Jump to content
Sign in to follow this  
dawid012

gsm-shop.pl

Recommended Posts

mozna na cos liczyc z takiej domenki, czy to jest samurai? :) ; )

 

dzieki za opinie.

 

mozecie tez powiedziec co sadzicie o:

 

albumy-fotograficzne*pl

 

bede bardzo wdzieczny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślniki

 

Parę dni temu sprzedałem 23-znakową domenę z myślnikiem w środku za 500 zł, dzień po zarejestrowaniu. Żaden TM, zwykły dwuwyrazowy generyk.

Myślę że za albumy-fotograficzne podobna kwota jest do osiągnięcia, z tą drugą już gorzej, bo po angielsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parę dni temu sprzedałem 23-znakową domenę z myślnikiem w środku za 500 zł, dzień po zarejestrowaniu. Żaden TM, zwykły dwuwyrazowy generyk.

Myślę że za albumy-fotograficzne podobna kwota jest do osiągnięcia, z tą drugą już gorzej, bo po angielsku.

 

500 zł to nie kokosy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
500 zł to nie kokosy :)

 

A jak pomnożysz przez 100 takich domen rocznie? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiem wiem, te myślinki to zawsze "minus"...

 

co do tego gsm shopu to tez mnie zastanawia, bo np niepoprawna składnia "shop-gsm.pl" jest zajeta.. co mnie szczerze zdziwiło

 

czyli jednym słowem co najwyżej będą kokosanki...

 

dzieki za opinie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak pomnożysz przez 100 takich domen rocznie? ;-)

 

Pytał czy z tego będą kokosy :) Ale to już kwestia polemiki, w którą oczywiście nikt nie chce się wdawać :)

 

Oczywiście PB masz rację :D Tylko trudno byłoby sprzedawać co 3-ci dzień takie domeny :) I to za takie ceny :D

 

Ale też skąd brać takie domeny za "500 złociszy"? :) Trzeba byłoby się trudzić jeśli chcielibyśmy "z palca" :)

 

Natomiast jeśli by się nam to udało, to mielibyśmy niezłą pensję miesięczną przeliczając na m-ce :) Wyszłoby grubo ponad średnią krajową :)

 

Edit:

czyli jednym słowem co najwyżej będą kokosanki...

Dobre :)

Edited by Growli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena spadła po mnie...,mnie sie podobała,szczególnie łatwa nazwa do wizualizacji.Może dołozyłem za mało starań żeby zamienic ja na PLN-y :unsure: Teraz jak widze ja u Ciebie znów patrze na nia z sentymentem.

Trzymam kciuki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

martinipolka - a widzisz, ja domenami "zajmuje sie" miesiac i zdziwilem sie, ze spadla mi bez licytacji bo sprawiala wrazenie bardzo dobrego adresu, ale poki co to wiecej czytam niz dzialam. sam nie wiem, czy uda mi sie ja sprzedac. wystawilem na allegro, moze zrobie jakis mailing..

pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×