Jump to content
Sign in to follow this  
destin

Jedyna oferta w Polsce, link na stronie z PR9

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Pozwolcie Panowie/Panie ze przejde do sedna sprawy

Wiadomo ze page rank w dzisiejszych czasach to przede wszystkim prestiz i ogolnie rozumiana autorytatywnosc serwisu w oczach klienta jak rowniez konkurencji.

Nie majac natomiast bezposredniego wplywu na SEO - tzn wyniki w wyszukiwarce czy odwiedzalnosc.

Tym niemniej jezeli jestes zainteresowany(a) podniesieniem prestizu strony firmowej poprzez wzmocnienie wskaznika Page Rank, posiadam w ofercie kilkanascie stron glownych z PR6, PR7 oraz co niewatpliwie wyjatek na polskim rynku PR9.

Dodam tylko ze wszystkie strony posiadaja wazny page rank, stosunkowo mala liczbe linkow wychodzacych oraz dziesiatki tys, jesli nie setki tysiecy BL wlacznie z linkami ze stron edu i gov.

Nie musze chyba tlumaczyc ze 1 link zwrotny ze strony PR9 automatycznie przekazuje wage PR8 juz przy pierwszej aktualizacji. Powiem wiecej jedna ze stron w mojej ofercie przekazuje PR9 wlasnym podstronom, sama posiadajac wskaznik PR9.

Z pytaniami o szczegoly -zapraszam na email lub PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam wszystkich!

Pozwolcie Panowie/Panie ze przejde do sedna sprawy

Wiadomo ze page rank w dzisiejszych czasach to przede wszystkim prestiz i ogolnie rozumiana autorytatywnosc serwisu w oczach klienta jak rowniez konkurencji.

Nie majac natomiast bezposredniego wplywu na SEO - tzn wyniki w wyszukiwarce czy odwiedzalnosc.

Tym niemniej jezeli jestes zainteresowany(a) podniesieniem prestizu strony firmowej poprzez wzmocnienie wskaznika Page Rank, posiadam w ofercie kilkanascie stron glownych z PR6, PR7 oraz co niewatpliwie wyjatek na polskim rynku PR9.

Dodam tylko ze wszystkie strony posiadaja wazny page rank, stosunkowo mala liczbe linkow wychodzacych oraz dziesiatki tys, jesli nie setki tysiecy BL wlacznie z linkami ze stron edu i gov.

Nie musze chyba tlumaczyc ze 1 link zwrotny ze strony PR9 automatycznie przekazuje wage PR8 juz przy pierwszej aktualizacji. Powiem wiecej jedna ze stron w mojej ofercie przekazuje PR9 wlasnym podstronom, sama posiadajac wskaznik PR9.

Z pytaniami o szczegoly -zapraszam na email lub PM.

 

A te urle to tajemnica czy mozesz podac liste na forum zeby kazdy mogl zobaczyc a co niektorzy bardziej dociekliwi sprawdzic czy te PR to nie lipa, typu forward .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena i url bedzie podana na PM tylko dla zaintersowanych.

Jarek17, jezeli nie zdajesz sobie sprawy dlaczego nie podaje szczegolow typu cena/ url publicznie to moze to i lepiej.

Kilofek, dyskrecja w branzy handlu likami jest na rowni w cenie co i dociekliwosc

 

Jeszcze 3 lata temu z radoscia podalbym publicznie wszystkie szczegoly, niestety to nie ja pisze Google TOS.

 

Dziekuje tym ktorzy sie odezwali na PM, wszystkim odpisalem, zapraszam was do wyrazania publicznej opinii po dokonaniu weryfikacji faktow :rolleyes:

Edited by destin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istnieje mozliwosc zgloszenia do Google faktu, że ktoś sprzedaje linki, a to powoduje nieprzyjemne konsekwencje.

 

Na razie czekam na odpowiedź destina i zobaczymy czy naprawde jest PR=9.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Istnieje mozliwosc zgloszenia do Google faktu, że ktoś sprzedaje linki, a to powoduje nieprzyjemne konsekwencje.

Na razie czekam na odpowiedź destina i zobaczymy czy naprawde jest PR=9.

A co później zamierzasz - wysłać zgłoszenie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sprzedaż linków Google aktualnie może zafiltrować stronę w wynikach na wieki, a co więcej - potem udawać, że nie dostaje zgłoszeń w sprawie zaprzestania już sprzedaży. :rolleyes: I dokładnie - z 2-3 lata temu tak nie było, aktualny TOS raczej nie sprzyja właścicielom stron ani pozycjonerom, sprzyja natomiast tym, którzy promują się w Adwords i nabijają Google kasę sam wcale się nie dziwię destin-wi. :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@destin

 

Nie znam się aż tak dobrze na SEO, ale PR=9 to by musiała być strona na poziomie Onet.pl, WP.pl, jakaś rządowa lub edukacyjna (choć raczej strony uniwerków mają chyba niżsdzy PR)

 

Z globalnych to dla przykładu z PR=10 i PR=9 to są sajty takie jak TU

 

adobe.com

energy.gov

nasa.gov

real.com

whitehouse.gov

 

wordpress.org

yahoo.com

java.com

gnu.org

uczelni w USA

 

wieć myślę, że musisz być jakimś iinsiderem, który...[nie będę tutaj dopowiadał]. Według mojej wiedzy (podkreslam, ne jestem SEO-pro) organicznie nie ma szans w polskich realiach na zrobienie PR=9 nie będąc posdiadaczem dużego portalu z "wielowiekową" tradycją :rolleyes:

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Według mojej wiedzy (podkreslam, ne jestem SEO-pro) organicznie nie ma szans w polskich realiach na zrobienie PR=9 nie będąc posdiadaczem dużego portalu z "wielowiekową" tradycją :rolleyes:

 

To nie jest Polska strona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×