Jump to content
Sign in to follow this  
poulj

trzyliterowe com.pl

Recommended Posts

Ja nie inwestuje w ogóle w com.pl szkoda pieniędzy i czasu na sprawdzanie czy domena jest wolna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie inwestuje w ogóle w com.pl szkoda pieniędzy i czasu na sprawdzanie czy domena jest wolna.

Tak jest!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jest!

 

DD

 

Ale dobrym generykiem nie pogardzę :)

Ale znając życie na dzień dzisiejszy wszystkie ciekawe generyki są już zajęte.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale dobrym generykiem nie pogardzę :)

Ale znając życie na dzień dzisiejszy wszystkie ciekawe generyki są już zajęte.

Szkoda pieniędzy na dobre generyki w .com.pl, vide chybiona inwestycja w poker.com.pl ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda pieniędzy na dobre generyki w .com.pl, vide chybiona inwestycja w poker.com.pl :)

No bez przesady z tym "chybieniem" to nadal jest mocny keyword a pamiętam, że pod poker.com.pl był serwis pokerowy. Myślę, że zanim .com.pl odejdzie w zapomnienie, to będzie parę fajnych sprzedaży tej końcówki (w tym być może poker.com.pl)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
No bez przesady z tym "chybieniem" to nadal jest mocny keyword a pamiętam, że pod poker.com.pl był serwis pokerowy. Myślę, że zanim .com.pl odejdzie w zapomnienie, to będzie parę fajnych sprzedaży tej końcówki (w tym być może poker.com.pl)

Nawet jako posiadacz tej domeny nie wierzę w to :) Ale czas pokaże.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

buduj serwisy na com.pl to bedziesz nakrecal ruch na pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzyliterowe kombinacje na pewno nie warto. Ciekawe slowa 3-literowe z zastosowaniem biznesowym mozna zarejestrowac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie inwestuje w ogóle w com.pl szkoda pieniędzy i czasu na sprawdzanie czy domena jest wolna.

 

I tak trzymać :)

 

Myślę, że zanim .com.pl odejdzie w zapomnienie, to będzie parę fajnych sprzedaży tej końcówki (w tym być może poker.com.pl)

 

Trochę jeszcze minie zanim .com.pl odejdzie w zapomnienie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda pieniędzy na dobre generyki w .com.pl, vide chybiona inwestycja w poker.com.pl :)

 

Chyba przesadzasz z tym uogólnieniem - wszystko zależy od ceny.

Jeśli przepłaciłeś, to znaczy, że Ty przeceniłeś wartość i zrobiłeś nietrafną inwestycję.

 

A swoją drogą, to ile x-ów chcesz za tego poker com pl ? - nie tylko z ciekawości pytam.

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites
A swoją drogą, to ile x-ów chcesz za tego poker com pl ? - nie tylko z ciekawości pytam.

Za dużo zapłaciłem, żeby teraz ktoś chciał ją kupić. A z drugiej strony nie chcę sprzedawać za mniej.. dlatego domena już na zawsze zostanie chyba ze mną :);)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A lobby nieustannie działa. Aleście się uparli na te comy. :) To może teraz skrzykniemy się na domenki .waw.pl? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A z drugiej strony nie chcę sprzedawać za mniej.. dlatego domena już na zawsze zostanie chyba ze mną :);)

 

Taki 'znaczek' trzymać kolekcjonersko, fiu, fiu

 

Twoje klasery muszą być naprawdę cenne.

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taki 'znaczek' trzymać kolekcjonersko, fiu, fiu

Pokażę kiedyś dzieciom i powiem: patrzcie - kiedyś były takie śmieszne domenki z rozszerzeniem .com.pl, nawet ludzie je używali... ;) ;) :):P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co gorsza, jak domeny przejdą do historii :) I domen nie będziemy używać ;) Tragedia dla inwestorów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda pieniędzy na dobre generyki w .com.pl, vide chybiona inwestycja w poker.com.pl ;)

 

DD

 

Polecam przeparkowanie na Sedo. To powinno pomóc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

naprawdę uważacie, że kilkadziesiąt pln za dobry/niezły generyk w com.pl to wyrzucone pieniądze ?? tym bardziej, że .pl gnije na parkingu i raczej tam skończy jeżeli ceny domen nie "znormalnieją" ;)

dla wielu "zwykłych" userów neta com.pl to prawie to samo co .pl , normalną koleją rzeczy jest, że najpierw zaglądam pod .pl - nie ma ?? - idę pod .com.pl

swoje .com.pl-ki mogę policzyć na palcach ale nie uważam, że to strata pieniędzy

kiedyś odpuściłem com.pl i .com w jednej domenie z popularnej branży po 2 latach, i pod com.pl w ciągu 2 tygodni powstała stronka - została wykorzystana przez firmę z branży

w niektórych branżach jest tak ciasno, że nawet .bizony są rozchwytywane

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
naprawdę uważacie, że kilkadziesiąt pln za dobry/niezły generyk w com.pl to wyrzucone pieniądze ?? tym bardziej, że .pl gnije na parkingu i raczej tam skończy jeżeli ceny domen nie "znormalnieją" ;)

dla wielu "zwykłych" userów neta com.pl to prawie to samo co .pl...

Zupełnie jak w reklamie, choć "prawie" robi różnicę :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×