Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

Znalazłem angielską frazę składającą się z 2 słów, dotyczy ona konkretnej branży. Blisko 540tyś wyników w googlach (na polskich stronach już tylko niecałe 2tyś). Myślę aby ją zarejestrować z końcówką eu. Myślicie, że taki wynik może wskazywać na potencjał domeny czy trudno to przewidzieć? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znalazłem angielską frazę składającą się z 2 słów, dotyczy ona konkretnej branży. Blisko 540tyś wyników w googlach (na polskich stronach już tylko niecałe 2tyś). Myślę aby ją zarejestrować z końcówką eu. Myślicie, że taki wynik może wskazywać na potencjał domeny czy trudno to przewidzieć? :)

 

Czarodziejów i innych tego typu stworzeń szukaj na innym forum może oni coś powiedzą ;)

 

trudno przewidzieć też co to za domena, zarejestruj i daj do wyceny w odpowiednim dziale.

Edited by Pa4ryk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czarodziejów i innych tego typu stworzeń szukaj na innym forum może oni coś powiedzą :)

 

trudno przewidzieć też co to za domena, zarejestruj i daj do wyceny w odpowiednim dziale.

 

Wiadomo. Od nikogo nie wymagam zgadywania. Chodziło mi raczej o to, czy szukanie w google daje jakiś obraz nt opłacalności rejestracji danej domeny. Domenami interesuję się od 4 dni i wciąż jestem zielony jak szczypiorek na wiosnę, dlatego chciałbym się jak najwięcej dowiedzieć, aby zminimalizować straty ;) Stąd moje naiwne, irytujące pytania. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiadomo. Od nikogo nie wymagam zgadywania. Chodziło mi raczej o to, czy szukanie w google daje jakiś obraz nt opłacalności rejestracji danej domeny. Domenami interesuję się od 4 dni i wciąż jestem zielony jak szczypiorek na wiosnę, dlatego chciałbym się jak najwięcej dowiedzieć, aby zminimalizować straty ;) Stąd moje naiwne, irytujące pytania. :)

 

Poczytaj forum to zobaczysz czy coś daje czy nie, jest jeszcze taka fajna opcja jak szukaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znalazłem angielską frazę składającą się z 2 słów, dotyczy ona konkretnej branży. Blisko 540tyś wyników w googlach (na polskich stronach już tylko niecałe 2tyś). Myślę aby ją zarejestrować z końcówką eu. Myślicie, że taki wynik może wskazywać na potencjał domeny czy trudno to przewidzieć? :)

 

Na pewno dobry dział wybrałeś?

;)

Z resztą złoś się tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazyli - już wyjaśniłem wyżej o co mi chodziło. Nie oczekiwałem wróżby, choć najwyraźniej niezbyt zręcznie sformułowałem moje pytanie, stąd zła interpretacja :)

No nic, żeby więcej nie robić ot i nie denerwować ludzi, już się zamykam i idę studiować forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bazyli - już wyjaśniłem wyżej o co mi chodziło. Nie oczekiwałem wróżby, choć najwyraźniej niezbyt zręcznie sformułowałem moje pytanie, stąd zła interpretacja ;)

No nic, żeby więcej nie robić ot i nie denerwować ludzi, już się zamykam i idę studiować forum :)

 

 

...rejestracje "z palca" ...

 

REJESTRACJA

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

laptopservice.pl

 

naturalnejedzenie.pl

 

serwisphilips.pl (nie wiem czy nie bede mial przez klopotów) :)

lenovoserwis.pl

 

webfon.pl

 

centrumfoto.pl

 

i tu najlepsze:

pis.katowice.pl

pis.malopolska.pl

 

platforma.katowice.pl

platforma.wroclaw.pl

po.malopolska.pl

 

co wy na to?

Share this post


Link to post
Share on other sites
centrumfoto.pl

 

Ta by była świetna, ale zarezerwowałeś (nawet nie zarejestrowałeś):

 

cetrumfoto.pl

 

strzelam oczywiście, że ta, bo inne literówki są wolne, ta w rezerwacji, ale pod http://centrumfoto.pl jest już serwis jakiś. To się czasem zdarza omyłkowo, zarejestrować literówkę. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta by była świetna, ale zarezerwowałeś (nawet nie zarejestrowałeś):

 

cetrumfoto.pl

 

strzelam oczywiście, że ta, bo inne literówki są wolne, ta w rezerwacji, ale pod http://centrumfoto.pl jest już serwis jakiś. To się czasem zdarza omyłkowo, zarejestrować literówkę. ;)

 

cholera rzeczywiscie literowka... :) ale na pocieszenie mam rezerwacje na centrumfoto.net ;)

 

co myslisz o pozostalych?

Edited by mabien

Share this post


Link to post
Share on other sites
cholera rzeczywiscie literowka... :) ale na pocieszenie mam rezerwacje na centrumfoto.net ;)

 

Żebyś się nie zdziwił:

 

Whois Server Version 2.0

 

Domain names in the .com and .net domains can now be registered

with many different competing registrars. Go to http://www.internic.net

for detailed information.

 

No match for "CENTRUMFOTO.NET".

>>> Last update of whois database: Tue, 23 Mar 2010 22:47:38 UTC <<<

Share this post


Link to post
Share on other sites
literaturadziecieca.pl i noweformyreklamy.pl ;)

jeszcze mam kilka pomysłów ale na razie szkoda mi kasy, bo pewnie i tak wszystkie to :);)

 

Zgadłeś ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale na pocieszenie mam rezerwacje na centrumfoto.net :)

 

Nie ma czegoś takiego jak rezerwacja domen globalnych.

Zarezerwowałeś tylko w jednej firmie, a w innych domena dalej jest dostępna do rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uwaga:

 

bibliamp3.pl (3600 zapytan wgoogle). nazwa krotka i mnie sie podoba

mp3dosciagniecia.pl (180000 w google) tez nienajgorsza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×