Jump to content
x1000

Czy GreatDomains odrzuciło Wam kiedykolwiek

Recommended Posts

Ja kiedyś chciałem wystawić LL.com na Great Domains, ale dostałem błąd skryptu, że nie jest w stanie przetworzyć tak dużej kwoty (było wysokie x.xxx.xxx.xxx $), więc sprzedałem na Allegro za niskie xxx zł (fartnęło się, dobra sprzedaż). :)

 

A już serio i schodząc na ziemię z chmur, o co chodzi w pytaniu? Czy o wystawienie LL.com na GD, wątpię żeby ktokolwiek tu na di.pl miał dwuliterówki .com, więc po co pytasz, a jeśli Ty masz LL.com to co tu jeszcze robisz - sprzedawaj i kup sobie wyspę na Karaibach czy coś, a nie szlajaj się po forach. :P A jeśli wręcz odwrotnie - chodziło o odrzucenie oferty na zakup domeny na aukcji LL.com, to by mnie to wcale nie dziwiło, no niestety, czasami nie dla psa kiełbasa i do takich aukcji są dopuszczeni tylko wybrani, bo np. ja bym mógł sobie zalicytować xx.xxx.xxx $ na aukcji LL.com i co? nikt by nigdy nie zobaczył tych pieniędzy, więc kupujący są mocno weryfikowani (na pewno kaucja przed aukcją i kilkustopniowa weryfikacja wiarygodności i wypłacalności).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

W moim przypadku odrzucili ze względu na zbyt wysoką reserve price. Ale zdecydowałem, że nie będę jej puki co sprzedawać, zwłaszcza że nie liczę już na ponowne wyłowienie ll.com ;) Strasznie ciężko jest teraz cokolwiek dobrego złapać, nawet LLL.biz.

Edited by x1000

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kilkanaście dodawałem i było ok, nie wiem w czym panowie macie problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w swoim poście pojechałem sarkazmem może za mocno, ale wciąż nie wierzę, że macie domeny ll.com, bo jest ich tylko 676 na jakieś tam x mld ludzi ;)

 

w ll.net albo ll.eu to bym może jeszcze trochę uwierzył. ;) Ale ok na zapas cofam moją poprzednią niewiarę skoro x1000 masz naprawdę domenę dwuliterową .com to tylko pogratulować i pozazdrościć i z taką domeną to chyba najlepiej napisać o Ricka Latony http://www.ricklatona.com/contact-me/ on wydaje mi się, że ma najlepsze dojścia na rynku .com i taka domena nadawałaby się na którąś z kluczowych aukcji premium roku (w .com jest ich na pewno pełno). :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja w swoim poście pojechałem sarkazmem może za mocno, ale wciąż nie wierzę, że macie domeny ll.com, bo jest ich tylko 676 na jakieś tam x mld ludzi ;)

 

może miał na mysli IDNa

Share this post


Link to post
Share on other sites
może miał na mysli IDNa

 

Pewnie tak, bo to by wyjaśniało wszystko - łącznie z odrzuceniem domeny. ;) Ja tam jak widzę ll.com to przed oczami staje mi zaraz coś w stylu hp.com czy my.com, mam mroczki przed oczami, a źrenice przybierają kształt $. Bo jeśli to było coś w stylu żł.com to wcale bym się nie dziwił GD, że odrzucili, bo jak nie mieli polskiej czcionki to pewnie nawet zobaczyli tam ??.com ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

koledze może coś się pomyliło, albo te ll.com dał dla przykładu. Możliwe jeszcze że próbuje dodać nieswoje domeny to wtedy niedziwne że nie przyjmuje ;)

Edited by blink

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×