Jump to content
Sign in to follow this  
AdrianM

[sprzedam] Voucher Google Adwords 200+ i 80+ (TANIO !)

Recommended Posts

Witam, mam na sprzedaży Vouchery google Adwords.

logo_google_small.gif

Moja oferta:

 

Voucher Google Adwords o wartości 200+ zł (Przy dzisiejszym kursie dolara 3,3 - 30.04.09 jest to 216 zł !)

 

Data ważności Voucherów: 07.2009 (Lipiec)

 

Cena: 60 zł

Metody Płatności: Paypal, Moneybookers, Przelew na konto w Mbanku

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Voucher Googel Adwords o wartości 80+ zł (Przy dzisiejszym kursie dolara 3,3 - 30.04.09 jest to 83 zł !)

 

Data ważności Voucherów: 12.2009 (Grudzień)

 

Cena: 25 zł

Paypal, Moneybookers, Przelew na konto w Mbanku

================================================================================

 

 

Istotne informacje:

 

Osoby kupujące Vouchery powinny już o tym wiedzieć, ale żeby nie było później problemów zdecydowałem się o tym napisać:

 

Wszystkie Vouchery Google Adwords mogą być użyte tylko na kontach nie starszych niż 14 dni

Na jednym koncie Adwords można wykorzystać tylko 1 Voucher

 

*Jestem nowym użytkownikiem tego forum, więc proszę o kontakt przez PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiem, że powinienem to wiedzieć ;) ale proszę rozwiej moje wątpliwości: czy voucherem można opłacić aktywację adwords (20PLN)? Czy też najpierw trzeba wpłacić 40 złoty na konto googla i dopiero potem można aktywować kupon?

Share this post


Link to post
Share on other sites
wiem, że powinienem to wiedzieć ;) ale proszę rozwiej moje wątpliwości: czy voucherem można opłacić aktywację adwords (20PLN)? Czy też najpierw trzeba wpłacić 40 złoty na konto googla i dopiero potem można aktywować kupon?

 

Voucherem można opłacić aktywację konta (kwota za aktywację zostanie zdjęta z vouchera), ale należy pamiętać żeby wybrać metodę płatności po wykonaniu usługi (nie przedpłatę), gdyż przy opcji "przedpłata" należy najpierw przelać minimalną kwotę 40 zł na konto Adwords żeby kampania ruszyła. Chyba że komuś taka opcja odpowiada ;)

 

*Podczas tworzenia nowego konta jest również miejsce na podanie Vouchera.

 

Należy również pamiętać że każde konto na którym chcemy wykorzystać Voucher musi być aktywowane kartą kredytową.

Edited by AdrianM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam za doublea (Internet coś mi ostatnio szwankuje)

 

Proszę o usunięcie tego posta.

Edited by AdrianM

Share this post


Link to post
Share on other sites
Należy również pamiętać że każde konto na którym chcemy wykorzystać Voucher musi być aktywowane kartą kredytową.

W jaki sposób?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W jaki sposób?

 

Żadne konto Google Adwords nie będzie aktywne dopóki nie zostanie aktywowane przez kartę kredytową, lub przedpłatę z konta w wysokości 40 zł.

 

Dla tych którzy nie mieli jeszcze do czynienie za google Adwords Zapraszam na tą stronę (Przed chwilą znalezioną w google):

 

http://www.az.pl/help_x_jak,zalozyc,konto,...md_q_q_767.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żadne konto Google Adwords nie będzie aktywne dopóki nie zostanie aktywowane przez kartę kredytową, lub przedpłatę z konta w wysokości 40 zł.

 

Czy karty inteligo lub mbanku (takie, które dają do kont - zdaje się, że nie są to karty kredytowe...) "dają radę" ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy karty inteligo lub mbanku (takie, które dają do kont - zdaje się, że nie są to karty kredytowe...) "dają radę" ;) ?

