum informacji i kontaktów, dzięki którym można nawiązać współpracę na bazie barteru, czyli wymianie usług i wspólnymi siłami zrobić coś co wymagało by m.in. kredytobrania...

 

he? ;)

 

Pozdrawiam.

Edited by startx_pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja tego nie rozumiem. Patrze sobie na sobie na tą listę na namedrive i wydaje mi się że tam niektóre nazwy też są lekko z dupy ale ruch mają.

no, Panie, ruchu łyżeczką z ziemi nie wyskrobiesz, a miliony złociszy same do kieszeni nie wpadną...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś było takie darmowe narzędzie KD, dzięki któremu można było ze sporym prawdopodobieństwem przewidzieć ruch type-in. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy (czy jakoś tak ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

zrob jakis blog pod tą domenką... zeby ją google zaindeksowało..(potrzymaj kilka miesiecy) jak juz w wyszukiwarce googlarce sam ją znajdziesz to wtedy wrzuć na parking... moze wtedy troche ruchu na jakis tam czas złapiesz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zrob jakis blog pod tą domenką... zeby ją google zaindeksowało..(potrzymaj kilka miesiecy) jak juz w wyszukiwarce googlarce sam ją znajdziesz to wtedy wrzuć na parking... moze wtedy troche ruchu na jakis tam czas złapiesz ;)

 

Można tak zrobić z każdą domeną, mylę się ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jasne ze z kazdą mozna tak zrobic... ;)

tylko ze niektóre domeny nie potrzebuja takiej zabawy... mają ruch z palca

Share this post


Link to post
Share on other sites

"This IP has been banned" oznacza, że IP z którego wchodzisz zostało zbanowane. Nie sądzę by zbanowali domenę, bo przecież nie podałeś linka ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"This IP has been banned" oznacza, że wchodziłeś dużo razy pod rząd na domenę/domeny zaparkowane w NameDrive (odświeżałeś w przeglądarce, itp.). Samej domeny nie blokują za to, a Twój adres też odblokują za parę godzin.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może ta domena nie jest jakaś genialna (może jest nawet bardzo słaba) ale nie chce mi się wierzyć że w ciągu ponad tygodnia ma na koncie 0 odsłon.

Przede wszystkim nikt już raczej w Polsce nie wpisuje z palca adresów .com.pl - gdyby domena miała końcówkę .pl to być może miałaby jakiś ruch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×