Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

zurnal.pl

Recommended Posts

Witam,

jak byście postąpili mając taka domenkę: zurnal.pl?

Wystawili na sprzedaż? Jeśli tak, to za jaką cenę?

A może by było lepszym pomysłem zbudować na niej serwis o modzie?

Czekam na opinie.

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na chwilę obecną sprzedać ją powyżej ceny , którą za nią zapłaciłeś... myślę, że może być ciężko.

 

Może rzeczywiście postawić na niej jakiś dobry serwis o modzie... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację, tylko postawić na niej dobry serwis, to trzeba do jego obsługi zatrudnić przynajmniej dwie osoby, no i trzeba napisać skrypt. A to czas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uważam, że bardzo ciekawa. Też bym stawiał jakiś serwis o modzie na niej, co zresztą myślałem zrobić gdybym wygrał licytacje, ale niestety zostałem przelicytowany :unsure: Myślę jednak, że nie stracisz na niej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja uważam, że bardzo ciekawa. Też bym stawiał jakiś serwis o modzie na niej, co zresztą myślałem zrobić gdybym wygrał licytacje, ale niestety zostałem przelicytowany :) Myślę jednak, że nie stracisz na niej.

 

Myślałem, że wczoraj zasnę przy komputerze jak licytowałeś. Chyba ponad godzinę aukcja trwała. :unsure: Masz rację, też tak myślę, że nie stracę. Teraz tylko zbudować serwis, no i za parę latek może coś przyniesie zarobku.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domenka fajna, ale nie wiem czemu rownie szybko jak z moda skojarzyla mi sie z żulem, co troche mnie zniechecilo do tej domenki. Ale pewno nie wielu bedzie mialo takie dziwne skojarzenie. Przy serwisie przydalby sie do kompletu żurnal.pl, rzurnal.pl i journal.pl i wlasnie oficjalnie pod tym ostatnim stawialbym osobiscie serwis (reszta na przekirowania).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja uważam, że bardzo ciekawa. Też bym stawiał jakiś serwis o modzie na niej, co zresztą myślałem zrobić gdybym wygrał licytacje, ale niestety zostałem przelicytowany :) Myślę jednak, że nie stracisz na niej.

 

Miałem napisać że miałem ją trzy lata temu w rezerwacji i trochę żałuję że nie opłaciłem, ale tylko trochę, bo domena bez rewelacji. Ale miałem to napisać myśląc że domena wpadła z opcji. Teraz, jak widzę że poszła na aukcji za tyle ile poszła, to napiszę tylko: w życiu bym tyle nie dał. No ale ja się nie znam. :unsure:

 

PS. Chyba przespałeś sprawę z idn-em, zarejestrowany dziś przez kogoś innego. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy serwisie przydalby sie do kompletu żurnal.pl, rzurnal.pl i journal.pl i wlasnie oficjalnie pod tym ostatnim stawialbym osobiscie serwis (reszta na przekirowania).

 

Kupując tą domenę kierowałem się wpisem na wikipedii:

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBurnal,

 

w Słowniku Języka Polskiego:

http://www.sjp.pl/co/%BFurnal

 

Uważam, że nazwa: żurnal jest najbardziej poprawna. Nie stawiałbym serwisu na domenie, journal.pl. Jestem przeciwnikiem łączenia końcówek polskich z obcojęzycznymi słowami.

Edited by kwalejko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×