 

 

Z tego co mi wiadomo to w Mbanku działać będzie jedynie "ekarta" którą należy zamówić dodatkowo. Co do Inteligo to niestety nie wiem jakiego rodzaju karty są tam oferowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeszcze jedno pytanko - czy jedną kartą kredyt. można aktywować więcej niż jedno konto ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli oferta jest aktualna, to jestem zainteresowany kuponami o wartości 600 zł. Proszę o przesłanie oferty na PW.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeszcze jedno pytanko - czy jedną kartą kredyt. można aktywować więcej niż jedno konto ?

 

Jedną kartą kredytową można aktywować jedno konto. Jeżeli jednak jesteś zainteresowany to sprzedaję również VCC (Wirtualne Karty Kredytowe) którymi można aktywować konto Adwords. Takie karty kredytowe są ważne 24 godziny od daty wydania.

 

 

Jeśli oferta jest aktualna, to jestem zainteresowany kuponami o wartości 600 zł. Proszę o przesłanie oferty na PW.

 

Nie posiadam kuponów o wartości 600 zł, ale 200 i 80 zł.

 

====

Oferta oczywiście wciąż aktualna więc zapraszam do kupowania.

====

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

====

Oferta oczywiście wciąż aktualna więc zapraszam do kupowania.

====

Wczoraj po kontakcie i uzgodnieniu ceny przelałem 150 zł na podane konto w mBanku za dwa kupony o wartości 200 zł i dwa kupony o wartości 80 zł, . Do dzisiaj nie otrzymałem kodów.

Jeśli AdrianM stwierdzi, że to nie on kontaktował się ze mną i zaproponował te same warunki i formy płatności co w ogłoszeniu, tzn. że jest to dobre pole do oszustw dla różnych osób. Przestrzegam więc innych forumowiczów przed kupowaniem czegokolwiek od osób nowych na forum, wcześniej nie zweryfikowanych.

Jednocześnie proszę admina o przesłanie mi nr IP, z których logował się użytkownik AdrianM na forum.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj po kontakcie i uzgodnieniu ceny przelałem 150 zł na podane konto w mBanku za dwa kupony o wartości 200 zł i dwa kupony o wartości 80 zł, . Do dzisiaj nie otrzymałem kodów.

Jeśli AdrianM stwierdzi, że to nie on kontaktował się ze mną i zaproponował te same warunki i formy płatności co w ogłoszeniu, tzn. że jest to dobre pole do oszustw dla różnych osób. Przestrzegam więc innych forumowiczów przed kupowaniem czegokolwiek od osób nowych na forum, wcześniej nie zweryfikowanych.

Jednocześnie proszę admina o przesłanie mi nr IP, z których logował się użytkownik AdrianM na forum.

 

 

Naprawdę nie rozumiem zaistniałej sytuacji, gdyż nie dostałem od ciebie żadnej wiadomości odnośnie zakupu jakiekolwiek kuponu. Tym bardziej nie wysyłałem tobie żadnych danych do przelewu. Wklej proszę kopię wiadomości które wysłałeś i odebrałeś. Jedyną osobą która zakupiła ostatnio kupon był użytkownik kavsky więc jedynie z nim się kontaktowałem. Z resztą miło by było gdyby wypowiedział się w tym temacie. Jeżeli ktoś się podszywa pod moją osobę to proszę administrację o sprawdzenie tego gdyż nie chce stracić przez to reputacji.

 

Proszę administrację o dokładne zbadanie zaistniałej sytuacji, gdyż to jest poważna sprawa.

 

 

SELES mógłbyś proszę podać numer konta na które przelałeś pieniądze oraz imię i nazwisko odbiorcy ?

Co do numeru IP z którego się logowałem to oczywiście mogę je udostępnić. Proszę podaj tylko w jakim celu chcesz je wykorzystać.

