Jump to content
Sign in to follow this  
SELES

kolowrotek.pl, zylka.pl, plecionka.pl, przypony.pl

Recommended Posts

Na tapetę kilka domen wędkarskich:

kolowrotek.pl + IDN

plecionka.pl

przypony.pl

zylka.pl + IDN

 

Jest ktoś zorientowany w branży? Jakie ceny są realne dla EU?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajne domeny, nawet się nie będę wygłupiał z ich wycenianiem bo je zaraz sprzedasz po 30k netto za sztuke i mi będzie łyso ;)

Zainteresowanie domenami w branży wędkarskiej z tego co zdążyłem się zorientować, raczej słabe. Masz już cały ekwipunek to do kompletu brakuje ci ryby :)

Proponuję Troc.pl ;)

 

 

 

#Sprzet-Wedkarski.pl

#GieldaWedkarska.pl

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że na forum nie ma miłośników wędkowania. ;)

 

EDIT:

BTW, wedkowanie.pl przekierowane jest do urlop.pl. :)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
sam ostatnio szukałem żeby coś regnąć z wędkarstwa i wszystko zajęte. Teraz już wiem przez kogo ;)

Są na sprzedaż, także nie krępuj się. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę, że na forum nie ma miłośników wędkowania. ;)

[...]

 

Są, chociaż może już trochę z daleka,

i niezorientowani w branży i cenach :rolleyes:.

 

Wydaje mi się, choć mogę się mylić, że żyłki, plecionki, przypony (przecież to żyłka z "dodatkiem") wytwarzać może np. jeden producent. I być może dlatego mogłoby mu zależeć na słowach/frazach jakie potrafiłyby objąć całość wytwarzanych akcesoriów.

Żyłka jest czymś bardzo charakterystycznym dla laika patrzącego z "zewnątrz" na wędkarza. Jednak patrząc z punktu widzenia np. producenta albo sprzedawcy, nie pasuje mi tutaj "żyłka" w liczbie pojedynczej. Ale, "jak się nie ma co się lubi ..." :P .

 

 

"Kołowrotek" cenny dla producentów kołowrotków, hurtowni, sprzedawców. Bardzo charakterystyczny również element dla patrzącego "z boku" potencjalnego adepta wędkarstwa ... szkoda, że nie "kołowrotki" - wtedy byłby bezcenny. Jest to jednak sprzęt tak wyrazisty i wyróżniający się pośród kłębowiska żyłek i plecionek, sprzęt stosunkowo drogi w porównaniu do pozostałych elementów wędki, że kolowrtek.pl wraz z IDN-em, uważam za najlepsze domeny pośród tutaj zaprezentowanych.

 

Nie podejmuję się wyceny. W przypadku Twoich sprzedaży to jak wróżenie z fusów na temat pogody ;): nieprzewidywalność pozytywna ;).

 

 

Jednak moja osobista gradacja jest taka:

 

1. kołowrotek

2. plecionka (ponieważ odnosić się może do wyrobów plecionkarskich - nie wędkarskich)

 

krótka przerwa :P

3. żyłka

 

długie nic :)

4. przypony

 

Pozdrawiam.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×