Jump to content
Sign in to follow this  
poulj

trzyliterowe com.pl

Recommended Posts

Ile Waszym zdaniem warte są 3litery.com.pl? Bez niepożądanych znaków?

 

Ores, ale o co pytasz? O konkretną domenę, która się nazywa "3litery"? Jeżeli tak, to nie ten dział, powinienieś wrzucić do "Wycena i Opinia". Natomiast jeżeli chodzi Ci o jakąkolwiek 3literówkę COM.PL bez niepożądanych znaków, to przecież właśnie o tym rozmawiamy, więc tym bardziej nie rozumiem pytania ;) Czytasz w ogóle co piszemy czy tylko tytuł wątku? :P Tego typu domeny wcale się nie sprzedają (z wiadomych względów).

Edited by Konrad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zauważyłem że COM.PL jest niekiedy bardziej ceniona niż PL szczególnie w firmach.

Rejestrują oni com.pl zaś często pl zostaje wolne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja zauważyłem że COM.PL jest niekiedy bardziej ceniona niż PL szczególnie w firmach.

Rejestrują oni com.pl zaś często pl zostaje wolne ;)

 

Dokładnie, zauważyłem to samo, jakiś sentyment czyją do com.pl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja zauważyłem że COM.PL jest niekiedy bardziej ceniona niż PL szczególnie w firmach.

Rejestrują oni com.pl zaś często pl zostaje wolne ;)

 

Bo niektorzy managerowie uwazaja, ze trzeba sie odroznic ;-) To .com. w domenie dodaje jakby takiego prestizu dla niektorych ;-) Inna sprawa, ze w wielu firmach myslenie nt. Internetu jest taka, ze jak juz ma sie strone, to kazdy na ta strone zaglada ;-) Ciesza sie, ze maja jakas tam domene, ze maja jakas tam strone... Sa to glownie firmy, ktore maja juz swoich stalych klientow/kontrachentow. Wola docierac do klienta tradycyjnymi kanalami promocji, niz za pomoca internetu. No i jeszcze bywa tez tak, ze szef wie wszystko, a zazwyczaj szef nie chce nowego telefonu, tylko nowiutenka Nokie 6310 ;-) Szef nie wyda kilku tysiecy za jakas tam domene, skoro juz maja prestizowa domene com.pl. Nie wazne, ze corka szefa w ciagu jednego dnia na zakupach straci nawet 20tys zl - wazne, ze na bzdety pieniedzy sie nie wydaje ;-) No i jeszcze jakiego plusa zalapie manager, ktory odradzi szefowi zakup takowej domeny - jakiez to dla firmy oszczednosci, dzieki jego "madrosci"... Po cos manager w koncu w firmie musi byc ;-) Bo szef na wszystkim nie musi sie znac - po to wlasnie ma managera.

 

Przypomnialy mi sie dawne czasy, gdy szefa daloby sie przekonac do niektorych spraw technicznych, dzieki czemu zaklad by zyskal bardzo duzo, produktywnosc by wzrosla o wiele bardziej, ale... na drodze stal wlasnie manager, ktory nic nie robil, ale ze wszystkim trzeba bylo sie zwracac wlasnie do niego, a on dopiero szedl do szefa. Tak jest niestety w wiekszosci firm, gdzie utrzymuje sie darmozjadow managerow.

 

Domeny com.pl sa wg. mnie tylko wtedy dobre, jesli nie ma alternatywy w .pl W przeciwnym razie nie ma sensu tego rejestrowac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny com.pl sa wg. mnie tylko wtedy dobre, jesli nie ma alternatywy w .pl W przeciwnym razie nie ma sensu tego rejestrowac.

Zgadzam się z tym w 100%

 

Podłączę się pod temat, jeśli już mowa o trzyliterowych *com.pl, co sądzicie ewentualnie o dwuliterowych/dwuznakowych w tej końcówce ? Wiem, że kokosów się na tym nie zrobi, ale zarejestrowałem kilka, są szanse na 50-100 zł za sztukę ?

 

S.F.

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podłączę się pod temat, jeśli już mowa o trzyliterowych *com.pl, co sądzicie ewentualnie o dwuliterowych/dwuznakowych w tej końcówce ? Wiem, że kokosów się na tym nie zrobi, ale zarejestrowałem kilka, są szanse na 50-100 zł za sztukę ?

dwuliterowe czemu nie (zalezy od literek). Dwuznakowe - mocno wątpię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasem czytam;)

 

Zastanawiam się kto trzyma 3 literówki com.pl. Ostatnie na FM wystawiałem zzr.com.pl od 20zł brak chętnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×