Edited by AdrianM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po moim poście o chęci zakupu kuponów odezwał się człowiek na gg z zapytaniem, czy jestem zainteresowany kuponami, bo cały czas ma na sprzedaż kupony oferowane na forum.

Mam adres, imię, nazwisko, mam numer konta w mBanku. Dane osobowe będę weryfikował. Nie wykluczone, że są fałszywe.

Nie będę teraz dochodził czy to Ty, czy nie Ty, czy to Twój koleżka, a może ktoś zupełnie inny, kto się podszył przy okazji pod Ciebie i z tej okazji ucierpiałeś. To nie ja ewentualnie podszyłem się pod Ciebie, więc pretensje nie do mnie.

 

Ostrzegłem innych przed kupowaniem czegokolwiek u osób nowych, nie zweryfikowanych wcześniej.

Ja postąpiłem być może lekkomyślnie, jest to lekcja dla mnie, ale niech inni też skorzystają. Zapomniałem o zasadzie ograniczonego zaufania, zapominając, że dwa razy udało mi się kupić wykorzystane już kupony, kasa odzyskana.

 

1. Zasada ograniczonego zaufania - on.

2. Nie załatwiajcie niczego przez gg. Był to mój pierwszy i ostatni raz

 

BTW1, dzisiaj kupiłem kolejny kupon, ale od osoby znanej na forum, miło, szybko i przyjemnie. Kod dostałem wcześniej, z możliwością sprawdzenia, potem wpłata.

 

BTW2, cały czas jestem zainteresowany kuponami.

 

Jeśli ktoś ma podobne doświadczenia i dochodził skutecznie sprawiedliwości, zapraszam na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zgodnie z sugestiami Interson-a kupiłem vouchery na Allegro. Co prawda jego sprzedawcy nie mieli już nic w zanadrzu, ale zdecydowałem się na zakup u tego sprzedającego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=629484735

 

Transakcja udała się bez problemu, więc później zakupiłem jeszcze dwa kody (wtedy już po 65 zł / sztuka).

 

UWAGA: nie mam żadnego związku z kupującym, po prostu zakupiłem u niego kod i wszystko przebiegło w pełni sprawnie.

Edited by jamiko

Share this post


Link to post
Share on other sites
BTW1, dzisiaj kupiłem kolejny kupon, ale od osoby znanej na forum, miło, szybko i przyjemnie. Kod dostałem wcześniej, z możliwością sprawdzenia, potem wpłata.

 

Tak tak - wszystko sie zgadza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2. Nie załatwiajcie niczego przez gg. Był to mój pierwszy i ostatni raz

 

Był już temat o tym jak ktoś próbował wyłudzać pieniądze "na Hedena" przez gg. Jednak w tamtym przypadku potencjalna "ofiara" zachowała się przytomniej prosząc osobę przez gg o potwierdzenie mu transakcji poprzez PW na forum. :)

Natomiast w pełni się zgadzam co do interesów z nowymi osobami. Nie mam na myśli transakcji dotyczących domen bo to można zawsze zrobić np. przez escrow na dropped. Chodzi o zwykłe drobne transakcje dotyczące kuponów lub sprzedaży środków na PP na przykład gdzie ewentualnie wyłudzona kwota jest na tyle niska, że większość machnie na to ręką.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seles mam nadzieję, że gdy zweryfikujesz te dane podzielisz się z nami wynikami tej weryfikacji... Nie chcę tu nikogo bronić, ale takie są standardy, że póki się komuś winy nie udowodni to jest on niewinny. Być może ktoś się podszył pod Adriana, co przecież jego winą nie jest....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Seles mam nadzieję, że gdy zweryfikujesz te dane podzielisz się z nami wynikami tej weryfikacji... Nie chcę tu nikogo bronić, ale takie są standardy, że póki się komuś winy nie udowodni to jest on niewinny. Być może ktoś się podszył pod Adriana, co przecież jego winą nie jest....

 

Jeżeli będzie to miało jakieś znaczenie to ja mogę swoje dane osobowe udostępnić. A co do tego że transakcje przeprowadzane przez forum nie są zbyt bezpieczne to zgadzam się w 100% dlatego też chciałem wypracować sobie tu dobrą opinię. Rozumiem że jestem nowym użytkownikiem i wielu może się bać przeprowadzając ze mną transakcje, ale dlatego też umożliwiłem tyle sposobów płatności jak np. paypal przez który niezadowolony klient zgłaszając się może odzyskać pieniądze. Żeby stać się bardziej wiarygodnym jestem gotowy wysyłać kupony przed dokonaniem płatności dla zaufanych i wiarygodnych użytkowników.

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem większej ilości voucherów mogę specjalnie dla niego wystawić aukcję na allegro.

 

Historia która się tu mi przydarzyła nie jest zbyt miła i biorąc pod uwagę fakt że jak na razie mam więcej problemów ze sprzedaży tutaj kuponów niż jest to warte mógłbym zrezygnować ze sprzedaży na tym forum, ale nie chcę tego robić nie oczyszczając wcześniej mojego imienia.

Edited by AdrianM

Share this post


Link to post
Share on other sites

AdrianM poproś gg, żeby Ci podali adresy IP z których się logowano ma przełomie kilku ostatnich dni.

Szansa, ,że je dostaniesz są małe (tylko na wniosek policji, prokuratury bądź sądu), ale warto spróbować.

Możliwe, że ktoś Ci się wrypał na konto i zabawia się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
AdrianM poproś gg, żeby Ci podali adresy IP z których się logowano ma przełomie kilku ostatnich dni.

Szansa, ,że je dostaniesz są małe (tylko na wniosek policji, prokuratury bądź sądu), ale warto spróbować.

Możliwe, że ktoś Ci się wrypał na konto i zabawia się.

 

 

Roooocky mógłbym to zrobić, gdybym używał gadu-gadu, ale ja go nie używam od dłuższego czasu. Tym bardziej nikomu nie podawałem swojego numeru. Nie wiem dlaczego SELES zdecydował się przeprowadzić transakcję przez GG nie mając pewności z kim rozmawia. Moim zdaniem było to bardzo nie rozsądne z jego strony. Poczekam aż spróbuje on dojść do osoby której przesłał pieniądze i mam nadzieję że przeprosi za skierowane w moją stronę zarzuty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

na prośbę użytkownika AdrianM informuję, że kupiłem od niego voucher adwords i wszystko przebiegło bez problemów. Tego samego dnia otrzymałem wskazówki oraz pomoc jak voucher aktywować itp. Zamierzam kupić od tego usera większą ilość voucherów :-)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może tak ktoś napisze w jaki sposób wykorzystać kilka tych kuponów bo nawet jak na inne dane założyłem konto i załadowałem kupon to mi podziękowali ;-|

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może tak ktoś napisze w jaki sposób wykorzystać kilka tych kuponów bo nawet jak na inne dane założyłem konto i załadowałem kupon to mi podziękowali ;-|

Podziękowali? Napisz coś więcej.

Pamiętaj, że na jedno konto - jeden kupon.

I oczywiście bez aktywacji konta przelewem, karta Visa *raczej nie ruszysz z kampanią.

 

*Napisałem raczej bo nigdy nie robiłem tego i mogę się mylić. Opieram się na wskazówkach innych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podziękowali? Napisz coś więcej.

Pamiętaj, że na jedno konto - jeden kupon.

I oczywiście bez aktywacji konta przelewem, karta Visa *raczej nie ruszysz z kampanią.

 

*Napisałem raczej bo nigdy nie robiłem tego i mogę się mylić. Opieram się na wskazówkach innych.

 

No google traktuje to tak 1 kupon 1 firma/1 osoba, ale z jakiegoś powodu ludzie skupują duże ilości kuponów

zatem maja jakiś patent na to aby je wykorzystać, jaki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×